Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: żann » 10 gru 2016, 15:20

Piękne te wszystkie świąteczne dekoracje, ale skąd wziąć pieniądze na to wszystko. I tak będziemy musieli w tym roku pożyczyć w viasms z 1500 zzł

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: insomnia » 16 gru 2016, 17:51

Na rynku jest sporo pięknych zdób świątecznych i czasem ciężko zdecydować się na coś konkretnego. W tym roku zachwyciły mnie u nich artillo.pl ręcznie robione ozdoby. Są śliczne i mogą doskonale oddawać ducha świąt lub sprawić komuś ogromną radość gdy damy je w prezencie :)
i am who i am

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: Dżasmina » 12 sty 2017, 15:08

Ja na minione święta postanowiłam zrobić dekoracje na choinkę, o których przeczytałam i zrobiłam je razem z młodszą siostrą. Świetnie się przy tym bawiłyśmy i zrobiłyśmy naprawdę śliczne ozdoby.

leliton
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2017, 10:35
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: leliton » 06 paź 2017, 7:29

Ja na święta kupiłem bardzo dużo perfum dla rodziny i zastanawiałem się jak fajnie ozdobić prezent świąteczny, aby na prawdę był wow! Zamówiłem wczoraj torby świąteczne. Jestem zadowolony bo torby wyglądają znacznie lepiej niż prezentują się na zdjęciu. Teraz mam już gotowe prezenty i więcej czasu na inne przystrojenia :)

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: monikabert90 » 01 paź 2018, 15:25

Ja już się nie mogę doczekać nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wszelkie ozdoby i dekoracje z tej okazji lubię wykonywać samodzielnie. W zeszłym roku udało mi się zamówić w sklepie Happenings.pl bardzo ładne ozdoby styropianowe, które następnie samodzielnie pomalowałam :) Efekt był naprawdę niesamowity, przynajmniej moje dekoracje były oryginalne i niepowtarzalne ;)

dori26
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2018, 15:42
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: dori26 » 08 paź 2018, 15:47

Ja do dziecięcego pokoju znalazłam ostatnio rewelacyjne renifery. Kupiłam te z teleskopowymi nogami, które mogą być niskie albo wysokie. Dzieciaki zachwycone.

nikoon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:37
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: nikoon » 03 gru 2018, 8:17

W tym roku większość dekoracji dokupiliśmy w Pepco Tam w dobrej cenie kupiliśmy drewniane latarenki, świece rustykalne, i ozdobne tace. Pozostało kupić jedynie drzewko, to jak co roku będzie naturalne.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: grrregg » 06 gru 2018, 22:57

bardzo dużo możliwości daje klej na gorąco, można im sklejać różne elementy ale i z samego kleju da się robić fajne ozdoby, w tym roku robimy śnieżynki z kleju, kupiłem w tym celu nawet pistolet nowy na akumulator od ryobi (mój stary się niestety popsuł) , jak fajnie nie musieć się męczyć z kablem i tez duzo szybciej się nagrzewa., potrzebujemy tylko kleju brokatorwego albo srebrnego i można działać, mega to jest proste a efekt suepr

Awatar użytkownika
magru
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2018, 15:31
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: magru » 10 gru 2018, 12:49

Mnie klej na gorąco ratował przy niejednej zagwozdce DIY, więc też mogę polecić :D U mnie w domu rodzinnym ubierało się choinkę w jednym schemacie kolorystycznym, więc kontynuuję to u siebie. Zwykle jest to albo zestaw czerwono-złoty albo niebiesko-złoty. Oczywiście, bombki kupuję, gdy jest potrzeba, nie zmieniam ich co roku. Pozostałe ozdoby szykuję sama, tylko kupuję gotowe materiały. Uwielbiam to robić, bo pozwala zdać sobie sprawę, że idą moje ulubione święta.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: TomeczekBBS » 17 gru 2018, 12:10

grrregg pisze:bardzo dużo możliwości daje klej na gorąco, można im sklejać różne elementy ale i z samego kleju da się robić fajne ozdoby, w tym roku robimy śnieżynki z kleju, kupiłem w tym celu nawet pistolet nowy na akumulator od ryobi (mój stary się niestety popsuł) , jak fajnie nie musieć się męczyć z kablem i tez duzo szybciej się nagrzewa., potrzebujemy tylko kleju brokatorwego albo srebrnego i można działać, mega to jest proste a efekt suepr


O! mam taki pistolet już dość długo i fajny jest rzeczywiście. Ale nie pomyślałem, że mógłbym przygotować z jego pomocą jakieś ozdoby świąteczne. Dobry pomysł! Zaraz sobie coś poszperam w sieci i w weekend skoczę do garażu, żeby narzędzia nie zapomniały, że je mam ;)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 489
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: martan » 17 lis 2021, 11:55

Dekorujecie wszystkie pomieszczenia czy tylko wygbrane?
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 489
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: martan » 17 lis 2021, 11:58

Mam 200m2 dom. Dekoruję schody i dekoruję salon. W pokojach u dzieci są dekoracje. W innych pomieszczeniach - nie.

Ma to swoje względy praktyczne. Samo rozbieranie choinki zajmuje długo, nie chciałoby mi się jeszcze zdejmować dekoracji z każdego pomieszczenia.

Swoją drogą, jeśli szukacie ciekawych dekoracji, polecam zajrzeć sobie do Tutumi, w sklepie mają świetne skrzaty ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 lis 2021, 8:57 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Walli1872
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2021, 18:48
Kontaktowanie:
Re: Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

autor: Walli1872 » 19 lis 2021, 23:45

Uważam, że im mniej dekoracji tym lepiej.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów