Jaką wiertarko-wkrętarkę do 1700zł

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Wujmer
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:35
Jaką wiertarko-wkrętarkę do 1700zł

autor: Wujmer » 10 sty 2017, 19:39

Witajcie , potrzebuję kupić wiertarko-wkrętarkę do 1700zł rozważam makitę i dewalt. Na makicie sporo dużo w pracy robiłem i byłem zadowolony a z dewalt nie miałem doczynienia.

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Jaką wiertarko-wkrętarkę do 1700zł

autor: -_- greg » 24 sty 2017, 17:11

Mam DeWalt i jest ok. mi pasuje jak ulał.
Makita mi nie podeszła gdy patrzyłem w sklepie, może przez ten kolor... no i nie miałem okazji tym pracować.
Przychylnym okiem patrzę jeszcze na Metabo.
Kup to do czego masz przekonanie lub sentyment.

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Jaką wiertarko-wkrętarkę do 1700zł

autor: 1001narzedzi » 23 lut 2017, 11:13

Do kwoty 1700zł spokojnie znajdziesz dobrą wiertatko-wkrętarkę Makity , firma polecana na wielu forach ponieważ ich sprzęt słynie z niezawodności oraz bezawaryjności, do tego znacznie ułatwia wiele prac, więc moim zdaniem to bardzo dobry typ.

Narzędzia Bosch
rekomendowany doradca
Posty: 39
Rejestracja: 27 wrz 2016, 9:51
Re: Jaką wiertarko-wkrętarkę do 1700zł

autor: Narzędzia Bosch » 04 paź 2017, 14:59

W podanej cenie możemy polecić wiertarko-wkrętarkę BOSCH GSR 18 V-EC WC, która posiada funkcję ładowania indukcyjnego. Alternatywą byłby model BOSCH GSR 18 V-EC bez wspomnianej funkcji. Obie są dwubiegowe, wyposażone w system Auto-Lock umożliwiający łatwą, szybką i beznarzędziową wymianę osprzętu. Narzędzia te o maks. momencie obrotowym twardym/miękkim odpowiednio 60/31 Nm i prędkości obrotowej do 1900 obrotów/min bez obciążenia są wyjątkowo wytrzymałe. Zastosowanie bezszczotkowego silnika i wykorzystanie technologii akumulatorwej Li-Ion pozwala na dłuższy czas pracy i zapewnia możliwość dotarcia do nawet trudno dostępnych miejsc. Jeśli interosowałaby Cię wiertarko-wrkętarka z udarem, polecamy model BOSCH GSB 18 VE-EC o wyższych parametrach (maks. moment obrotowy twardy/miękki odpowiednio 75/47 Nm; prędkość obrotowa do 2100 obr/min). Wszystkie wymienione narzędzia objęte są 3-letnią gwarancją po zarejestrowaniu.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów