Jaki serwis agd w Gdańsku

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Jaki serwis agd w Gdańsku

autor: martan » 10 kwie 2016, 16:13

Witam, poszukuję sprawdzonego fachowca do naprawy uszkodzonej zmywarki, takiego który podjechałby do mnie do Gdańska. Z góry dziękuję za pomoc.
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jaki serwis agd w Gdańsku

autor: tetate » 14 kwie 2016, 8:16

Dopytaj się w tym serwisie:
http://agdgdansk.pl/

Dobrzy fachowcy, znają się na tym co robią. Jakiś czas temu naprawiali mi pralkę i byłem bardzo zadowolony. Wcześnie obdzwoniłem po kilku innych serwisach i dawali mi wysokie ceny na naprawę. Takie,że nie opłacałoby się pralki naprawiać. Ten serwis zreperował mi sprzęcik dużo taniej.

Na zmywarkach również się znają.

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Jaki serwis agd w Gdańsku

autor: omnibusek456 » 24 paź 2016, 22:20

a tak na przyszłośc ,to nie lepiej samemu coś wymienic? no chyba się nie umie to wiadome ,ze lepiej kogoś zamówić , ale jak ma się w domu np złota rączkę albo kogoś w rodzinie to lepiej zrobić to samemu , w sensie naprawić sprzęt. A zamienne czesci bez problemu znajdzie się na north . zakupy można tu zrobić bez rejestracji . są tu czesci zamienne do sprzętu rtv i agd . i jedno jest pewne ,ze zakupy te są bezpieczne .

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Jaki serwis agd w Gdańsku

autor: Argentina » 14 gru 2016, 10:15

Mój tata jest takim majsterkowiczem właśnie .Tez zamawiał brakującą część na North . tam jest cos około 12 mnl czesci zamiennych rtv i agd wiec mysle ,ze tam warto zajrze . tata zamawiał częśc do 20 letniej pralki. I działa wszytsko .


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów