Kredyt na remont

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Kredyt na remont

autor: Złotowłosa » 20 mar 2016, 10:49

Chciałabym w końcu wyremontować sobie mieszkanie...czy możecie mi polecić skąd mógłbym wziąć pieniądze?

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Kredyt na remont

autor: xander119 » 20 mar 2016, 12:05

Możemy. Zarób!

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Kredyt na remont

autor: Tomek5 » 23 mar 2016, 10:31

Polecam albo odłożyć pieniądze albo wziąć kredyt w banku. Nie polecam natomiast firm pozabankowych bo oferują pieniądze bez sprawdzania Twojej zdolnośći kredytowej i praktycznie z dnia na dzień ale mają wysokie oprocentowanie.

Nie szukaj kredytu sama bo będzie Ci ciężko. Banki niestety ale wykorzystują wiele kruczków prawnych aby przyciągnąć klientów. Najlepiej opisz swoją sytuację tutaj lub na forum kredytowym doradcy podpowiedzą Ci w jakim banku wziać kredyt.

deweloper_pń
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:35
Re: Kredyt na remont

autor: deweloper_pń » 22 lip 2016, 8:47

Jeśli interesuje Państwa ten temat, to warto przeczytać nasz wpis o tym jak zrobić remont, który w przystępny sposób podpowiada, jak zrobić samodzielnie remont naprawdę tanim kosztem. Może dzięki zawartym tam radom kredyt bankowy nie będzie jednak potrzebny? Zastosowanie się do naszych wskazówek sprawi, że nie wykorzystają Państwo wszystkich swoich oszczędności, a odnowione pomieszczenia będą odznaczać się wysoką jakością.

pewol
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2017, 19:33
Re: Kredyt na remont

autor: pewol » 17 sty 2017, 13:46

Rządzący zafundowali nam szereg niekorzystnych zmian. Zarówno, jeżeli chodzi o koszty kont bankowych, jak również kredytów. Wiem, że nie każdy jest w stanie zaakceptować te zmiany. Nie sądzę jednak, aby były one tak bardzo dotkliwe dla dobrze zarabiających. Niestety tylko takie osoby mogą sobie pozwolić w obecnych czasach na jednoczesne odkładanie pieniędzy oraz spłacanie drogich kredytów.

Mając na uwadze potrzeby gotówkowe przeciętnego Polaka mogę powiedzieć, że znaleziony opis konta Direct w Banku ING, czyli Śląskim pozwala mi łatwo stwierdzić. Otóż posiadacze rachunków osobistych dostają o wiele lepsze warunki spłaty zobowiązań od osób, które nie są klientami tego banku. :)

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Kredyt na remont

autor: AniaO » 23 sty 2017, 14:08

Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrego kredytu, to być może najlepiej będzie dla Ciebie skorzystać z fachowego doradztwa finansowego jakiejś firmy. Od siebie mogę Ci polecić Direct Money, ponieważ mają oni całkiem spory staż, dzięki czemu sprawnie i dokładnie porównasz sobie wszystkie oferty. Ja gdy miałam jakieś wątpliwości, to zawsze korzystałam z takiej pomocy.

marysiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2017, 18:22
Re: Kredyt na remont

autor: marysiu » 02 lut 2017, 19:26

Sporo klientów od kolegi z TG Budownictwo finansuje zewnętrzne i warto skorzystać podobno z doradców, którzy mają wgląd do oprocentowania różnych firm. Pomogą wybrać najatrakcyjniejszy kredyt na remont mieszkania, czy domu.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2017, 17:35 przez marysiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Kredyt na remont

autor: Domator38 » 18 lut 2017, 0:43

Jeśli macie potrzebę zrobienia remontu, to czasem trzeba wziąć kredyt. Grunt by zrobić to mądrze i z głową. Wiem, że bardzo w tym pomoże porównywarka kredytów. Sam z niej korzystałem, gdy szukałem odpowiedniej pożyczki dla siebie. Myślę, że powinien to być punkt wyjścia dla osób rozpoczynających przygodę z bankiem.

aragz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2009, 12:56
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:
Re: Kredyt na remont

autor: aragz » 21 lut 2017, 17:30

Jeśli ma być tanio,m to najtańsza na pewno będzie pożyczka społecznościowa, tyle że jeśli nigdy wcześnie nie pożyczaliśmy w serwisach pokroju Kokos, to nie liczmy że już przy pierwszej pożyczce uda nam się uzyskać tanią pożyczkę. Inwestorzy zazwyczaj mogą zaoferować ten niski procent osobom zaufanym, a więc takim którzy już jakąś pożyczkę spłacili i to terminowo, bez opóźnień.

Druga opcja to kredyt internetowy, tutaj nie obsługują nas w placówce więc koszty takiego kredytu powinny być tańsze, tyle że w ten sposób nie uzyskamy raczej większej kwoty jak do 10 000 zł. Na pewno jest to dobra propozycja dla osób który zależy na czasie i chcą poznać szybko koszt pożyczki, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ponadto dużym udogodnieniem w tym wypadku jest również możliwość przedstawienia samego wyciągu z rachunku bankowego, bez potrzeby załatwiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Kredyt na remont

autor: walery p » 21 lut 2017, 20:12

Z szybkimi pożyczkami tzw. "chwilówkami" trzeba ostrożnie. Zdarzają się przecież sytuacje, że ludzie przez nie wpadają w pętlę finansową i nie są w stanie spłacać należności. A to szybki krok do wizyty komornika... Czytałem, że gdyby zdarzyła się taka sytuacja, to uratować nas może jedynie ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
Poczytajcie więcej na ten temat!

House-technology
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:28
Re: Kredyt na remont

autor: House-technology » 28 mar 2017, 11:44

Może opisz o jaki prace remontowe dokładnie chodzi, możliwe że wcale nie potrzebujesz kredytu, a raczej dobrą i profesjonalna firmę która się tym zajmie od A do Z. Akurat w tej kwestii możesz na nas liczyć :)

Teresa_
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2016, 9:07
Re: Kredyt na remont

autor: Teresa_ » 22 cze 2017, 15:18

Sprawdź sobie ofertę pożyczkową tej firmy kredytok. Z tego, co widziałam, to udzielają pożyczek np. 15 tys zł. Ale dostępne są też kredyty gotówkowe o wartości do 200 tys. zł.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Kredyt na remont

autor: walery p » 25 cze 2017, 18:51

Zgadzam się! Koniecznie sprawdź ofertę tej firmy. Są rzetelni, uczciwi i oferują bardzo przejrzyste zasady kredytowania. Obecnie w ramach sieci ponad 100 stacjonarnych oddziałów oferują m.in. pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki wieloratalne, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł. Polecam się z nimi skontaktować, bo słyszałam o nich bardzo dobre opinie. Na pewno pomogą Ci.

Awatar użytkownika
Andrew76
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 08 gru 2016, 11:53
Kontaktowanie:
Re: Kredyt na remont

autor: Andrew76 » 03 lip 2017, 8:33

Możesz sobie jeszcze sprawdzić to, co w swojej ofercie ma Protect Finance i wybrać najlepszą opcję pożyczki. Tylko pamiętaj, że przy większych kwotach warto zawierać umowy.

pinker
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2017, 13:31
Lokalizacja: Opole
Kontaktowanie:
Re: Kredyt na remont

autor: pinker » 11 lip 2017, 13:37

Z chwilówkami trzeba ostrożnie. Zdarzają się sytuacje, że ludzie przez nie wpadają w spiralę finansową i nie są w stanie spłacać swoich zobowiązań.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów