Kabina prysznicowa- jak rozwiązać wentylacje

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

mitek75
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2008, 16:23
Lokalizacja: rybnik
Kabina prysznicowa- jak rozwiązać wentylacje

autor: mitek75 » 01 maja 2008, 18:59

Witam
Mam mały problem i proszę o pomoc w rozwiązaniu jego. Zostałem obdarowany kabiną prysznicową zamkniętą, z „hydro masażem…” radiem, i co sprawia mi nieco zakłopotania z wentylatorem zabudowanym w „suficie” ( bo nie wiem jak to inaczej nazwać). Mój problem polega na tym iż nie bardzo wiem jak rozwiązać kwestie z wentylacją w kabinie. Łazienka znajduje się na poddaszu, istnieje wentylacja grawitacyjna i okno. Jednak kabina będzie postawiona w dużej odległości od kanału wentylacyjnego. Jedyną możliwością jaką widzę jest wyprowadzenie kanału wentylacyjnego ponad płytę G-K i ocieplenie. Mam kupiony kominek wentylacyjny zewnętrzny na dach.
Proszę o podpowiedzi w jaki sposób poprowadzić kanał wentylacyjny i jakich materiałów użyć do tego celu.
Dziękuje za pomoc i rzeczowe podpowiedzi.

daszuta
Aktywny
Aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2017, 20:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.,Poznań
Re: Kabina prysznicowa- jak rozwiązać wentylacje

autor: daszuta » 19 sty 2017, 16:40

inż. budownictwa


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów