Przeprowadzki transport Tanio

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Przeprowadzki transport Tanio

autor: Zami » 20 sty 2016, 10:56

My właśnie szukamy firmy transportowej, która pomoże nam w przewiezieniu rzeczy z Polski zagranicę. Przejrzałam kilkanaście ofert i jak na razie najbardziej podoba mi się ta firma transportmania.pl. Chyba sie do nich zgłoszę jeśli nie znajdę korzystniejszej oferty.

monika973
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 21 kwie 2010, 14:31
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: monika973 » 06 lut 2016, 23:13

Polecam wam zerknąć na ten mini poradnik gdzie mniej więcej można się dowiedzieć o orientacyjnych cenach przeprowadzek i też wycenić swoją info.clicktrans.pl/ile-kosztuje-przeprowadzka
mnie sie przydało

paluch686
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2016, 13:26
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: paluch686 » 08 lut 2016, 11:30

Jak przeprowadzki to tylko z relokum-przeprowadzki.pl :-) fajnie i szybko w Gdańsku, lepiej nie znajdziecie. Ja raz korzystałem jak przeprowadzałem się z żoną i raz korzystał mój brat. Wszystko zawsze szybko i sprawnie i cena też adekwatna do usług.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: cirrus » 19 lut 2016, 20:09

Jeżeli polecamy dobre firmy tego typu, to ja mogę dorzucić firmę Japa&Co Pana Jakubowskiego. Nie ma większych profesjonalistów od nich. Cała przeprowadzka mija szybko i w miłej atmosferze, no i oszczędza się wiele nerwów.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: Jans » 02 mar 2016, 16:57

A co sądzicie o ofercie firmy BANEX - www.banextransport.pl. Moim zdaniem usługi przez nich oferowane są bardzo dobre, a sama firma jest profesjonalna i rzetelna. Myślę, że warto zapoznać się z oferowanymi przez nich usługami międzynarodowego transportu ciężarowego.

tytus73
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:05
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: tytus73 » 02 mar 2016, 20:35

Przez Clicktrans najtaniej http://clicktrans.pl/

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: Arinue » 23 mar 2016, 16:23

zobacz sobie najtanszeprzeprowadzki.pl . ja akurat przeprowadzałem się w drugą strone, z Berlina do Poslki po kilku latach na emigracji, bez problemu to wszystko załatwili ;)

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: urzędnik » 12 kwie 2016, 10:28

Na terenie śląska bardzo dobrze sprawdza sie firma wynajemhds.pl
Towar im powierzony bezpiecznie dociera na miejsce. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, ubezpieczenie. Spisują umowę gwarancyjną, która zapewnia terminowe i bezpieczne wykonanie usługi, podają cenę. A działają nie tylko na śląsku ale i w całej europie.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: zlotykot » 11 maja 2016, 7:45

We Wrocławiu jest niedroga firma, którą mogę polecić http://tania-przeprowadzka.wroclaw.pl. Działają bardzo sprawnie, kilka osób z mojego otoczenia korzystało z ich usług i byli bardzo zadowoleni. Myślę, że warto poczytać trochę na ich temat i im zaufać :)

benedyktxx
Aktywny
Aktywny
Posty: 204
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: benedyktxx » 25 maja 2016, 12:41

Ozdoby, naklejki i inne akcesoria do tirów można znaleźć w sklepie motoryzacyjnym eport2000.pl. Sprawdźcie. Myślę, że będąc kierowcą ciężarówki takie produkty mogą was zainteresować

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: miracle » 07 lip 2016, 14:15

Jak dobrze, że teraz istnieją takie firmy. Skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej jest o wiele wygodniejsze, niż kombinowanie samemu, jak to wszystko przewieźć. Jeżeli chodzi o firmy godne zaufania, to Japa&Co do takich należy. Tutaj jest ich strona: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ A co ważne, nie biorą dużo kasy za swoje usługi.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: Jans » 12 lip 2016, 11:36

Ja w BANEX Transport - www.transportgrecja.pl widziałem dobrą ofertę usług transportowych. Sprawdźcie, a może również i wam się przydadzą, według mnie jest to naprawdę solidna firma wykonująca profesjonalne usługi transportowe z użyciem nowoczesnego sprzętu i doświadczonych kierowców.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: Arinue » 09 sie 2016, 17:34

Ja w Krakowie skorzystałem z www.najtanszeprzeprowadzki.pl i nie żałuję, bo tak uczciwa i solidna firma w XXI wieku to rzadkość. No i darmowa wycena na pewno też była dla mnie magnesem, bo miałem dużo szpargałów...

karolina_61866
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:38
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: karolina_61866 » 22 wrz 2016, 17:32

W trakcie przeprowadzki korzystałam z usług profesjonalnej firmy http://relokum-przeprowadzki.pl/ Była to usługa kompleksowa od A do Z czyli od pomocy w pakowaniu po rozpakowywanie, pomoc w skręcaniu mebli i utylizację tych już niepotrzebnych. Firma ta jest z pomorza lecz świadczy usługi na terenie całego kraju. Kontakt z nimi rewelacyjny nawet mają dyżur całodobowy w przypadku gdy potrzebujesz coś przewieź na już.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Przeprowadzki transport Tanio

autor: animka » 24 paź 2016, 10:02

jesli chodzi o transport między miastami to sprawdź sobie jeszcze ofertę tej firmy http://mexem.com.pl/oferta/transport-krajowy zajmują się tym od lat wiec nie ma obaw, że coś dojedzie ci w kawałkach. Zwłaszcza jeśli przeprowadzasz się na drugi koniec Polski :)


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów