doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

Więźba dachowa to drewniana konstrukcja dachu, jego szkielet, który jest elementem konstrukcyjnym. Dlatego tak ważną sprawą jest jej dobre i bezpieczne wykonanie. Poznaj tajniki więźby dachowej i nie daj się zaskoczyć przy budowie dachu swojego domu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

ewik1
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2013, 9:56
doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: ewik1 » 18 lis 2016, 17:21

Witam,
jakm w temacie poszukuję doświadczonego konstruktora z uprawnieniami do wskazania sposobu usztywnienia więźby dachowej. dach prosty dwuspadowy.

ewik1
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2013, 9:56
Re: doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: ewik1 » 18 lis 2016, 17:59

a rejon Warszawy

karolek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2016, 11:53
Re: doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: karolek123 » 30 lis 2016, 11:57

Ostatnia znana firma WPWinvest http://wpwinvest.pl/ wykonywała u mnie więźbę dachową, profesjonalna i szybka usługa. Zdecydowanie mogę polecić Ci tą firmę, a na pewno doradzą Ci jak usztywnić więźbę i nie tylko. Firma znajduję w Łodzi na ul. Tylna 4C.

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: szari » 30 lis 2016, 12:11

karolek123 pisze:Ostatnia znana firma WPWinvest http://wpwinvest.pl/ wykonywała u mnie więźbę dachową, profesjonalna i szybka usługa. Zdecydowanie mogę polecić Ci tą firmę, a na pewno doradzą Ci jak usztywnić więźbę i nie tylko. Firma znajduję w Łodzi na ul. Tylna 4C.

Kolega specjalnie dziś się zarejestrował aby zaproponować swoją firmę nie z Warszawy a z Łodzi. Poszukaj czegoś sprawdzonego a nie firmy któa ma czas pisać na forum bo znaczy że nie mają co robić.
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

Awatar użytkownika
macieKS
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 07 wrz 2015, 8:58
Lokalizacja: Kraków
Re: doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: macieKS » 30 lis 2016, 15:48

Pozwolę się wtrącić - akurat znam tę firmę i z tego co wiem działają na terenie całej Polski
W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość - Budda

TomaSZu
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Kontaktowanie:
Re: doświadczony konstruktor potrzebny od zaraz

autor: TomaSZu » 30 mar 2017, 19:04

to najlepiej wez sobie kogos z wascovilla maja bardzo dobrych specjalistow od takich rzeczy. Glownie od wiazarow i wiezby dachowej


Wróć do „Więźba dachowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów