System światła dziennego

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rhagillon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2013, 9:06
System światła dziennego

autor: rhagillon » 25 lis 2013, 9:09

Witam,
Spotkał się ktoś kiedyś z produktami tej firmy:
www.solatube.com.pl ?
Mam ochotę zamontować takie coś u siebie w łazience i kuchni w domu (bo ciemno mam strasznie). Wie ktoś czy to opłacalna inwestycja jest? Z góry dzięki za odpowiedź.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: System światła dziennego

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 25 lis 2013, 9:21

rhagillon pisze:Witam,
Spotkał się ktoś kiedyś z produktami tej firmy:
www.solatube.com.pl ?
Mam ochotę zamontować takie coś u siebie w łazience i kuchni w domu (bo ciemno mam strasznie). Wie ktoś czy to opłacalna inwestycja jest? Z góry dzięki za odpowiedź.

Obawiam się, że oświetlenie LED tak szybko tanieje i ma tak wiele rodzai światła, że taniej i lepiej
( stały strumień i dobrany do potrzeb, przez cała dobę ) będzie połączyć LED z PV .

berserker
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 06 kwie 2012, 12:37
Re: System światła dziennego

autor: berserker » 28 lis 2013, 14:45

Lampy led może i są droższe w zakupie, ale są bardzo wytrzymałe i pobierają mało energii.

Asperatus
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2013, 9:00
Kontaktowanie:
Re: System światła dziennego

autor: Asperatus » 02 gru 2013, 9:54

Zgadzam się,generalnie oświetlenie typu LED jest bardzo popularnym i zarazem dobrym rozwiązaniem,wiec chyba warto w nie zainwestować,a same poszukiwania rozpocząć od dobrych sklepów internetowych.

Drozdu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2013, 12:50
Re: System światła dziennego

autor: Drozdu » 02 gru 2013, 14:42

Tego konkretnego rozwiązania nie znam, ale świetlik dachowy Veluxa daje rade i dostarcza sporo światła.

Asperatus
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2013, 9:00
Kontaktowanie:
Re: System światła dziennego

autor: Asperatus » 09 cze 2014, 9:30

W takim razie może napiszesz coś więcej na temat tego systemu oraz jakiej mocy jest to światło? Im więcej szczegółów,informacji- tym rzecz jasna lepiej:)

rzeszowiak37
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2016, 14:45
Re: System światła dziennego

autor: rzeszowiak37 » 25 paź 2016, 7:35

Jak najbardziej polecam firmę SOLATUBE. Świetliki tubowe doskonale zastępują sztuczne oświetlenie w ciągu dnia. Jest to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie. Zainstalowałem świetliki w swojej firmie jakiś czas temu i jestem zadowolony dodatkowo koszty zużycia energii elektrycznej zmniejszyły się. POLECAM!!

AlluxLed
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:20
Re: System światła dziennego

autor: AlluxLed » 27 paź 2016, 8:31

W kwestii systemów oraz akcesoriów do oświetlenia dziennego, to proponuję zwrócić uwagę także na nasze aukcje AlluxLed gdzie teraz znajdziecie szeroki wybór, a miła i fachowa obsługa chętnie doradzi i pomoże.

cokgplka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:14
Re: System światła dziennego

autor: cokgplka » 27 paź 2016, 9:01

Tego typu systemy są jak najbardziej porządane.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów