Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

RafalKk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2014, 16:10
Lokalizacja: Płońsk
Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: RafalKk » 16 gru 2014, 16:14

Co sądzicie o tej firmie? Miał już ktoś styczność z ich drzwiami?


Interesuje mnie model "magnolia"
Rafau

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: theme » 29 gru 2014, 14:59

Mam w ofercie i sprzedaję z wielką przyjemnością. Magnolia (drzwi ramowe z serii Stile) są zbudowane na bazie ramy. Masa kołków, kleju i pióro-wpustów czyli wykonane bardzo solidnie. Kiedyś handlowiec z Erkado pokazywał porównanie konstrukcji DRE, Porty i Erkado i technologicznie wychodziły na prawdę dużo lepiej.

Moim zdaniem warte wydanych pieniędzy i do tego często są na nie promocje.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

tom124
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2015, 16:22
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: tom124 » 08 wrz 2015, 16:29

NIE NIE KUPUJ - ERKADO TO KATASTROFA !!!
DRZWI WEWNETRZNE WYTARŁY MI SIE PRZY KLAMCE PO 2,5 ROKU - podobno źle je użytkowałem (ha ha ...)
Okleina to papier, a drzwi kosztowały 800 zł z ościeżnicami.
Kupiłem w Castoramie.
Oczywiście reklamacji nie uwzględnili - nawet nie spojrzeli na nią.
Słabe drzwi, klienta maja gdzieś.

NIE POLECAM firmy i produktów ERKADO !!!
Tomasz W

KlamkiOutlet
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 13 sie 2015, 12:09
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: KlamkiOutlet » 11 wrz 2015, 12:52

Tutaj jak w każdym przypadku,opinie będą bardzo podzielone wiec może zapytam inaczej; dlaczego akurat ta konkretna firma,marka,czym kierujesz się podczas wyboru drzwi oraz jaki budżet posiadasz na ten cel? Podaj szczegóły i chętnie doradzimy.

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: tolkin » 30 wrz 2015, 19:56

tom124 pisze:Kupiłem w Castoramie.
Oczywiście reklamacji nie uwzględnili - nawet nie spojrzeli na nią.


Czasami w tego typu marketach można spotkać produkty o... innych parametrach, niż te kupupione w sklepie. Niektóre firmy aby nie psuć swojej reputacji puszczają na markety osobne marki. Są tam np. chudsze, innej jakości okleiny. Nie mówię, że wszystkie produkty marketowe są kiepskie, ale ja osobiście tego typu produkty wolę kupować w normalnych sklepach. Do tego wspierasz polski biznes Nie wiem jak do tego podchodzi Erkado, czy ma inne niż w normalnych punktach.

HurtOkien
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 02 gru 2015, 8:26
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: HurtOkien » 21 gru 2015, 10:44

Z reguły jakość tamtejszych produktów jest bardzo niska,wiec moim zdaniem lepiej dołożyć a wybrać coś solidnego,sprawdzonego na lata. Jeżeli szukacie waśnie takich drzwi oraz okien,to zapraszamy na HurtOkien.pl gdzie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: tolkin » 29 sty 2016, 18:36

HurtOkien pisze:Z reguły jakość tamtejszych produktów jest bardzo niska,wiec moim zdaniem lepiej dołożyć a wybrać coś solidnego,sprawdzonego na lata.

Jeśli piszesz o jakości drzwi z marketów, fakt, jakość bywa niska. Jeśli piszesz o drzwiach Erkado, tu nie mogę się zgodzić. Jakość drzwi wewnętrznych, a z nimi miałem do czynienia, jest na porządnym poziomie. Podkreślam, nie wiem jak produkty ich firmy z marketu.

KlamkiOutlet
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 13 sie 2015, 12:09
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: KlamkiOutlet » 05 lut 2016, 10:28

Mowa zapewne o drzwiach z marketu,co do których faktycznie można mieć pewne uwagi jeżeli chodzi o jakość,która jest niska. Z naszej strony polecam zerknąć na KlamkiOutlet,gdzie znajdziecie szeroki wybór klamek i akcesoriów w niższej cenie.

Bielar
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 10:19
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: Bielar » 29 gru 2016, 13:18

Czytałem opinie i zdecydowałem się zapytać tutaj. Zastanawiam się nad okleiną cpl i premium do wewnętrznych stile. Opłaca się dopłacać do premium? Czy istnieją ościeżnice z tej firmy które zakłada się na stare stalówki?

Jan_Kalita
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 501
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:45
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: Jan_Kalita » 29 gru 2016, 14:13

Dawno temu jak jeszcze handlowałem pokojówkami, to faktycznie ta okleina premium była w o wiele lepszej jakości i w większej palecie kolorów.

patent.x
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 315
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:55
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: patent.x » 29 gru 2016, 21:37

Okleina Premium w Erkado jest od października, listopada, jakoś tak. Parę firm miało wcześniej podobne nazewnictwo. Parę lat temu były bardziej z nazwy premium, niżeli z jakości. Wiadomo, kiedyś była gorsza technologia. Erkado swoją Premium ma na bazie polipropylenu.
Bielar pisze:Czytałem opinie i zdecydowałem się zapytać tutaj. Zastanawiam się nad okleiną cpl i premium do wewnętrznych stile. Opłaca się dopłacać do premium? Czy istnieją ościeżnice z tej firmy które zakłada się na stare stalówki?

Opłaca się dopłacić na okleinę Premium. Cpl jest już w wytrzymała, jednak nie tak jak premium. Próbowałem zarysować ją paznokciem, kluczem, nie widać zniszczenia. Widziałeś wzorniki? Na które drzwi patrzyłeś, ze szkleniem, jakieś wymiary?
O ościeżnicy pisałem tu okna-i-drzwi/wymiar-otworu-w-murze-pod-drzwi-t62249#p399194
Nie polecam, warto wyrwać starą, założyć nową.

Bielar-2
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:43
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: Bielar-2 » 30 gru 2016, 20:59

Dziś bylem w sklepie widziałem katalog z okleinami. Całkowicie inna niż pozostałe, podoba mi się. Nie mieli tych drzwi na wystawie. Widziałeś je w kolorze okleiny orzech/dab premium? Pokazywali tam szybę vsg za dopłate przy tych drzwiach 100 zl. przy paru sztukach robi się solidna kwota. Opłaca sie na takie małe wstawi w drzwiach?

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: mazwoj » 31 gru 2016, 15:06

Szkło VSG jest jak najbardziej opłacalną inwestycją w tych drzwiach. Erkado chyba jako jedyny ma coś takiego u siebie w ofercie. Skoro widziałeś je na żywo to nie będę się rozwodził nad tym po co się dopłaca do tego szklenia.
Co do samej ceny. 100zł dopłaty do jednego skrzydła za szło VSG to nie są duże pieniądze wbrew pozorom. Przy całym domu (około 10 sztyuk drzwi) kwora robi się pokaźniejsza. Pamiętaj, że możesz zawsze negocjować z dostawcą. Możesz też np. zejść trochę na samych drzwiach i trochę na montażu, dzięki czemu sam koszt szklenia VSG gdzieś rozejdzie się po kościach.

patent.x
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 315
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:55
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: patent.x » 27 sty 2017, 21:04

Bielar-2 pisze:Dziś bylem w sklepie widziałem katalog z okleinami. Całkowicie inna niż pozostałe, podoba mi się. Nie mieli tych drzwi na wystawie. Widziałeś je w kolorze okleiny orzech/dab premium? Pokazywali tam szybę vsg za dopłate przy tych drzwiach 100 zl. przy paru sztukach robi się solidna kwota. Opłaca sie na takie małe wstawi w drzwiach?

Kupiłeś, wybrałeś, dowiedziałeś się paru rzeczy i wsiąkłeś?

asta123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2017, 10:37
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: asta123 » 04 mar 2017, 10:41

Zakupiłam drzwi Erkado cztery lata temu wprowadzając się do nowo wybudowanego domu do którego chciałam wszystko co najlepsze. Wybór drzwi padł na Firmę ERKADO i miałam naprawdę nadzieję że jest to trafiony wybór. Niestety jestem bardzo rozczarowana ich produktami czyli jakością wszystkich drzwi które przyjdzie mi wymieniać w najbliższym czasie po zaledwie czterech latach użytkowania. Mam wrażenie że są to papierowe drzwi. Ktokolwiek przychodzi do mnie to nie może się nadziwić jakości tych drzwi. Począwszy od zdzierania się tej delikatnej nazwijmy to "okleiny", która w miejscach przy klamkach totalnie się wyciera a nie mówiąc już o tym, że po przyklejeniu taśmy ochronnej przed malowaniem okleina odrywa się wraz z taśmą. To jest dla mnie nie do pomyślenia żeby drzwi były tak słabej jakości = papierowej jakości. I nie były to najtańsze drzwi. Oczywiście wiem że prawnicy ERKADO zabezpieczyli tą firmę przed takimi sytuacjami i reklamacje nie zostają przyjęte. Ale ja czuję się najzwyczajniej w świecie oszukana. Firma ta ma gdzieś zadowolenie klienta byleby tylko sprzedać i zarobić.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów