INIEKCJA - jaki środek/metoda???

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Mozuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2015, 14:54
Lokalizacja: Strzelin
Re: INIEKCJA - jaki środek/metoda???

autor: Mozuk » 14 kwie 2015, 10:24

Wstawiłem niedawno kratkę wentylacyjną i zrobiłem kilka otworów w oknie. Wilgotność spadła dość znacząco. Pomieszczenie ma wysokość 210 cm. Potrzebna jest mechaniczna wentylacja? Nie wiem na ile skutecznie działa ta moja kratka jeśli chodzi o odprowadzanie wody ponieważ ściany są teraz nieco cieplejsze niż zimą i nie skrapla się para.
Znalezienie powodu tej wilgoci jest kluczowe bo kiedy położę nowy tynk w dodatku za pieniądze z kredytu i wylezie wilgoć to katastrofa

Romek15
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:30
Re: INIEKCJA - jaki środek/metoda???

autor: Romek15 » 02 cze 2015, 9:36

Zapraszam Was na forum remontowe, a także zachęcam do aktywnego udziału w dyskusjach na temat wykorzystywanych materiałów remontowych/budowlanych oraz udzielania porad innym internautom.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: INIEKCJA - jaki środek/metoda???

autor: Tomko43 » 23 lis 2016, 21:07

U nas w Łodzi zajmowała się tym firma Akma. Bardzo dobry kontakt, ekipa sprawnie i efektywnie wykonywała prace. Prace wykonywali na zaprawie Oxydtron-Nanocement, która została przetestowana chyba w obecności wszystkich środków na których działanie mogłaby być narażona.


Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 14 gości

Gotowe projekty domów