POMOC!!

Więźba dachowa to drewniana konstrukcja dachu, jego szkielet, który jest elementem konstrukcyjnym. Dlatego tak ważną sprawą jest jej dobre i bezpieczne wykonanie. Poznaj tajniki więźby dachowej i nie daj się zaskoczyć przy budowie dachu swojego domu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Fenomenalny
POMOC!!

autor: Fenomenalny » 29 sty 2005, 17:06

Mam taki probelm, wiem ze sie okazac moze on smieszny no ale zoabczymy. Wygralem jakis czas temu projekt domu z Archipelagu. Bede chcial go zrealizwac. On ma troche nietypowy dach. Czy ktos by mogl mi powiedziec w przybilzeniu ile taki dach moze mnie kosztowac?Tzn zalozmy ze bedzie to a)blachodachowka b) dachowka i prosze powiedziec ile by kosztowala wiezba dachowa do tego projektu. powirzchnia dachu to 245 m2. Prosze o takie koszta w przyblizeniu. podaje link do projektu. http://www.archipelag.pl/domek.php?KatI ... rojID=289# albo moze ktso da mi namiary na jaks osbe ktora by mi to wyliczyla?? moj mail fenomenalny@op.pl prosze o pomoc gdyby sie nie chcial link otworzyc to dom na stronie www.archipelag.pl dom o nazwie faustyna

Krzysztof

autor: Krzysztof » 30 sty 2005, 9:27

Ja sie na tym nie znam, wiem, że nikt nie powie, że ma jakiś program do liczenia zapotrzebowania na drzewo do więźby, czy poszycie, bo to sie najwyraźniej dekarzom nie opłaca. Wiem, że w Warszawie jest skład budowlany "DOMUR 4" na chełmżyńskiej 249, który ma taki program, oni mogą doradzić z wykonaniem, ale nie obliczą robocizny, a ta wszędzie jest inna, i musisz liczyć ze dwa razy tyle co materiały :( Ja kryje sam własny domek, który jest mniej więcej troche bardziej zakręcony:) to jest za drogie, żeby komuś zlecić.

Gość

autor: Gość » 30 sty 2005, 9:48

No ja wiem nie chodzi mi o robocizne!Chodzi mi o sam material.!!!!

Andre
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2004, 10:38
Lokalizacja: Kraków
Kosztorys Wycena dachu

autor: Andre » 30 sty 2005, 11:25

Rzeczoznawca Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych z bardzo dużym doświadczeniem podejmie współpracę w zakresie kosztorysowania robót budowlanych we wszystkich branżach.

KOSZTORYS INWESTORSKI i KOSZTORYS ŚLEPY - otrzymają Państwo jako podpisany i opieczętowany przez kosztorysanta i architekta dokument - wydruk.

Kosztorysy są przygotowane w wersji elektronicznej, umożliwiającej automatyczne przeliczanie cen w zależności od zastosowanych materiałów budowlanych lub technologii.

Każdy Inwestor może zmienić materiały budowlane zastosowane w projekcie na inne wystarczy wstawić nazwy i ceny nowych produktów i natychmiast uzyskacie Państwo zmienioną wartość kosztorysową całej inwestycji.

- Idealny do szybkiej wyceny kosztów materiałów budowlanych dostarczanych przez składy budowlane;

- Potrzebny do wyceny prac budowlanych, jeżeli korzystacie Państwo z usług firm wykonawczych;

- Konieczny dla banku, jeżeli będziecie Państwo korzystać z kredytu budowlanego;

Oferowane przez nas kosztorysy są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na szybkie i precyzyjne wyliczenie kosztów realizacji Waszego wymarzonego domu.

Nasz kosztorys zawiera:

1.kosztorys szczegółowy w formacie programu kosztorysowego
2.kosztorys uproszczony w formacie programu Excel

1.W pliku zapisanym w formacie programu kosztorysowego znajduje się pełna wersja kosztorysu. Czyli: kosztorys szczegółowy, kosztorys uproszczony, zestawienie materiałów, robocizny i sprzętu.

Do płyty dołączamy bezpłatnie dwa programy, które umożliwiają modyfikację kosztorysu bez konieczności posiadania oryginalnego programu kosztorysowego Rodos.

a) Przeglądarka Kosztorysów - umożliwia oglądanie pełnej wersji kosztorysu oraz wydruk.
b) Korektor Kosztorysów - umożliwia modyfikację pełnej wersji kosztorysu bez możliwości wydruku.

2.W pliku zapisanym w formacie Excel znajdują się: kosztorys uproszczony,
tabela elementów, oraz zestawienie materiałów.
Program umożliwia zmianę cen jednostkowych kosztorysu, cen materiałów, wartości elementów.


Kontakt 0602318983

GG 7920121

Seba
Re: POMOC!!

autor: Seba » 10 lut 2005, 18:58

Fenomenalny pisze:Mam taki probelm, wiem ze sie okazac moze on smieszny no ale zoabczymy. Wygralem jakis czas temu projekt domu z Archipelagu. Bede chcial go zrealizwac. On ma troche nietypowy dach. Czy ktos by mogl mi powiedziec w przybilzeniu ile taki dach moze mnie kosztowac?Tzn zalozmy ze bedzie to a)blachodachowka b) dachowka i prosze powiedziec ile by kosztowala wiezba dachowa do tego projektu. powirzchnia dachu to 245 m2. Prosze o takie koszta w przyblizeniu. podaje link do projektu. http://www.archipelag.pl/domek.php?KatI ... rojID=289# albo moze ktso da mi namiary na jaks osbe ktora by mi to wyliczyla?? moj mail fenomenalny@op.pl prosze o pomoc gdyby sie nie chcial link otworzyc to dom na stronie www.archipelag.pl dom o nazwie faustyna

Gdyby udalo Ci się wyciągnąć z Archipelagu dokumentacje dachową każdy poważny sprzedaca dachu, więźby dachowej pomoże
np. www.superdach.pl ja tam kupowałem


obliczą przedstawią orientacyjne koszty...
pozdrawiam
Sebastian :roll:

bogusław
Pomoc

autor: bogusław » 15 lut 2005, 10:10

Podejmę się obliczenia materiałow wraz z robocizną.
Gdzie ta inwestycia by była (jaka miejscowość)
proszę wejść na stronę www.tomaszow.pl (firmy,budownictwo,usługi budowlane DACH-BUD DACHY)

Gość

autor: Gość » 15 lut 2005, 14:39

ciężko na tej stronie cokolwiek znalesc :oops:
podaj namiary na siebie lub skoro robisz cos takiego zaprezentuj sie choćby TU

Cieśla
W odpowiedzi na zapytanie o wycenę

autor: Cieśla » 15 lut 2005, 15:01

Jeżeli jest Pan zainteresowany kosztami wykoania oraz tym aby zbudować u Pana taki dach proszę o kontkat na k.filip@interia.pl. . Jestem cieślą z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam rozległe doświoadczenie zwłaszcza przy budowie dużych i nietypowych dachów. Prowadzę firmę ciesielską od ponad 10 lat.

Gość

autor: Gość » 15 lut 2005, 19:24

Ludzie ogłaszajcie sie my szukamy solidnych wykonawców, skoro juz ktoś prowadzi tak świetny serwis korzystajmy z tego pokażcie sie !!
jest tu katalog firm i jak narazie bezpłatne ogłoszenia
Marcin

Gość
Pomoc

autor: Gość » 17 lut 2005, 10:12

Prześli faksem rzut więżby dachowej i dachu
Na nr.(044)723-34-84

MarekCz1989
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 06 wrz 2016, 9:48
Re: POMOC!!

autor: MarekCz1989 » 02 gru 2016, 13:25

Jak nikt Ci nie pomoze, to możesz zapytać kogoś tutaj - http://e-projekty.pl/spolecznosc Ja tak często robię. Musisz tylko założyć sobie konto jeśli go nie posiadasz, a to trwa z jakieś 2 minuty. Powodzenia! ;)

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: POMOC!!

autor: szari » 02 gru 2016, 13:30

MarekCz1989 pisze:Jak nikt Ci nie pomoze, to możesz zapytać kogoś tutaj - http://e-projekty.pl/spolecznosc Ja tak często robię. Musisz tylko założyć sobie konto jeśli go nie posiadasz, a to trwa z jakieś 2 minuty. Powodzenia! ;)

No, no po 11 latach... temat może jest nadal aktualny
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

gochakar
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2015, 10:34
Re: POMOC!!

autor: gochakar » 12 gru 2016, 12:58

http://www.dachlux.pl/wycena-dachu/ - polecam, wycenią za darmo i szybko


Wróć do „Więźba dachowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów