Pomocy - oprawa okien płyta gk

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Nofx1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:26
Pomocy - oprawa okien płyta gk

autor: Nofx1988 » 25 lis 2016, 21:42

Witam, postanowiłem sam wykończyć ściany po wystawianych wcześniej oknach, wyglądało to na początku tak jak na 1 zdjęciu,ubytki w ścianach wypełniłem tynkiem, wyrównalem ściany,następnie przykleilem na ściany płytę gk na klej,w niektórych miejscach potrzeba było dać większej ilości kleju i teraz mam szpary między ściana a płyta,pytanie brzmi
- Czym wypełnić te szpary między płyta a ściana przed obsadzeniem kontownikow
- czy szpary między oknem a płyta wypełnić akrylem,czy masa elastyczna do łączenia płyt np. Cekol -40?
- Czy kontowniki na róg płyty przyklejonej do ściany dawać z siatka czy sam zwykły?

Dodam że okna nie będą miały styczności z nikim i niczym,są to okna na hali które dają tylko światło :) z góry dziękuję za pomoc

Nofx1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:26
Re: Pomocy - oprawa okien płyta gk

autor: Nofx1988 » 25 lis 2016, 21:44

Mam jeszcze pytanie, bo posiadam worki tynku, a nie zależy mi na estetycznym wyglądzie, jest możliwość położenia na płytę gk bezpośrednio tynku (żeby nie inwestować w szpachle) ewentualnie obsadzic kontowniki na tynk?


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów

cron