Półka z karton-gipsu z halogenami

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wyder
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2008, 18:10
Półka z karton-gipsu z halogenami

autor: wyder » 07 kwie 2008, 18:52

Zwracam sie z pytaniem do fachowcow i z gory dziekuje za udzielone podpowiedzi.

Chcialbym zamontowac w sypialni polke z k-g o wymiarach dlugosci 200 cm szerokosci 30 cm i grubosci ok 5 cm. Od spodu chcialbym umiescic 3 halogeny. Na polce chce polozyc szybe tak aby dbac o czystosc polki. Na samej polce mysle ze beda staly ksiazki plyty swiece (laczna waga tego moze wyniesc ok 10-15 kg). W zwiazku z tym moje pytania:

1. Jak buduje sie taka polke rozumiem ze podstawowe zasady sa oczywiste czyli stelarz przymocowany do sciany oblozony k-g, ale czy przy tym obciazeniu nie nalezaloby wmonotwac jakies tasmy ("pracujace") przy laczeniu polki ze sciana tak aby nie pojawily pekniecia?
2. Jak montuje sie halogeny tego typu tzn glownie chodzi mi o fakt ze wydzielaja one jakas temperature( czy nalezy je specjalnie izolowac w srodku, czy moze wieksza gruposc polki). Podobnie jesli chodzi o transformator chcialbym aby byl umieszczony w srodku polki. Moze ktos mnie poprawic badz zasugerowac jakies rozwiazanie.

endie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, 18:39
Re: Półka z karton-gipsu z halogenami

autor: endie » 22 lut 2017, 18:51

Też bym chciał wiedzieć http://lan-utan-uc-se.com/


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów