drzwi z aluhausu

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Awatar użytkownika
BANDITO
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 23 lip 2014, 9:15
Re: drzwi z aluhausu

autor: BANDITO » 27 paź 2016, 10:37

Na rynku polskim masz do wyboru kilka firm. ale jak pytasz konkretnie o Aluhaus to nie wiem co Ci powiedzieć. Po prostu sobie porównaj parametrami chociażby z tym Hormanem. Wybierz się do salonów, pogadaj ze specjalistami i nie daj sobie wcisnąć byle czego

Awatar użytkownika
Bregi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Łódź
Re: drzwi z aluhausu

autor: Bregi » 28 paź 2016, 8:54

Łatwo się mówi, żeby nie dać sobie byle czego wcisnąć. Gorzej jak ktoś zupełnie nie ma doświadczenia. Jak przy każdym kupnie trzeba być ostrożnym, tyle że od początku - przy pomiarach, otrzymaniu produktu (drzwi, okna, obojętnie) a później przy montażu. Montażyści bardzo tego nie lubią ale trzeba im dosłownie patrzeć na ręce. To znacznie zwiększa szanse na udany montaż. Ja tak robiłem przy swoich drzwiach i nie żałuję. Panowie zresztą byli spokojni i odpowiadali na moje pytania, pokazywali mi co i jak tak że nie było to nieprzyjemne, ale wiem że sporo montujących tylko by prychało i wzdychało, że ośmielasz się przy nich siedzieć.

patent.x
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 315
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:55
Re: drzwi z aluhausu

autor: patent.x » 31 paź 2016, 20:08

Współczuję pracy montażyście u takich ludzi. Zabawia ludzi animator, montażysta montuje.

Bregi pisze:. Montażyści bardzo tego nie lubią ale trzeba im dosłownie patrzeć na ręce. To znacznie zwiększa szanse na udany montaż. Ja tak robiłem przy swoich drzwiach i nie żałuję. Panowie zresztą byli spokojni i odpowiadali na moje pytania, pokazywali mi co i jak tak że nie było to nieprzyjemne, ale wiem że sporo montujących tylko by prychało i wzdychało, że ośmielasz się przy nich siedzieć.


Montażysta też człowiek. Nie traktuj go jak wroga. Zachowuj kulturę. Traktuj przyjacielsko. Sprawdź, ale nie stój cały montaż wpatrując na ręce. Lepiej wykona pracę.

Awatar użytkownika
Bregi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Łódź
Re: drzwi z aluhausu

autor: Bregi » 10 lis 2016, 14:41

nie traktuję, mogło trochę ostro zabrzmieć to co napisałem ale po prostu mam swoje nieprzyjemne wspomnienia z różnych montaży. A mnie nie chodziło o zabawianie tylko o to, żeby wykonał pracę porządnie, bo niestety nie jest to powszechne.

Emilkaka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:40
Re: drzwi z aluhausu

autor: Emilkaka » 16 lis 2016, 14:18

Ja się nie dziwię. Nawet jak masz najlepsze drzwi czy okna a montaż zostanie zepsuty, to zostaniesz z dużym problemem. A z wyegzekwowaniem gwarancji też są takie kwiatki, że nikomu nie życzę użerania sięz czymś takim.

jozwix
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 cze 2014, 9:06
Re: drzwi z aluhausu

autor: jozwix » 23 lis 2016, 16:24

BANDITO pisze:Na rynku polskim masz do wyboru kilka firm. ale jak pytasz konkretnie o Aluhaus to nie wiem co Ci powiedzieć. Po prostu sobie porównaj parametrami chociażby z tym Hormanem. Wybierz się do salonów, pogadaj ze specjalistami i nie daj sobie wcisnąć byle czego



a wracając do tematu drzwi to porównałem parametry paru propozycji aluhaus i hormanna ale wciąż trudno się zdecydować. Pozostaje mi chyba ostatni punkt czyli wycieczka do salonów. Zobaczymy co mi powiedzą.

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: drzwi z aluhausu

autor: tolkin » 24 lis 2016, 13:03

A jakie dokładnie pozycje porównywałeś? Na co dokładnie zwracałeś uwagę? Wycieczka do salonu przed zakupem jest zawsze dobrym pomysłem.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów