Deweloper Apro Investment - opinie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

RomanD
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2015, 16:56
Deweloper Apro Investment - opinie

autor: RomanD » 18 maja 2015, 10:00

Witam. Chciałbym poprosić was o opinie na temat apro investment. Syn obecnie pracuje i wynajmuje mieszkanie w Toruniu, ale chce coś kupić. Ja z kolei chcę go wspomóc finansowo. Myślimy nad osiedlem cztery sfery, bo miejsce mu odpowiada, poza tym jest nowocześnie, a deweloper na rynku jest już od jakiegoś czasu. Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki i opinie, zwłaszcza od osób, które tam kupiły mieszkania bądź mogą wyrazić swoją opinię na temat tego dewelopera. Pozdrawiam.

rudy103
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2016, 14:49
Re: Deweloper Apro Investment - opinie

autor: rudy103 » 28 lis 2016, 14:52

Nie znam tego dewelopera, ale mogę polecić Ci mieszkania toruń. U nich wszystko jest w najlepszym porządku. Ceny bardzo rozsądne. Polecam kontaktować się osobiście, na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów