Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Martomik
lubie spamować
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2015, 0:05
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: Martomik » 20 sty 2015, 0:09

Ja mieszkam pod Warszawą i zastanawiam się na jaką firmę się zdecydować. Słyszałam coś o mprmonitoring.pl, tak że jeśli ktoś miał z nimi do czynienia, to niech da znać :)

Martomik
lubie spamować
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2015, 0:05
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: Martomik » 21 sty 2015, 6:52

Z kolei osobom z Warszawy i okolic mogę polecić firmę mprmonitoring.pl. Dotrzymują terminów, wytłumaczyli mi, jak działa ten alarm, a za porady już po montażu nie musiałam płacić. :)

CC
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2015, 14:31
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: CC » 28 sty 2015, 14:36

Zaproponuję coś od siebie: monitoring wizyjny gwarantuje poczucie komfortu mi i pracownikom mojej firmy, którzy parkują przed budynkiem biurowca, w którym pracujemy. Mimo że dzielnica nie należy do najbezpieczniejszych w mieście, nie obawiamy się, że po wyjściu z biura zobaczymy uszkodzone auto. Rekomenduję wszystkim właścicielom biurowców niezawodną Platformę Elf24.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: jagu » 30 sty 2015, 13:09

Fajna jest ta cała aparatura bardzo nowoczesna. Jednak technika poszła do przodu znacząco. Ja zastanawiam się właśnie nad wyborem projektu domu i ciekawi mnie zrobienie systemu inteligentnego sterowania widziałem taką aparaturę w http://www.poltraf.com fajna sprawa, ma się sterowanie nad wszystkim w domu, np. z telefonu.
urodzony optymista

monitoring24bytom
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 mar 2015, 12:40
Lokalizacja: Bytom
Kontaktowanie:
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: monitoring24bytom » 20 mar 2015, 12:57

Systemy alarmowe, monitoring cctv.
konkurencyjne cyny,
www.monitoring24alarmy.pl

zapraszam na blog: [więcej o blogu na PW]

oraz [więcej o blogu na PW]

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: KolosRes22 » 09 gru 2016, 21:17

W monitoringu fajnie sprawdzają się kamery IP, warto zwrócić uwagę czy mają standard ONVIF, który umożliwi ich podłączenie do rejestratora a maja go kamery producenta JBP HD Camera, którzy dodatkowo zadbali o jakość FullHD, detekcję z alarmem i nawet opcję otrzymywania powiadomień na e-mail.

Sława34
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:49
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: Sława34 » 03 sty 2017, 21:53

Szczerze mówiac opłata miesięczna za monitoring w dobrej firmie ochroniarskiej to nie są jakieś duże pieniądze. Szczerze mówiąc internet mnie drożej kosztuje niż wynajem ochrony w Konsalnet. W piwnicy czujniki ruchu zdały się rewelacyjnie ;]

JanuszGrzelak
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:38
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: JanuszGrzelak » 13 sty 2017, 18:14

Warto zapoznać się z oferta firmy Scazi sa bardzo dobrzy, ja jestem zadowolony z ich usług zarówno w firmie jak i w domu

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: szari » 17 sty 2017, 13:18

Ja też gorąco odradzam zakup JBP camera fullHD
Obrazek

Dlaczego na fotce z nocy nie widać nawet działania diod podczerwonych tylko ciemno jak w d... A może tylko zdjęcie edytowane bo refleksy świetlne są w tych samych miejscach co za dnia ;P
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

IPKamery
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 18 paź 2016, 13:50
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: IPKamery » 23 sty 2017, 11:33

A jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup kamer, monitoringu do swojego domu? Bo warto sprecyzować ten szczegół i dopiero wtedy będziemy mogli doradzić konkretnie, na IPKamery znajdziesz szeroki wybór.

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: szari » 23 sty 2017, 12:34

IPKamery pisze:A jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup kamer, monitoringu do swojego domu? Bo warto sprecyzować ten szczegół i dopiero wtedy będziemy mogli doradzić konkretnie, na IPKamery znajdziesz szeroki wybór.

Dziękuję już mam nie szukałem na IPKamery wolałem coś lepszego ;)
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: bobik5 » 20 kwie 2017, 20:37

Monitoring, czy telewizja przemysłowa są świetną alternatywą dla każdej firmy. Konkretne usługi, opis usług możesz przeczytać na stronie http://www.likon.pl .Inte­li­gentny dom – wszystko pod kon­trolą tak jak lubicie, moni­to­ro­wa­nie pomiesz­czeń, zarzą­dza­nie ener­gią, ste­ro­wa­nie wypo­sa­że­niem co tylko chcecie.

Bartek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2017, 7:35
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: Bartek320 » 11 lip 2017, 11:28

Na moje telewizja przemysłowa to najatrakcyjniejsze rozwiązanie dla dużych firm.

dickwinters
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:30
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: dickwinters » 07 sie 2017, 14:27

Jak dla mnie to systemy zabezpieczeń, takie jak najbardziej kompleksowe, są dobre i dla małych i dla dużych firm. Sam korzystałem z Konsalnetu i mogę polecić zarówno do zastosowań firmowych jak i prywatnych

mały78
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2015, 18:00
Re: Systemy alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa.

autor: mały78 » 20 sie 2017, 22:49

Wydaje mi się, że monitoring w firmie najlepiej zlecić jakiejś firmie ochroniarskiej. Do wyboru mają zazwyczaj wiele zastosowań, więc warto z nimi pogadać. Ta firma ma np ciekawe rozwiązania - http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/. Myślę, że wybór firmy ochroniarskiej może być dobrym zabezpieczeniem dla zakładu pracy.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów