poszukuje lakierni, stolarni fornirów, frontów w przystępnej cenie, łódzkie

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

woiram
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:09
poszukuje lakierni, stolarni fornirów, frontów w przystępnej cenie, łódzkie

autor: woiram » 31 sty 2017, 23:31

Poszukuje stolarni, lakierni gdzie mają dość przystępne ceny w promieniu około 60 km od Bełchatowa. Dzwoniłem, pisałem do wielu meblarzy i salonów meblowych, ale zazwyczaj nawet nie wykonują mebli z forniru, albo zamawiają od kogoś gdzie cena rośnie x 2.


Jeżeli znacie, korzystaliście z usług sprawdzonej firmy to proszę o info, na pewno nie tylko mi się przyda ten wpis. Jeżeli natomiast masz zamiar wpisać, zapytaj tam czy tam, bo widziałem, że mają lakierowane fronty ale nie jesteś pewny co do cen, to nie pisz bo znaleźć pierwszą lepszą firmę, która to zrobi za obojętnie jakie pieniądze to nie problem.

W Radomsku metr2 płyty fornirowanej to około 80-90 zł, więc cena za metr gotowego polakierowanego frontu w połysku nawet 850zł jak mi zaproponowano w jedym ze sklepów/salonów to gruba przesada.


Mnie interesuje polakierowanie frontów fornirowanych, 8 sztuk o wymiarach 50cm x 250cm. Strona wierzchnia w połysku, natomiast od wewnątrz coś taniego, półmat albo mat, bez różnicy.

Fornir to Dąb 0609PS - DA-0609PS
Taki jak na tej stronie:
http://www.california-trading.eu/index. ... dyfikowane

Jaka cena za samo polakierowanie przy dostarczeniu przeze mnie formatek, a jaka przy Państwa materiale.

Interesuje mnie również polakierowanie w białym połysku - jednostronnie 2 formatek o wymiarach 250cm x 105cm przy państwa formatkach.


Ja ze swojej strony mogę przestrzec i napisać, że korzystałem z usług z w firmy stolmar z Wadlewa w gmienie Drużbice u Pana Mariusza Bartkiewicza, który sam lakieruje fronty, cena 2-3 lata tema za meble do łazienki była w stosunku do jakości dość dobra, natomiast po zamówieniu u niego ponad rok temu frontów wyżej wymienionych do dziś nie mogę się ich doczekać, na szczęście nie dałem żadnej zaliczki. Co ciekawsze odwiedzając jago zakład widziałem , że płyty stoją pocięte i trzeba je tylko polakierować, a on nadal zawodzi z terminami a dzwoniąc i pytając kiedy będzie za każdym razem mówi, że za 2 tygodnie na 100%. Znajomi którzy u niego zamawiali meble mieli też problem z jego terminowością. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat napisz a odpowiem bo nie jest to żadna antyreklama tylko moje mega zdenerwowanie na takiego fachowca, który ciągle oszukuje z terminami.

woiram
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:09
Re: poszukuje lakierni, stolarni fornirów, frontów w przystępnej cenie, łódzkie

autor: woiram » 01 lut 2017, 21:47

Nikt nic nie wie, serio?


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów