Który deweloper w Warszawie?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: żann » 04 paź 2016, 12:29

Moja siostra marzy o mieszkaniu w Warszawie. Dlatego zastanawia się też nad inwestycją na Włochach inwestpalnu. Do dyspozycji mieszkańców będzie zamknięty ogródek porośnięty trawą, bluszczem i drzewami...ciekawie się zapowiada

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Cudna » 06 paź 2016, 16:00

Przepraszam, ale nie widzę w tym ogródku nic szczególnego. Jak chcesz mieć ogródek to kupujesz sobie dom :)
Mieszkanie we Włochach - nie wiem czy to fantastyczny pomysł, Jerozolimskie ciągle zakorkowane. Już w tej cenie lepiej wybrać coś na Woli, ale to tylko moje zdanie :)

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: żann » 07 paź 2016, 11:00

Ja tylko napisałam co będzie do dyspozycji mieszańców, nie każdego stać na dom i nie każdy lubi mieć na głowie kłopot w postaci ogrzewania itp podobnych problemów, A skoro deweloper ma w swojej ofercie mieszkanie z ogródkiem i ktoś chce to kupić to co w tym złego> hmmmm

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: majeczkaa » 28 paź 2016, 20:19

Zgadzam się z Tobą żann :) A poza tym na Woli mieszkania są drogie ;)

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Cudna » 12 lis 2016, 12:10

Mieszkania na Woli nie są drogie, nawet te nowe. Ale oczywiście jeśli porównujemy np. Bemowo z Wola, to wiadomo - na Bemowie są tańsze. Nie ma dużej różnicy pomiędzy Wolą a Włochami.
Prędzej bym się skusiła na mieszkanie z ogródkiem, ale przynależącym do mieszkania, nie ogólnodostępnym. Są deweloperzy, którzy takie mieszkania oferują.

Awatar użytkownika
bob43
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 24 cze 2016, 12:45
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: bob43 » 19 lis 2016, 14:36

Ogródek w bloku? Jak dla mnie słaby pomysł. Już lepiej zwykłe mieszkanie nie dopłacając do takich bajerów i kupić sobie działkę za miastem - zdecydowanie lepiej się na tym wyjdzie. Jak ktoś chce mieć zieleń na co dzień to niech wybierze sobie jakieś mieszkanie na Mokotowie od http://apm-development.com.pl/ bo to solidny deweloper i dosyć tani, a działki rekreacyjne to naprawdę fajna sprawa. W lecie można jeździć na każdy weekend, zbudować tam malutki domek, proste łóżka i to wystarczy. A i jak ktoś chce to warzywka lub jakieś drzewka owocowe - bajka ;)

vuureal
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2016, 7:14
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: vuureal » 15 gru 2016, 7:17

Od siebie polecam dobrze znanego i pracującego wiele lat w branży dewelopera budopol (http://budopol.pl) - my z żoną mamy od nich mieszkanie i wszystko zanosi się na to, że i dzieciom kupimy od nich ;)

TomaSZu
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Kontaktowanie:
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: TomaSZu » 27 gru 2016, 16:49

Znacie już najciekawszą inwestycję mieszkaniową w Warszawie? Poznajcie Miasteczko Wawer. Cicha okolica, świetne połączenie z centrum, dookoła przyroda, mieszkania z widokiem na las, czego nie ma w centrum miasta. A same mieszkania w atrakcyjnych cenach oraz w ofercie MDM tutaj sa zdjecia i szczegoly http://www.miasteczkowawer.pl/

jan_sasiedni
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:24
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: jan_sasiedni » 27 sty 2017, 11:26

Witam,

ja mogę napisać kogo nie polecam - dsm dewelopment, Jan Pawłowski. Typowy deweloper "cwaniaczek" który wciska ile wlezie mieszkań (4 lokale w jednym bliźniaku). Wyobraź sobie co się dzieje na takim osiedlu kilku domków z których każdy mnoży się jeszcze przez 4 lokale. W dodatku buduje przy kilkunasto-stopniowym mrozie, jak np. na osiedlu przy Owoców leśnych, które ostatnio oglądałem, a mnie osobiście nie przekonują argumenty, że przy nowoczesnych technologiach mróz nie straszny. Strach pomyśleć co będa przeżywać właściciele takich lokali.

Ponadto słyszałem, że buduje z wpłat potencjalnych klientów, a wiadomo jak to jest z deweloperami, dzisiaj są jutro może ich nie być.




Złotowłosa pisze:Poszukuję dewelopera w Warszawie. Ale takiego sprawdzonego! Planuję zakup mieszkania, i chciałabym się dowiedzieć jakie są ceny, w jakich dzielnicach obecnie realizowane są inwestycje, ile czasu musiałabym czekać na zamieszkanie we własnym mieszkaniu od momentu podpisania umowy? Ktoś może coś poradzić?

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Moonchild » 14 lut 2017, 23:00

Jeśli ktoś myśli z kolei o mieszkaniu pod Wawą to dobre opinie słyszałem o Eko-Bud i ich Osiedlu Źródlanym w Brwinowie (rodzina tam mieszka), teraz też w Brwinowie budują Osiedle Pszczelin. Lokalizacja wydaje się fajna bo blisko do WKD i PKP a jednocześnie niedaleko jest Las Młochowski a osiedle ma swój staw i park.

valdemarro
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:40
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: valdemarro » 20 lut 2017, 13:33

We wszystkich dzielnicach są teraz realizowane inwestycje, podstawowe pytanie to na czym ci najbardziej zależy, czy chcesz mieć blisko do centrum czy wolisz spokój? Z tefo co patrzę to dużo się buduje teraz bardziej na obrzeżach, czyli Ursus, Białołęka, Wawer... ja śledzę parę realizacji na Wawrze bo mają dobre ceny no i częściej można tu spotkać segmenty a szukam czegoś większego niż mam teraz... ostatnio żonka wypatrzyła gdzieś domy bezczynszowe od Forest Estate oczywiście w Wawrze jak na razie to najbardziej przypadło mi do gustu.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: klaudia844 » 22 lut 2017, 18:11

Wiele dobrego słyszałam m.in. o W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., którzy oferują komfortowe mieszkania z Ząbkach i Legionowie pod Warszawą. Sama od pewnego czasu noszę się z myślą zamienienia swojego 45-metrowego mieszkania na coś 2x większego...

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: PawełNM » 28 lut 2017, 19:58

Deweloperów w Warszawie jest cała masa. Według mnie jednak warto wybierać oferty takich firm, jak Grupo Lar. W sieci można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat ich inwestycji, których prowadzą w stolicy kilka. Z resztą na pewno warto zwrócić uwagę na taką chociażby opcję, jak ta przy Woronicza 33. Mamy tutaj bowiem szeroki wybór mieszkań wysokiej jakości, z zamkniętym rachunkiem powierniczym. W pobliżu znajdują się plac zabaw, teatr, Park Królikarnia i wiele innych atrakcyjnych miejsc.

Pchelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 02 mar 2017, 13:59
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Pchelka12 » 02 mar 2017, 14:05

Warto wybierać tych deweloperów którzy bez problemu dają informacje na temat użytych materiałów budowlanych. Warto także po prostu kierować się swoimi upodobaniami - jak nam się podoba jakieś mieszkanie to po prostu je kupmy ;)

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: żann » 04 maja 2017, 15:22

Zgadzam się, dla mnie takim deweloperem jest Inwest Plan, ciekawe mieszkania budują, niedługo maja powstać coś w rodzaju loftów z panoramicznymi oknami. zawsze to cos innego no i na warszawskiej Woli.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów