Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Geko_tools
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2011, 13:30
Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Geko_tools » 22 cze 2011, 9:23

Sklep z narzędziami Gelaro zaprasza do zakupów:)
Dysponujemy wysoką dostępnością asortymentu oraz atrakcyjnymi cenami.
Sprzedajemy głównie produkty firmy Geko Polska.
Zapewniamy ekspresową wysyłkę firmą kurierską Kolporter.
Posiadamy w ofercie ponad 1000 niezwykle tanich narzędzi przydatnych dla każdego, domowego majsterkowicza jak i profesjonalisty z wieloletnim doświadczeniem.
Link do naszego katalogu:
http://ge-ko.nazwa.pl/katalog/katalog.pdf
Najlepiej go od razu pobrać, gdyż zajmuje 170MB:)

Sprawdź nasze aukcje na allegro! Zobacz, że naprawde u Nas jest najtaniej!!
[link do oferty na Allegro wygasł]
Jeśli potrzebujesz kontaktu z nami, napisz maila na adres: tools@geko.pl lub zadzwoń pod numer 696-809-427. Gorąco polecam!!

ollxd
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2011, 23:14
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: ollxd » 02 sie 2011, 23:31

Polecam narzędzia firmy Bahco. Miałam z nimi styczność i jestem bardzo zadowolona z jakości ich wykonania oraz funkcjonalności. Mam nadzieję, że i wam przypadną do gustu.

Jędreek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:50
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Jędreek » 07 sie 2011, 15:24

ja od lat korzystam tylko z narzędzi firmy Bahco, mają bardzo szeroko asortyment, niewygórowane ceny i bardzo dobrą jakość, zacząłem od wierteł, śrubokrętów, noży, kluczy. teraz mam tego znacznie więcej, ciekawią mnie ich narzędzia typowo profesjonalne prezentowane na stronie, czy na youtubie. Na razie takich nie potrzebuję, ale chętnie bym je nabył, może w przyszłości.

Iwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2011, 9:39
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Iwo » 08 sie 2011, 20:42

Narzędzia Bahco są godne polecenia.Widzę że nie tylko ja ich używam.

Łukasz01
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2016, 20:55
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Łukasz01 » 24 paź 2016, 21:00

Polecam Wiha -ale jest trochę droga. Lepiej cenowo wypada Neo i jest tańsze, a producent daje nawet 25 lat gwarancji. Dobre ceny na Neo ma Tech Sklep
http://techsklep.eu/component/virtuemart/search?keyword=neo&limitstart=0&option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=0

Ponadto mają jeszcze wiele innych ciekawych narzędzi innych marek - mają dobrą opinie na allegro

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: 1001narzedzi » 14 lis 2016, 9:29

Skoro mowa o dobrej jakości elektronarzędziach w rozsądnej cenie, to warto zwrócić uwagę także na takie marki jak Metabo, Makita czy Bosch, które oferują naprawdę wysoką jakość i klasę wykonania, poprawiają komfort pracy. Zobaczcie na 1001narzedzi.pl

marek0011
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 09 gru 2016, 11:37
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: marek0011 » 19 gru 2016, 19:06

Jeżeli potrzebujecie dobrych narzędzi oraz zestawów do wyposażenia waszej firmy czy warsztatu to zerknijcie na http://www.hoegert.com/pl Znajomy kupił i jest zadowolony. Ostatnio mi pokazywał i myślę że to dobry zakup.

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: kruchezjabłkami » 29 gru 2016, 10:22

Jeśli np. chodzi o drabiny czy rusztowania, to ja polecam produkty Krause Systems. Moim zdaniem jest to marka top of the top :) Zresztą to nie tylko moje zdanie. Rusztowania to wiadomo - sprzęt specjalistyczny. Ale porządna drabina jest potrzebna w każdym domu, prawda?

Piotraz30
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2016, 10:01
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Piotraz30 » 17 sty 2017, 13:06

Polecam wejść na stronę www.rusztowania-drabiny.com.pl tam znajdziecie wszystko co związane z rusztowaniami i drabinami. Osobiście jestem zadowolony jeśli chodzi o drabiny i akcesoria polecam

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: 1001narzedzi » 23 lut 2017, 11:17

W sklepach internetowych w dalszym ciągu trwają ciekawe promocje i rabaty na wybrane zestawy narzędzi do domu, więc moim zdaniem warto jeszcze poszukać, tak aby w pełni być przygotowanym do sezonu wiosennego, chętnie pomożemy :)

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: luiza82 » 03 gru 2018, 22:00

Warto znaleźć odpowiednie miejsce, w którym znajdziemy pełen pakiet wyposażenia. Z pewnością do takich firm należy www.darkomp.com. Fachowo doradzili i zaproponowali najlepsze rozwiązania. Wyposażyłam się od stóp do głów.

Emkaolka0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2017, 10:07
Re: Narzędzia/wyposażenie warsztatowe

autor: Emkaolka0 » 05 gru 2018, 14:55

A może też coś z oferty http://metszyk.pl ? Dedykują oni głównie swoje produkty dla klienta biznesowego. Wysokiej jakości wyroby z drutu, metalu, które możecie otrzymać od razu malowane proszkowo. Zainteresujcie się ich stojakami, koszami, regałami metalowymi itp.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów