Pracownia w Domu

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awant
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2016, 21:57
Pracownia w Domu

autor: Awant » 18 paź 2016, 22:00

Jak urządzić małą pracownie chemiczną w domu? pomieszczenie 4mx6m , co kupić? jakie strony polecacie?
pomieszczenie 4mx6m , co kupić? jakie strony polecacie? jakie meble, czy możecie jakis plan dać? chodzi mi o pracownię dla mnie i moich uczniów (będą przychodzić do mnie na zaj, dodatkowe oraz na "korki".) , degustorium mobilne (inne są zbyt drogie), jakie Szkło i Urządzenia powinienem kupić? Czym Wyłożyć ścianę , jaką podłogę zastosować?

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Pracownia w Domu

autor: -_- greg » 19 paź 2016, 10:00

Witam.
Naprawdę jesteś chemikiem, taki chaotyczny raptusiewicz... wnioskując po wpisie.
Skoro się znasz na tyle żeby kogoś uczyć chemii to jakieś podstawowe pojecie o wyposażeniu pracowni chemicznej i tym jakie wymagania powinna spełniać powinieneś mieć....
Nie obrażaj się to są tylko moje przemyślenia.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Pracownia w Domu

autor: KamilaMeble » 13 gru 2016, 12:38

Dokładnie tak, warto wcześniej poczytać i mieć pojęcie odnośnie tego jak bezpiecznie wyposażyć i urządzić pracownie chemiczną, tak aby była w pełni zgodna chociażby z wymogami bhp, musisz mieć ten fakt na uwadze.
meble z dostawą do domu.

linitow
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2016, 9:18
Re: Pracownia w Domu

autor: linitow » 21 gru 2016, 10:33

Czemu nie, masz wtedy wiele możliwości zagodospodarowania wnętrza.

Bogna93
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:41
Re: Pracownia w Domu

autor: Bogna93 » 23 sty 2017, 11:02

Mój mąż ostatnio budował nową hale dla swojej firmy zajmującą się gazami technicznymi i postanowił wynająć firmę zajmującą się tematyką bhp. Przyjechała miła pani z firmy bhp Poznań Pancernik Zrobiła szkolenie pracownikom wszystko, stworzyła strefy bezpieczeństwa na butle z gazem, sprawdziła całą dokumentacje poprawiła co trzeba, ustawiła facetów do pionu :D Polecam gorąco bo taka osoba na prawdę się przydaje :)

Bobbyy82
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:20
Re: Pracownia w Domu

autor: Bobbyy82 » 01 lut 2017, 12:04

Szkoda, ze w czasach jak ja chodziłem na korki, to nie pani nie miała domowego laboratorium.

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Pracownia w Domu

autor: Big09 » 29 mar 2017, 21:15

To dobre rozwiazanie ale mysleć o tym trzeba już na etapie projektowania,


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów