Proszę o opinię o projekcie Verona II

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
dawidk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2016, 8:48
Proszę o opinię o projekcie Verona II

autor: dawidk89 » 29 gru 2016, 9:01

Witam wszystkich forumowiczów, chciałbym prosić o opinie na temat projektu: https://lipinscy.pl/projekt/verona-ii. Mam możliwość kupienia od dalszej rodziny uzbrojonej we wszystkie media działki (po okazyjnej cenie). Działka ma 10 ar i niestety tylko 20 m szerokości (gmina w tym roku zajęła 5m działki na wyznaczenie ulicy :/
Projekt Verona II zmieściłby mi się tam idealnie i prawie połowa działki byłaby jeszcze do mojej dyspozycji. Mam tylko wątpliwości co do kuchni z jadalnią. Niby łącznie 21.64m2, ale obawiam się ze kuchnia może okazać się za mała. Czy ktoś z Państwa zajmuje się budową domów, budował ostatnio dom o podobnym ułożeniu, lub mieszka w domku o podobnym układzie? Jeżeli tak, to czy udało się tę przestrzeć ciekawie zaprojektować? Czekam na opinie :)

Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów