metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: RobertKGB » 07 lut 2017, 8:33

Tomasz_Brzeczkowski pisze:
cały rok koszta nie przekroczą 350-400
Możemy się spotkać w tak ogrzewanych pomieszczeniach? Np. dziś póki jest mróz w jakimś domu, czy mieszkaniu?


Litości!!! Nie budzi Pana podejrzeń, że "zwyczajni forumowicze" wklejają linka do strony producenta cudownych specyfików, a ten "producent" tego nie zrobił w żadnym swoim poście ?

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:33

Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Zapraszam do Pieszyc. Stamtąd zabiorę Pana na miejsce śmigłowcem.

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:36

RobertKGB pisze:Litości!!! Nie budzi Pana podejrzeń, że "zwyczajni forumowicze" wklejają linka do strony producenta cudownych specyfików, a ten "producent" tego nie zrobił w żadnym swoim poście ?

Jeszcze nie mamy strony internetowej bo jest tak dużo kupujących że zwyczajnie jest ona niepotrzebna. Poza tym przy takiej ilości zamówień nie mamy czasu na internety. Zostałem jako jeden oddelegowany do obserwacji zainteresowania innymi źródłami ciepła w internecie.

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: RobertKGB » 07 lut 2017, 8:39

LedPolska pisze:....Dioda typu bipolarnego z odwróconym generatorem promieniowania alfastycznego produkuje hiperizotoniczną falę, podobną do promieniowania księżyca w fazie nowiu. Odwraca tę falę za pomocą tranzystora jonizacyjnego i zamienia ją w energię. Jak wiadomo energia jest wszędzie wkoło nas więc równie dobrze dioda może pobierać ją np. z bawiącego się w domu dziecka, psa, kota czy też sąsiada koszącego trawnik.......

a jak poradziliście sobie resublimacją kwasu dezoksyrybonukleinowego w generatorze promieniowania alfastycznego ? :lol:

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:40

Został on zastąpiony polimerami kondensacyjnymi.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 07 lut 2017, 8:41

LedPolska pisze:Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Zapraszam do Pieszyc. Stamtąd zabiorę Pana na miejsce śmigłowcem.

Dziękuję, to mi wystarczy za wyjaśnienia.
HVAC - najtańszy komfort.

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: RobertKGB » 07 lut 2017, 8:42

LedPolska pisze:Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Zapraszam do Pieszyc. Stamtąd zabiorę Pana na miejsce śmigłowcem.


Przyjąłem. Jutro jak tylko kur zapieje ruszam pierwszym dyliżansem do Pieszyc. Proszę się mnie spodziewać tuż przed zachodem słońca.

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:45

Tomasz_Brzeczkowski pisze: Dziękuję, to mi wystarczy za wyjaśnienia.

Nie rozumiem. Tak jak pisałem powyżej, aktualnie prowadzimy pomiary i badania w jaskiniach w Górach Sowich. Ciężko tam dojechać samochodem w taką pogodę dla tego korzystamy z firmowego śmigłowca Led Polska.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 07 lut 2017, 8:45

RobertKGB pisze:
Tomasz_Brzeczkowski pisze:
cały rok koszta nie przekroczą 350-400
Możemy się spotkać w tak ogrzewanych pomieszczeniach? Np. dziś póki jest mróz w jakimś domu, czy mieszkaniu?


Litości!!! Nie budzi Pana podejrzeń, że "zwyczajni forumowicze" wklejają linka do strony producenta cudownych specyfików, a ten "producent" tego nie zrobił w żadnym swoim poście ?

Szanowny Panie... w roku 1996 Murator odmówił przyjęcia reklamy pompy ciepła, bo takich bzdur nie mogą reklamować. Ja zawsze sprawdzam. I już sprawdziłem.
HVAC - najtańszy komfort.

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:46

RobertKGB pisze:
LedPolska pisze:Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Zapraszam do Pieszyc. Stamtąd zabiorę Pana na miejsce śmigłowcem.


Przyjąłem. Jutro jak tylko kur zapieje ruszam pierwszym dyliżansem do Pieszyc. Proszę się mnie spodziewać tuż przed zachodem słońca.

Zostaje Pan na noc żeby poczuć klimat i moc ogrzewania typu Led?
W nocy najlepiej oddaje ono swoje możliwości zwłaszcza gdy temperatura spadnie do -30.

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 8:50

Tomasz_Brzeczkowski pisze:Szanowny Panie... w roku 1996 Murator odmówił przyjęcia reklamy pompy ciepła, bo takich bzdur nie mogą reklamować. Ja zawsze sprawdzam. I już sprawdziłem.

W niedługim czasie nasza reklama pojawi się także i na Muratorze jak i w branżowych czasopismach. Do 2021 roku powstanie także strona internetowa ale tylko dla wybranych-gdyby każdy dysponował wynikami naszych prac i schematem systemu to w kraju zapanowała by wojna domowa, gdyż każdy chciałby mieć takie ogrzewanie i splajtowały by wszelkie kopalnie i elektrociepłownie. Zdaje Pan sobie sprawę ilu ludzi zostało by bez pracy?

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: xander119 » 07 lut 2017, 8:53

Tera jęczy... siedzi i knowa jak przejąć rynek ogrzewania LEDami.. [...] chyba mnie wygryzo z rynku. Przyszła pora zwijać bambetle i spiardalać szpagatami do Argentyny jak naziści po II wojnie :lol:

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 07 lut 2017, 9:08

LedPolska pisze:
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Szanowny Panie... w roku 1996 Murator odmówił przyjęcia reklamy pompy ciepła, bo takich bzdur nie mogą reklamować. Ja zawsze sprawdzam. I już sprawdziłem.

W niedługim czasie nasza reklama pojawi się także i na Muratorze jak i w branżowych czasopismach. Do 2021 roku powstanie także strona internetowa ale tylko dla wybranych-gdyby każdy dysponował wynikami naszych prac i schematem systemu to w kraju zapanowała by wojna domowa, gdyż każdy chciałby mieć takie ogrzewanie i splajtowały by wszelkie kopalnie i elektrociepłownie. Zdaje Pan sobie sprawę ilu ludzi zostało by bez pracy?
Nie chodziło mi o reklamę a o dom czy mieszkanie. Można zobaczyć?
26 lat temu na Bartyckiej otworzyłem centrum centrum instalacji bez kominów, a ogrzewanie gazowe, czy węglowe mimo że jest kilka razy droższe w eksploatacji i instalacji oraz nie chłodzi, ma się dobrze.
Ja nie widzę (mam w ignorowanych) kilku hejterów którzy trują kominami, ale Pan zapewne może przeczytać jaki poziom intelektualny reprezentują.
Tępota w tym kraju ma się coraz lepiej!
Szkoda, że nie chce mnie Pan zachęcić.
HVAC - najtańszy komfort.

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: LedPolska » 07 lut 2017, 9:18

Poproszę jednego z naszych klientów o zdjęcia i Panu podeślę. Póki co z tego co wiem dom jest w trakcie wykańczania, ale metoda instalacji i rozwiązania techniczne zapewne też Pana interesują. Gdyby chciał Pan przyjechać w inne miejsce gdyż ma za daleko do podanej lokalizacji to oczywiście postaram się ustalić adres któregoś z inwestorów w pobliżu Pana miejscowości. Niestety obowiązuje nas ustawa o ochronie danych osobowych i bez zgody kupca nie mogę podać adresu. My tylko sprzedajemy, montują inwestorzy we własnym zakresie.
Wiem Pan taki marketingowy chwyt. W razie czego gdyby coś nie pasowało albo nie zadziałało jak należy winę można zwalić na tego co montował.
A ogrzewanie węglowe albo co gorsza gazowe? No niech Pan nie żartuje. Mamy XXI wiek!

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: metody obliczeniowe wskazują błędne wyniki

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 07 lut 2017, 9:52

Chciałbym zobaczyć użytkowany przez sezon dom i liczniki, oczywiście póki jest mróz. Potem ewentualnie latem.
Od 26 lat robię instalacje bezpośrednie (nie mające strat instalacyjnych )
- wentylacja z odzyskiem ciepła
-chłodzenie i grzanie elektryczne
-zadaniowe ogrzewanie niecentralne.
-ciepłą woda... niecentralne zasobniki przy małym zużyciu , zasobnik z pompą ciepła przy dużym.
Wszystko to ewentualnie podłączone pod OZE.
HVAC - najtańszy komfort.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 40 gości

Gotowe projekty domów