Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: Redakcja » 18 paź 2016, 8:50

Decydujący o wyborze sposobu ogrzewania obiektów, kiedy to przy obecnych relacjach cenowych na rynkach... Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić? >>
Redakcja

tomaszrog
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:47
Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: tomaszrog » 18 paź 2016, 8:50

Jeśli chodzi o koszty użytkowania gazu płynnego pamiętać należy o tym, że cena z kWh zależy również w dużym stopniu od dostawcy gazu jakiego wybierzemy https://zmianasprzedawcygazu.pl/gaz-plynny/ tutaj przykładowa lista. Dodatkowo nie wszyscy dostawcy dostarczają gaz do zbiorników podziemnych

Gielda-paliw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 26 lip 2016, 13:03
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: Gielda-paliw » 21 paź 2016, 21:40

Jeśli planuje montaż instalacji LPG jako etap przejściowy na do 5lat np. do czasu doprowadzenia ziemnego to oczywiście dzierżawa. Różnica w cenie z własnym zbiornikiem to nawet 0,40-0,60zł/l

julio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2016, 8:58
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: julio » 07 gru 2016, 15:38

Oczywiście, że cena zależy od dostawcy. Ja poważnie zastanawiam się nad dzierżawą zbiornika u AmeriGas . Mają kilka opcji, mnie najbardziej spodobała się Comfort. Roczna opłata rozłożona na 12 lat i problem z głowy. Dla mnie taki system jest bardzo wygodny, nie trzeba się szykować na jeden wielki, zawsze zaskakujący wydatek.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: bobik5 » 12 sty 2017, 10:02

Ja również czytałem, że amerigas ma możliwość dzierżawy zbiornika. Uważam, że ocieplanie gazem jest bardzo ekonomiczne i tańsze niż ogrzewanie prądem. Dzierżawa w przypadku zbiornika jest najlepszym wyjściem, nie ma od razu wielkiej kwoty do zapłaty tylko, na kilka lat wszystko rozłożone. Skontaktuj się z dobrym dostawcą gazu, takim który serwisuje wszystko w czasie oraz zabezpiecza każdą najpotrzebniejszą rzecz.

Ekspert_GASPOL
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2017, 19:06
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: Ekspert_GASPOL » 04 paź 2017, 9:51

Dzień dobry,

Dzierżawa zbiornika bezpośrednio od dystrybutora paliwa LPG ma bardzo wiele zalet. Należą do nich pewność otrzymania sprawdzonego i przebadanego laboratoryjnie propanu technicznego oraz zapewniona regularna dostawa paliwa również w sezonie grzewczym. Dzierżawa zbiornika to również dostęp do całodobowej usługi serwisowej. Nie ponosi się również kosztów związanych z serwisowaniem zbiornika oraz jego zakupem.
W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zapraszam do odwiedzenia strony https://www.gaspol.pl/dla-domu/instalac ... nikowa-lpg lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: arek_ch » 04 lip 2018, 8:41

Myślę, że lepiej będzie, jeśli będziesz mieć go na własność. Jeśli poszukiwałbyś firmy specjalizującej się w sprzedaży zbiorników na gaz, skontaktuj się z http://www.eko-gaz.pl/zbiorniki_na_gaz_.php który posiada je w swojej ofercie. Swoją drogą, ogrzewanie gazowe jest świetnym pomysłem. Takie zbiorniki na gaz są niezwykle pojemne, a sam gaz jest niezwykle wydajnym paliwem.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: anik92 » 26 kwie 2019, 18:29

Polecam bardzo dobrą i sprawdzoną firmę www.itgas.pl

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Zbiornik na gaz płynny - wydzierżawić czy kupić?

autor: Rafał Cichocki » 08 maja 2019, 14:07

Witam,

Jeżeli zdecydują się już Państwo na zakup lub dzierżawę zbiornika LPG, kolejnym krokiem jest wybór sprawdzonego gazowego kotła kondensacyjnego. Zachęcam do rozważenia wyboru jednofunkcyjnego gazowego kotła kondensacyjnego z rodziny Logamax marki Buderus. Nasze kotły posiadają szeroki zakres modulacji mocy palnika w zakresie 12-100% oraz łatwy w obsłudze zintegrowany panel sterowania z ekranem LCD. Przy wyborze producenta kotła kondensacyjnego należy również mieć na uwadze jego renomę oraz sprawdzić, czy posiada fachowy i rozbudowany serwis. Autoryzowani Instalatorzy marki Buderus gwarantują dobór i montaż kotła, przeprowadzenie pierwszego uruchomienia oraz w przyszłości pomagają przy wykonaniu okresowych przeglądów technicznych i ewentualnych napraw po okresie gwarancyjnym. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych kotłach gazowych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: [więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Buderus


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 180 gości

Gotowe projekty domów