Jak zaplanować okna w domu?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak zaplanować okna w domu?

autor: Redakcja » 03 lis 2015, 16:59

Planując okna w domu musimy wziąć pod uwagę ich parametry techniczne, ale równie ważne jest zastanowienie się nad... Jak zaplanować okna w domu? >>
Redakcja

eder23eder
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2015, 16:57
Kontaktowanie:
Jak zaplanować okna w domu?

autor: eder23eder » 03 lis 2015, 16:59

żeby zrobić rozmiary okna więcej wykorzystowują wiercenie otworów w betonie (scianie). To jets procesom, co zostawi równie linii, i mie wymagaje dodatkowej pracy
http://izlom.pl/diamentowe-wiercenie/

PiotrDunik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2014, 14:52
Kontaktowanie:
Re: Jak zaplanować okna w domu?

autor: PiotrDunik » 04 lis 2015, 16:14

Najlepiej udać się do firmy z doświadczeniem, z której skorzystało juz wiele osób. Ja trafiłem właśnie na taką firmę http://www.liradom.com.pl. Mamy pewność dobrze wykonane roboty, nie martwimy sie o szczegóły, zostawiamy to na głowie fachowców.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2019, 22:45 przez PiotrDunik, łącznie zmieniany 2 razy.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Jak zaplanować okna w domu?

autor: ostrow » 08 sty 2017, 17:57

probowalem sam zamontowac okna i sie przeliczyłem ;] na szczescie sasiad znał dobra ekipe i mam teraz pozadnie zmaontowane okna z dobrze wykonanym dobrym montazem :)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 44 gości

Gotowe projekty domów