Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

Dział poświęcony izolacjom technicznym. Jakie są systemy izolacji technicznej, jak zabezpieczyć dom przed ogniem, wilgocią, stratami ciepła? W tym dziale znajdziesz porady i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: Redakcja » 05 wrz 2016, 12:54

Każdego roku na rynek materiałów budowlanych trafiają nowe, nieznane dotąd produkty, które – przynajmniej w założeniach – charakteryzować mają... Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu >>
Redakcja

buziaczek2727
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:52
Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: buziaczek2727 » 05 wrz 2016, 12:54

Mi termoizolacje robiła ekipa z piankasystemowa.pl (Kadri) i byłam bardzo zadowolona. Zdałam się zupełnie na nich i jestem bardzo zadowolona :)

GrzegorzJurczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2016, 8:53
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: GrzegorzJurczyk » 15 wrz 2016, 8:59

Ja polecam firmę http://izolacje-denex.pl/ - bardzo fachowa robota, wszystko zabezpieczone i zero śladu po jakichkolwiek działaniach. Dodatkowo, interesuję się nowymi technologiami i takimi pracami, więc nieco podpytałem pracowników tej firmy, kiedy izolowali mi poddasze - Panowie z miłą chęcią odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i wytłumaczyli cały proces.

Szczerze polecam!

Adana
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2016, 9:14
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: Adana » 07 lis 2016, 9:56

Plusem izolacji natryskowych jest na pewno czas realizacji i to, że się wełna po domu nie pyli. Ociepla bardzo dobrze, ale z tego, co wiem w Polsce to dalej nowość. Z tym, że paroizolacja jest przy tym obowiązkowa. Ja mam i jestem bardzo zadowolony.
Tylko trzeba się dwa razy zastanowić nad wyborem firmy, bo to od wykonania zależy efekt.
Tu masz link do tych co mi robili http://izosolux.pl/pl/ ale z tego co wiem coraz więcej firm zajmuje się izolacją natryskową.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: tyga33 » 21 lis 2016, 11:09

Ja pracuję głównie na piance QuadFoam500 i jestem zadowolony. Prosta instalacja, można w dość krótkim czasie rzeczywiście duży metraż tą pianką wyłożyć, inna sprawa że to produkt faktycznie dobrej jakości made in USA, a nie jakaś chińska tanizna, która by się po kilku miesiącach zapadła, nabrała wilgoci itp. Na stronie http://doskonalaizolacja.pl można tę piankę w oryginalnym opakowaniu dostać.

morol
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2016, 8:27
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: morol » 22 lis 2016, 8:31

Również polece QF500 z racji ceny i jakości. Prosty montaż i bardzo wytrzymała, dodatkowy plus to produkt z USA nie Chiński zamiennik.

PLConstruction
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2016, 18:36
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: PLConstruction » 11 gru 2016, 18:54

Przy izolacji natryskowej ważne jest to, że jej nie przewiewa i przez okres gwarantowany przez producenta nie traci swoich właściwości.
My pracujemy na oryginalnych pianach amerykańskich i hiszpańskich.
Zapraszam serdecznie
http://www.plconstruction.pl

katamaran4450
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 14:47
Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: katamaran4450 » 27 kwie 2017, 15:00

Świetna opcja na izolację, natomiast ja zdecydowałem się na produkt, który mamy na miejscu w Polsce. Niemniej jednak metodę natryskową polecam każdemu, kto nie jest zdecydowany co do metody ocieplenia. Ma tak wiele zalet i to tak oczywistych, że naprawdę warto.
Ja skorzystałem z usług firmy Ekopur System, którą szczerze polecam. Tak jak piszecie, wybór firmy jest bardzo istotny, dlatego ja zdałem się na firmę z doświadczeniem i nie żałuję bo obsługa i wykonanie bardzo profesjonalne.
Tutaj link do strony gdyby ktoś był zainteresowany: https://ekopur-system.pl/
Warto !

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: menuet » 16 mar 2018, 18:00

Na pewno wiesz, ze dostepnych jest teraz wiele powłok natryskowych w zależności od tego co jest Ci potrzebne. Wydaje mi się jednak że jeżeli chodzi o izolacje to własnie warto zainwestować w to natryskowe rozwiązanie. Myślę,że firma [więcej na Facebooku] pomoże Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: Agat83 » 18 kwie 2018, 13:57

Polecam szczególnie piankę Pur charakteryzuje lekkość i wysoka przyczepność do podłoża. Mamy od dawna u siebie, wiedze ogromne zmiany zdecydowanie na plus. Ale co do dachów wybrała bym wełną mineralną. Nam kładła firma www.debinski.pl, bardzo polecam.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: MichalBudowniczy » 17 sie 2018, 8:20

Zgadzam się w zupełności. Także wybrałem ten rodzaj izolacji i jestem zadowolony. Ponad 2 lata temu budowałem dom i skorzystałem z oferty sin-pur.pl. Jak dla mnie głównymi zaletami izolacji pianą jest oszczędność oraz niski współczynnik przewodzenia ciepła.

Mikolaj11
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2017, 7:00
Re: Izolacje natryskowe – skuteczny sposób na ocieplenie domu

autor: Mikolaj11 » 01 wrz 2018, 21:28

U nas ocieplenie właśnie metodą natryskową robiła firma http://ewapur.pl/. Główną zaletą, jak dla mnie, jest szybkość tej metody. Druga, bardzo ważna sprawa, to to, że przy stosunkowo niewielkiej grubości ocieplenia, można uzyskać bardzo dobre parametry izolacyjne. Warto rozważyć taki sposób ocieplenia domu, bo przecież dobra izolacja to podstawa.


Wróć do „Izolacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów