Klimatyzacja na poddaszu

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Klimatyzacja na poddaszu

autor: Redakcja » 12 kwie 2012, 14:09

Niemal naturalną rzeczą jest, że latem na poddaszu panują wyższe temperatury niż na niższej kondygnacji. Klimatyzacja na poddaszu >>
Redakcja

krzysiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2012, 14:03
Klimatyzacja na poddaszu

autor: krzysiek1 » 12 kwie 2012, 14:09

Na poddaszu lepiej jest zamontować klimatyzator bez jednostki zewnętrznej ale nie taki przenośny z hipermarketu bo to są urządzenia na jeden sezon i do kosza. Wpiszcie w wyszukiwarce "olimpia splendid unico on-off 11,5 hp". Cena trochę wysoka ale klima daikina czy innych tyle samo kosztuje.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30

autor: PiotrNiski » 28 paź 2013, 13:40

Moim zdaniem, liczy się przede wszystkim jakość i wydajność urządzenia. Dlatego decydując się na zakup klimatyzatora, warto zainwestować w urządzenie porządne. Ja posiadam LG ArtCool i sprawdza się świetnie. To co najistotniejsze to jego bardzo wysoka efektywność przy niskim zużyciu energii.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Klimatyzacja na poddaszu

autor: ostrow » 26 sie 2016, 10:35

zastanawiam się nad zakupem markiz pionowych do okien, które powstrzymuja nagrzewanie sie pomieszczenia, jestem ciekaw tego rozwiązania w praktyce

panbudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Klimatyzacja na poddaszu

autor: panbudowniczy » 18 lis 2016, 17:44

Ja właśnie popełniłem błąd, że od razu nie zamontowałem klimy na poddaszu, jak jest upalne lato to masakra, też chyba pomyślę nad klimatyzatorem przenośnym.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów