drzwi przesuwne, szafa

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: AdidarMeble » 09 sty 2017, 11:54

Skoro w Waszym przypadku jedna szafa to zdecydowanie za mało, wówczas warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem, czyli większa garderobą. Co o tym sądzisz? Można wybrać naprawdę ciekawy model w rozsądnej cenie w sklepach online, wystarczy jedynie poszukać.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: malaka » 30 sty 2017, 20:10

Nie w każdym mieszkaniu można zrobić garderobę. A szafa z drzwiami przesuwnymi to całkiem optymalne rozwiązanie.

gtv_1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:19
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: gtv_1 » 09 kwie 2017, 21:48

Jeśli chcemy optymalnie wykorzystać przestrzeń w garderobie drzwi przesuwne są doskonałym rozwiązaniem. Ich zastosowanie pozwala na wygospodarowanie dodatkowego miejsca, optyczne powiększenie pomieszczenia, stworzenie interesującego detalu. Jednak, poza estetycznym frontem, równie ważne jest zastosowanie doskonałych systemów jezdnych, zapewniający ich ciche i bezawaryjne użytkowanie.
www.systemyprzesuwne.com.pl

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: lideropinii » 10 kwie 2017, 17:22

Generalnie nowoczesność to nie tylko sam wygląd, ale polega też na jak najlepszym wykorzystaniu przestrzen, a tu meble na wymiar, nowoczesne systemy itd. są bezcenne.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

MarciKu84
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2017, 8:27
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: MarciKu84 » 19 kwie 2017, 15:58

Ja mam mieszane uczucia co do tych suwanych, bez przerwy tam coś włazi i się blokuje. Nicy to oszczędność miejsca i dobrze wygląda ale średnio się sprawdza nie polecam !!

Awatar użytkownika
ewaboberr
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:01
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: ewaboberr » 25 kwie 2017, 9:16

MarciKu84 pisze:Ja mam mieszane uczucia co do tych suwanych, bez przerwy tam coś włazi i się blokuje. Nicy to oszczędność miejsca i dobrze wygląda ale średnio się sprawdza nie polecam !!

Mam dwie szafy z przesuwanymi drzwiami i nigdy nic się nie zacinało. Poza tym jak np skrzypiąca suwnica może aż tak źle wpływać, że twierdzisz że szafa się nie sprawdza? :D Mojej starej szafie rzeczywiście coś właziło pod szyny, ale po ponad 10 latach użytkowania. Wiem, że po mojej przeprowadzce właściciel tylko ją naprawił i dalej korzysta, więc nie pozostaje mi nic, tylko polecać takie meble. Teraz mam 2 nowe szafy od Indeco Wybrzeże - w sypialni białą z lustrem i w korytarzu we wnęce i w żadnej nic się nie blokuje ;) Polecam! Przy 2 szafach nawet dostałam rabat .

Bartek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2017, 7:35
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: Bartek320 » 07 lip 2017, 9:58

Szafy przesuwne to obecnie najlepsze rozwiązanie, szczególnie do małych mieszkań w blokach. Dzięki nim możemy zyskać dodatkową przestrzeń użytkową niskim kosztem.

Interno
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2404
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:07
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: Interno » 07 lip 2017, 10:21

MarciKu84 pisze:Ja mam mieszane uczucia co do tych suwanych, bez przerwy tam coś włazi i się blokuje.

Jak ze wszystkimi mechanizmami.
Rolki, wózki i prowadnice wymagają raz do roku oczyszczenia.
Zawiasy również wymagają choć może rzadziej oczyszczenia i regulacji.
Zawsze należy się liczyć podczas eksploatacji z pewną konieczną prewencją a nie tak jak to często spotykam "gałka szuflady pozostaje w ręku, gdyż nie miał kto dokręcić śrubki".

hafeldol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2017, 18:01
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: hafeldol » 10 lip 2017, 16:53

może lustra? mnie się bardzo podobają takie drzwi z lustrami <3

gtv_1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:19
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: gtv_1 » 25 lip 2017, 20:40

Drzwi przesuwne to swoboda aranżacyjna. Jako wypełnienie skrzydła można zastosować szkło, lustra, witraże, grafiki, lekkie bądź pełne płyty meblowe – w zależności od tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć. Szeroki wybór materiałów pozwoli dopasować drzwi do każdego wystroju, a dodatkowo różne materiały można łączyć w ramach jednego skrzydła lub mebla. Lustro na drzwiach garderoby optycznie powiększy pomieszczenie i zbuduje jego klimat, zaś ciekawą alternatywą może być również zastosowanie szklanych paneli dekoracyjnych nadających wnętrzom niepowtarzalny i indywidualny charakter.

agamemnon91
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:57
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: agamemnon91 » 26 lip 2017, 7:47

Lustrzane drzwi - optycznie powiększą mieszkanie

gtv_1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:19
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: gtv_1 » 28 wrz 2017, 22:48

Polecam system Flat Line - zainspirowany został najnowszym trendem w wystroju wnętrz, zgodnie z którym pokazywany jest elegancki front, a okucia są mniej eksponowane. Jego minimalistyczny design docenią zwłaszcza ci, dla których aluminium jest zbyt zimne i surowe. Budowa rączki i listwy dolnej optycznie zmniejsza ilość metalu wykorzystanego do okucia drzwi, subtelnie podkreślając piękno wybranego wypełnienia, a równocześnie gwarantując doskonałą funkcjonalność systemu. Dzięki Flat Line drzwi zyskają lekkości przy jednoczesnym utrzymaniu ich sztywności.

patent.x
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 315
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:55
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: patent.x » 10 paź 2017, 21:42

agamemnon91 pisze:Lustrzane drzwi - optycznie powiększą mieszkanie

Mam takie coś u siebie w szafie narożnej. Jeśli komuś pasuje, gorąco polecam. Pokój jest jaśniejszy, dzieci mają więcej zabawy. Problem jest w utrzymaniu w czystości. Mycie takich luster o wysokości 3m zajmuje trochę czasu.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: MichalBudowniczy » 11 paź 2017, 11:37

Ja też szukam podobnej szafy.

agamemnon91
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:57
Re: drzwi przesuwne, szafa

autor: agamemnon91 » 02 lis 2017, 13:59

patent.x pisze:
agamemnon91 pisze:Lustrzane drzwi - optycznie powiększą mieszkanie

Mam takie coś u siebie w szafie narożnej. Jeśli komuś pasuje, gorąco polecam. Pokój jest jaśniejszy, dzieci mają więcej zabawy. Problem jest w utrzymaniu w czystości. Mycie takich luster o wysokości 3m zajmuje trochę czasu.

Kup robota, przyklejasz i myje sam za Ciebie ;d;d


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Afroda i 32 gości

Gotowe projekty domów