ściany dekoracyjne ,kamienne

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MeduzaD
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 cze 2013, 9:04
Lokalizacja: Śląsk
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: MeduzaD » 30 maja 2016, 19:22

Obrazek

Co powiecie na taki motyw na scianie - to kamień Luna.

MARYLA1975
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2016, 12:34
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: MARYLA1975 » 01 gru 2016, 13:09

Jeśli ściany dekoracyjne to tylko z prawdziwego kamienia z firmy KLINK.
Zajrzyjcie na ich stronę www.klink.pl i obejrzyjcie galerię z podobnymi http://klink.pl/galeria/

jasiu10
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2017, 12:29
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: jasiu10 » 07 mar 2017, 12:37

A co myślicie o takiej cegle https://www.mozaikistyle.pl/pl/p/Antica ... erwona/899 na wykończenie ogrodu? Trochę w starym stylu, ale myślę że sprawdzi się świetnie :D

Anna5
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 01 gru 2016, 17:13
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: Anna5 » 28 mar 2017, 9:18

Mi bardzo podobają się wykończenia z piaskowca i marmuru. W https://www.piaskowieciwapien.pl/marmur oferują marmur Crema Marfil o kremowej barwie, z cienkimi żyłkami podkreślającymi naturalne pochodzenie kamienia. Świetnie nadaje się on do tradycyjnych, jak też nowoczesnych wnętrz, nadając im ciepłego wystroju. Kamień oferowany jest w postaci slabów oraz gotowych płyt okładzinowych.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: e-Rzecznik_Magnat » 28 mar 2017, 19:35

Ciekawą dekoracją ścienną imitującą kamień naturalny jest marmur klasyczny Magnat Style. To masa, która idealnie nadaje się do dekorowania i podkreślania detali we wszystkich stylach architektonicznych – klasycznym, stylizowanym, jak i nowoczesnym. Kolor i efekt powstają poprzez pokrycie uzyskanej struktury transparentnym lub metalicznym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style. Daje to efekt naturalnego piaskowca.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Magnat

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: Mayenna » 31 mar 2017, 9:07

Ja właśnie zastanawiam się nad montażem na swoim domu sztukaterii elewacyjnej. To fajne rozwiązanie, które pozwala wydobyć nawet najmniejsze elementy architektoniczne. W dodatku niektóre fragmenty takiej sztukaterii można jeszcze pomalować, więc jestem zainteresowana. Pobudowaliśmy się rok temu, wcześniej mój Maciek wyjechał na trzy lata do Niemiec, aby zarobić na ten dom. Teraz chociaż żaden namolny sąsiad nas nie nachodzi. Wracając do tematu, znalazłam taką ofertę szutkaterii - https://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna. Co o niej sądzicie, z góry dziękuję za odpowiedzi.

krystof
Aktywny
Aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:36
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: krystof » 28 maja 2017, 20:41

Witam, ja też długo się zastanawiałem nad tego typu upiększeniami, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na klasykę, czyli klinkier. Teraz jest tak duży wybór fasonów, a jednak cechy i parametry użytkowe klinkieru są dużo lepsze niż sztukaterii czy nawet kamienia. Polecam przejrzeć ofertę np. firmy Terca, która ma bodaj najszerszą ofertę w naszym kraju

Kasikk
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 maja 2017, 10:24
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: Kasikk » 26 cze 2017, 20:07

też stawiam na wykonczenia z klinkieru.
ja mam cegłe ze sklepu Klinkierbud.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 lip 2017, 21:50

Farby dekoracyjne imitujące kamień, np. trawertyn lub marmur to łatwy i niedrogi sposób a atrakcyjną dekorację wnętrza. A wielbicie nowoczesnych wnętrz bardzo lubią nasz tynk dekoracyjny imitujący beton. Oto kilka przykładów, jak struktury ożywiają i uatrakcyjniają wnętrze.
31-07-2017--16-2.png

31-07-2017--16-3.png

31-07-2017--16-4.png


Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Magnat

nottea
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 13 lip 2017, 15:43
Re: ściany dekoracyjne ,kamienne

autor: nottea » 31 lip 2017, 22:03

A ja to powiem szczerze, że najbardziej mi się podobają gładkie ściany. Jest elegancko i równo i miło.


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów