Deweloper Łódź POLECAM

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: grrregg » 09 kwie 2013, 17:18

jeśli ktoś chce zobaczyć mieszkania od tego dewelopera wiem, że są sponsorem programu bitwa o dom na tvn, można sobie zobaczyć jak wyglądają osiedla i mieszkania

wrobkuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:20
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: wrobkuba » 10 kwie 2013, 6:31

Wlasnie slyszalem o tym programie ,tylko nie pamietam kiedy bedzie nadawany.Napewno warto by zobaczyc jak wygladaja takie mieszkania bo wiadomo ze w innych miastach ciesza sie duzym powodzeniem.Mysle ze deweloper JWC majacy takie sukcesy w budownictwie nie bedzie zanizal jakosci budowanycfh mieszkan.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: grrregg » 10 kwie 2013, 17:53

ja sobie z ciekawości obejrzałem choć wiem jak wygląda jakość ich budowania, ciekawy program, jestem bardzo ciekaw jak wybrane rodziny urządzą mieszkania no i kto wygra

wrobkuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:20
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: wrobkuba » 02 maja 2013, 19:48

Witam wiele mowi sie ze w Lodzi rozpoczyna swoja inwestycje deweloper JWC ktory buduje blisko centrum. Bo nie kazdego stac na budowanie domu jednorodzinego dlatego tez wiekszosc musi kupowac mieszkanie od dewelopera .Mysle ze wazne jest aby dokonac dobrego wyboru a to wymaga przeanalizowania wielu opini o danym inwestorze.

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: Agent Nieruchomości » 13 maja 2013, 18:08

Masz zapewne na myśli inwestycję Osiedle Centrum II. Na ciekawą, ukształtowaną wokół wewnętrznego dziedzińca z zieloną Aleją Parkową zabudowę, składa się pięć czteropiętrowych budynków, i cztery budynki dwupiętrowe obejmujące 253 mieszkania jedno-, dwu-i, trzy pokojowe o metrażu sięgającym od 29 mkw. do 67 mkw.
Agent ds. Nieruchomości

wrobkuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:20
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: wrobkuba » 18 maja 2013, 6:38

Wlasnie takie mieszkanie mnie interesuje bo naprawde ma ciekawe rozwiazania i zapewne musze obejrzec zeby miec pelne rozeznanie.Przyznaje ze lokalizacja mi tez by odpowiadala w2iec pozostalo sie wybrac do przedstawiciela dewelopera.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: grrregg » 22 maja 2013, 11:59

bez obejrzenia to raczej mieszkania nie kupisz :D, naprawdę ciężko dziś trafić na dobrego sprawdzonego dewelopera, znajomy kupił w Lublinie i takie historie opowiada, że aż się włos na głowie jeży

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: Agent Nieruchomości » 22 maja 2013, 18:41

W pierwszym kwartale J.W. Construction Holding S.A. podjęła działania pozwalające uruchomić w najbliższym czasie realizację ośmiu kolejnych projektów mieszkaniowych. To m.in. inwestycja przy ulicy Kasprzaka w Warszawie, a także osiedle Millennium w Katowicach. Te i kolejne projekty mieszkaniowe Spółki zlokalizowane w Warszawie oraz innych miastach Polski pozwalają podtrzymać plan wprowadzenia do oferty w ciągu dwóch lat ponad 6 tysięcy lokali.
Agent ds. Nieruchomości

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: grrregg » 09 lip 2013, 13:10

to widzę, że rozszerzają ofertę o kolejne miasta, ciekawe jak się przyjmą w katowicach,

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: Agent Nieruchomości » 11 lip 2013, 19:30

W tej chwili developer JWC buduje także w Poznaniu (Oaza Piątkowo) i Gdyni (Rezydencja Redłowo).
Agent ds. Nieruchomości

budzik1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:51
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: budzik1981 » 12 kwie 2016, 9:01

Witam wszystkich forumowiczów! Rozważam zakup mieszkania w inwestycji VILLA ROMANÓW w Łodzi (http://www.villaromanow.pl) i zastanawiam się czy są tu osoby, które miały do czynienia z developerem odpowiedzialnym za tą inwestycję, tj. PKM Łódź, bo w sieci zbyt wielu informacji znaleźć nie można. Informacje podane na stronie są fajne, ciekawe, w sumie jak podglądałam budowę, to też przedstawia się to ciekawie, ale... no właśnie :) Może ktoś podzieli się opinią? Warto ? Mieszkanie prawie 70 mkw, do tego dwa tarasy i ogródek.... jest kusząco :) Będę bardzo wdzięczna za wszystkie info! Dzięki :)

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: kosmo3 » 13 gru 2016, 22:04

Teraz powstaje ciekawa inwestycja Apartamenty Zdrowie. Wykonawcą jest firma Budimex. Nieruchomość znajduje się przy ul. Srebrzyńskiej 42 w Łodzi, bardzo blisko centrum handlowe Manufaktura. Warto się nią zainteresować.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: PawełNM » 25 lut 2017, 10:42

Tak z ciekawości sprawdziłem ofertę związaną właśnie z Apartamentami Zdrowie http://www.apartamentyzdrowie.pl/ i powiem Wam, że naprawdę jest to świetna opcja. Przede wszystkim bowiem dwupoziomowe apartamenty są bardzo atrakcyjne. Jak już wspomniał mój przedmówca, lokalizacja jest bardzo ciekawa, a przy tym generalnie okolica jest cicha i spokojna. Poza tym nowoczesny budynek i wysoka jakość mieszkań są kolejnymi argumentami, przemawiającymi za zakupem nieruchomości w tym właśnie miejscu:)

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: walery p » 20 mar 2017, 14:40

Fajnie, że wspominasz o inwestycji Apartamenty Zdrowie. Nie ukrywam, że oglądałem parę planów mieszkań i prezentują się bardzo nowocześnie. Do wyboru są nawet apartamenty dwupoziomowe. Generalnie okolica bardzo zachęca do zamieszkania - niedaleko jest ZOO, Park Botaniczny, Manufaktura. Myślę, że to idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią ciszę oraz spokój. No i osiedle buduje firma Budimex, a to jeden z liderów deweloperki. Prace postępują, a mieszkania będą gotowe od odbioru już w przyszłym roku: http://www.apartamentyzdrowie.pl

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Deweloper Łódź POLECAM

autor: PrzemekS » 05 kwie 2017, 14:58

Kuzynka kupiła mieszkanie przy Różyckiego 28. Fajne miejsce bo dwa kroki do centrum a ulica jest nieprzelotowa, spokojna, z parkiem Rejtana obok. Jak na razie jest zadowolona.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów