Do czego zrobić sciankę prosze o pomoc

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

marcinwlodarczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2014, 15:59
Do czego zrobić sciankę prosze o pomoc

autor: marcinwlodarczuk » 03 lis 2016, 20:21

Witam jestem na etapie murowania scianek działowych na poddaszu wszystkie inne scianki połapałem kąty i wymurowałem jednak została mi łazienka która jest na lukarnie jako że robie to samemu a wychodzi mi lepiej niż murarzowi komin czy 2 szczyty to nie wspomne bo kąty są idealne tynkarz będzie się cieszył przy moich sciankach :P żarcik oczywiscie wracając do mojej łazienki która jest na całej lukarnie i tutaj gdzie są płyty osb od zewnątrz jest ocieplone i zaciągniete klejem. tutaj mam problem czy scianke murować jak wszystkie obok scianki która jest z lukarny i wykonczona osb czy tam pozostawic na wełne? nie wiem w którym miejscu postawic tą scianke aby było dobrze i ciepło a nie chce na lukarnie łączyć z płytą gk w jednej płaszczyznie dlatego prosze o pomoc jak to rozwiązac,
czy jak bym pociągnął ta scianke przy samej płycie osb to bloczek 12 zastąpi mi np w tym miejsu wełne? może głupie pytania zadaję ale tutaj nic nie mogę wymużdżyć. czy może lepiej zrobić to później z profili i płyt gk nawiązując sie do stelażu sufitu i skosów? chociaż w łazience bardziej bym wolał hydraulike kłasc w bloczku niz w stelażu bardziej jestem przekonany co do masywnosci :)
Załączniki
IMG_6966.JPG
IMG_6959.JPG

xarrac
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2016, 7:55
Re: Do czego zrobić sciankę prosze o pomoc

autor: xarrac » 14 gru 2016, 9:16

Kieruj się instynktem :D


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów