Uwaga na certyfikaty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o certyfikatach energetycznych, w jakim celu są wykonywane, gdzie i do kogo zgłosić się w tej sprawie oraz jakie są regulacje prawne, to zapraszamy do tej sekcji.

Moderator: konsultant BuildDesk

Develop
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 24 lut 2011, 9:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Uwaga na certyfikaty.

autor: Develop » 12 mar 2011, 11:11

Od dłuższego czasu zaczęły pojawiać się certyfikaty różnego rodzaju: rzetelny wykonawca, solidna Firma, godny polecenia i.t.d.

Co o tym sądzicie ?

Jakie inne pseudo nazwy do Was trafiły ?

Czy reklamodawcy mogą wykorzystywać naiwność klientów ?

Pozdrawiam Waldek

sfirma
Aktywny
Aktywny
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2010, 23:08
Lokalizacja: Lublin
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: sfirma » 12 mar 2011, 12:16

Jeżeli jest to certyfikat wydany np. przez Izbę Rzemiosła to jest to jedyny i pewne w 99% zaświadczenie o kwalifikacjach wykonawcy. Reszta to dowolnie mieszane nazewnictwo nie mające nic wspólnego z rzeczywistymi umiejętnościami.
sławek

Melting_SA
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: Melting_SA » 12 mar 2011, 16:55

najlepszy wg nas jest CERTYFIKAT RZETELNEJ FIRMY wiadomo kogo.
Żeby być rzetelną firmą wystarczy płacić abonament nie ważne czy czy okradasz klienta czy też nie, jakby nie było to najlepsza ściema na rynku wśród wykonawców i firm.

Jakość usług,wiarygodność i wiedza techniczna oraz gwarancja na usługi powinna też być certyfikowana a nie abonament miesięczny.

kasienka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 maja 2014, 16:21
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: kasienka88 » 09 maja 2014, 13:35

a co z certyfikatem Rzetelna firma?

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 10 maja 2014, 8:22

Kupuje coś takiego, raczej nierzetelna firma. Rzetelna, by się raczej wstydziła płacić za certyfikat. Na rzetelność się pracuje latami.

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: RobertKGB » 13 maja 2014, 6:20

gracjanxx pisze:Moja firma posiada ważny i sprawdzony certyfikat iso, tak ważny dla wielu branż: kosmetycznej, budowlanej, medycznej....
Znam dobrą firmę która organizuje takie szkolenia, indywidualnie zaprojektowane na indywidualne oczekiwania i potrzeby klienta.
Pozwala on zdobyc większe zaufanie klienta do mojej działalności, ponieważ oferuję tylko profesjonalne i sprawdzone usługi
polecam :smile:


Miszczu a gdzie link do strony ? zapomniałeś tym razem ?
p.s. na tym forum na pseudo reklamy już coraz mniej ludzi się nabiera

mambran
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2015, 15:38
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: mambran » 10 kwie 2015, 15:39

Ważniejsze dla klientów od tego czy firma płaci terminowo rachunki jest to jaką opinie ma o niej inny klient. To właśnie w przeciwieństwie do Rzetelnej Firmy oferuje http://www.pok.pl/

AmadeuszDeusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 maja 2015, 7:57
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: AmadeuszDeusz » 10 cze 2015, 10:38

Ja ufam certyfikatom rzetelnej firmy. dzieki temu mam gwarancje ze firma nie ma dlugów i nie będzie akcji ze np. kupie podłogi za 20 tysięcy a oni nagle znikna z moja kase. Znajomi mieli ostatnio taką akcje przy wykańczaniu domu

Adam6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2016, 21:16
Re: Uwaga na certyfikaty.

autor: Adam6 » 19 lut 2017, 21:53

Certyfikat rzetelnej firmy świadczy tak jak pisze mój przedmówca, o tym, że firma działa uczciwie. Ale nie każda firma musi go mieć oczywiście. Znam firmy bez tego certyfikatu mające doskonałą opinię. Jednak zatrudniając firmę, nie z polecenia, lepiej wziąć taką, która ten certyfikat ma.


Wróć do „Certyfikaty energetyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów