Projekt domu "Przed kominkiem"

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
osielsk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2011, 12:26
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: osielsk » 08 lut 2015, 18:53

Gratuluję wnętrza. Spokojne kolory i zachowane proporcje będą sprzyjać wypoczynkowi.
Pani Magdo, jaka jest szerokość i grubość sufitu obniżonego w salonie i ile centymetrów pozostawiła Pani na karnisze ?

Magda SH
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Magda SH » 08 lut 2015, 20:26

Witaj, sufit jest obniżony o 12cm, dostosowaliśmy się do wysokości lampek. Na karnisz zostawiłam 11 cm (zmieściłam szynę dwutorową), a pasy mają po 30cm. Na tradycyjny karnisz mocowany do ściany potrzeba raczej większej wnęki, no i trzeba też wziąć pod uwagę ile wystają parapety, żeby firanki się na nich nie opierały. Gdyby były potrzebne szczegółowe zdjęcia to proszę dać znać.

Pozdrawiam

IgorK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 01 wrz 2014, 18:58
Kontaktowanie:
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: IgorK » 11 lut 2015, 18:58

[quote="Magda SH"]Witaj, cieszę się, że komuś podoba się moj wymarzony domek. Wrzuciłam zdjęcia do galerii, ale jeśli komuś się nie otworzy link to spróbuję wrzucić tez tutaj na forum. Zdjęcia nie są super jakości ale coś widać. Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/quote

Bardzo ładne wnętrza

IgorK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 01 wrz 2014, 18:58
Kontaktowanie:
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: IgorK » 11 lut 2015, 18:58

[quote="Magda SH"]Witaj, cieszę się, że komuś podoba się moj wymarzony domek. Wrzuciłam zdjęcia do galerii, ale jeśli komuś się nie otworzy link to spróbuję wrzucić tez tutaj na forum. Zdjęcia nie są super jakości ale coś widać. Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/quote

Bardzo ładne wnętrza

Magda SH
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Magda SH » 14 maja 2015, 18:39

witam, piszę by pochwalić się ze w końcu mamy drzwi wewnętrzne:) po 5 miesiącach od wprowadzenia ale są:)
link do galerii:
https://plus.google.com/photos/10054559 ... 6113638065

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dynamical
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2013, 14:03
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: dynamical » 20 maja 2015, 11:52

Witam, ja znacznie ułatwiłem sobie zadanie, bo już na etapie wykonawcy załatwiłem formalności związane z projektem. Wybrałem firmę, która pomaga w projekcie, zajmuje się pracami ogólnobudowlanymi, a do tego jest bardzo profesjonalna. Załatwienie wszystkiego w jednym miejscu bardzo pomaga zoszczędzic czas. Polecam innym firmę: http://ksetra.pl/oferta/roboty-ziemne/

AMAUTOCZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2017, 14:37
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: AMAUTOCZ » 23 sty 2017, 14:43

Dzień dobry!
Czy ktoś jeszcze doszedł tak daleko z tym projektem, jak Pani Magda ?
Szczególnie interesuje mnie postęp użytkownika les , ponieważ mam zamiar realizowac ten sam wariant . Forum jakoś upadło ...

Pozdrawiam. :)

sylwiaslowicka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:04
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: sylwiaslowicka » 07 lut 2017, 10:08

Witam my jesteśmy w trakcie budowy tego pięknego domku jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam piszcie na mojego maila sylwiaslowicka1@wp.pl

Stachemu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2017, 23:13
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Stachemu » 23 lut 2017, 23:29

Witam !!
My powoli przygotowywujemy się do ruszenia z budową 79c.
W okolicach kwietnia powinno byc już pozwolenie ze starostwa.
Wprowadziliśmy kilka modyfikacji:
- zlikwidowaliśmy strop nad salonem
- zmieniliśmy kotłownię z gazowej na paliwo stałe
- zastanawiamy się nad rekuperacją i pompą ciepła
Budowac będziemy systemem gospodarczym.
Raz że taniej, dwa że się "nie pali", trzy że każdy z etapów będziemy robic samodzielnie ( z wyjątkiem dachu - do tego będzie ekipa ).
Na ten rok zaplanowałem sobie stan zerowy, media na działce i ogrodzenie terenu.

Magda SH
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Magda SH » 04 mar 2017, 20:41

AMAUTOCZ pisze:Forum jakoś upadło ...

Witam. Forum upadlo bo Ci co juz sie wprowadzili nie udzielaja sie tak czesto;) jesli ktos ma watpliwosci co do wyboru projektu to informuje was kochani ze mieszka sie cudownie;) choc budowa wykancza... U mnie wiekszych postepow nie ma. Czekam na ekipe tynkarzy wiec jak skoncza to wrzuce zdjecia elewacji. Dzis mialam wspanialych gosci ogladajacych dom, zakochanych w projekcie ;) wiec moze niedlugo wrzuca zdjecia z budowy. Powodzenia wszystkim zycze i do zaś;)

nady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2012, 14:17
Lokalizacja: małopolska
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: nady » 22 mar 2017, 20:52

Magda a może wrzucisz więcej zdjęć urządzonego wnętrza. Z chęcią pooglądam bo my właśnie ten etap zaczęliśmy dopiero...Może inni którzy mieszkaja też to zrobią☺...Mam jeszcze jedno pytanie czy możesz podzielić się informacją o kosztach ogrzewania gazem domku, pytam ponieważ mieliśmy mieć węglowe ale jednak będzie gaz i nie wiem czy dobrze wybraliśmy. Pozdrawiam wszystkich i może to forum chociaż trochę odzyje.

les
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2014, 21:45
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: les » 09 kwie 2017, 18:42

AMAUTOCZ pisze:Dzień dobry!
Czy ktoś jeszcze doszedł tak daleko z tym projektem, jak Pani Magda ?
Szczególnie interesuje mnie postęp użytkownika les , ponieważ mam zamiar realizowac ten sam wariant . Forum jakoś upadło ...

Pozdrawiam. :)


Kończę budowę. Pozostały drobiazgi. :D

Agata1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 sty 2017, 14:12
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Agata1986 » 13 kwie 2017, 13:02

Polecam firmę dom.pl
Mają w swojej ofercie nawet kilka podwariantów tego projektu :)
https://pracownia-projekty.dom.pl/searc ... nkiem.html
Sama kupiłam tam projekt i jestem mega zadowolona !!!! :)
Bardzo fachowe podejście do sprawy :)

Pozdrawiam
Agata

iz@
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:23
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: iz@ » 30 kwie 2017, 11:30

Witam,
Bardzo podoba mi się projekt, ale przerażają mnie potencjalne koszty ogrzewania wskazane podczas dyskusji na forum.
Czy ktoś z osób, które już mieszkają mógłby się wypowiedzieć jakie są realne koszty? Może ktoś potrafi doradzić co zrobić na etapie budowy, aby te koszty jak najbardziej ograniczyć i czy warto się za to brać?
Czy ktoś może wybudował dom wg tego projektu w woj. mazowieckim? Okolice Warszawy, okolice Siedlec?

les
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2014, 21:45
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: les » 14 maja 2017, 18:57

Witam. Zawiadamiam, iż nastał ten dzień, kiedy z niekłamaną przyjemnością obudziliśmy się rano w nowo wybudowanym domu.
Pozdrawiam


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów