SKLEP 100m2 -Koszt budowy kujawsko-pomorskie

Zanim zaczniesz budowę swojego wymarzonego domu zobacz jak budują użytkownicy naszego forum i podyskutuj o swoim projekcie. Uwiecznij każdy etap budowy swojego domu?
Przemek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2016, 18:35
SKLEP 100m2 -Koszt budowy kujawsko-pomorskie

autor: Przemek » 27 lis 2016, 18:44

Witam,

W nowy rok 2017 wchodzę z planem budowy sklepu na mojej działce. Sklep będzie miał wielkość ok 100 m2. Będzie to prostokątna bryła o wymiarach ok 14m x 7m. Będą to tak naprawdę 3 sklepy w 3 osobnymi wejściami i 3 oknami wystawowymi (od przodu). Dach jak najprostszy (najtańszy). Ściany wewnątrz jak najtańsze. Na podłodze tylko płytki reszta tylko wygładzona i wymalowana. Nie wiem co z ogrzewaniem (być może nie zrobię - lokatorzy ustawią sobie piecyki gazowe bądź elektryczne). Tu zaczynają się problemy w tym, że nie mam pojęcia jaki budżet na taką budowę muszę mieć? Czy 100 tys. zł wystarczy? Marzeniem moim byłoby zamknąć się w 100 tys. czy jest to realne? Proszę o porady i realną wycenę wystarczy 100 czy muszę przygotować się na więcej? Województwo kuj-pom.

Przemek Wipler
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 paź 2015, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: SKLEP 100m2 -Koszt budowy kujawsko-pomorskie

autor: Przemek Wipler » 30 lis 2016, 15:50

Wystarczy 100 tyś

Przemek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2016, 18:35
Re: SKLEP 100m2 -Koszt budowy kujawsko-pomorskie

autor: Przemek » 01 gru 2016, 6:38

Dziękuję za odpowiedź, a czy mogę prosić o orientacyjny koszt z rozbiciem np na :

fundament

sciany

dach

itp.

Jestem laikiem i nie wiem jak się za to zabrać.


Wróć do „Zdjęcia z budowy domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów