renowacja wanny

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa
renowacja wanny

autor: kruchezjabłkami » 01 lut 2016, 19:23

Hej, ja mam takie pytanie: czy ktoś z Was odnawiał swoją wannę? Mam tu na myśli zabieg, jakim jest renowacja wanny - jak-nowa.pl? Jeśli tak, to jak wrażenia?

mitoto
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2016, 13:52
Re: renowacja wanny

autor: mitoto » 22 lis 2016, 16:25

To jest ta firma, co ostrzega klientów w swoich reklamach, żeby nie korzystali z usług "fachowców" , którzy malują wanny żywicami epoksydowymi. I dobrze. Tyle, że ich powłoki są właśnie epoksydowe :D Można o tym przeczytać na stronie Pabrec Master w Polsce, którego są dealerem. Co za strzał we własną stopę :D A wiarygodność sięga nieba! Taka samokrytyka, no no :D

katherine87
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2016, 21:12
Re: renowacja wanny

autor: katherine87 » 20 gru 2016, 17:04

Hmm, jednak renowacja wanny, zwłaszcza dość już starej konstrukcji, to chyba średnio wykonalne, chyba lepiej kupić po prostu nową wannę.

mirrek
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 23 mar 2016, 21:02
Re: renowacja wanny

autor: mirrek » 28 gru 2016, 19:33

Trudno ocenić czy będzie to opłacalne, generalnie ja uważam, że wiele rzeczy nie opłaca się teraz naprawiać, nawet jeśli koszt poprawek wynosi trochę mniej niż cena zakupu nowej wanny. Można rozejrzeć się też za nowymi sztukami jeśli trzeba porównać koszty, a nawet markowa Roca ma wanienki w rozsądnych cenach, zrobione z dobrej jakosci materiałów. Do przemyślenia.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów