Mieszkania w Wilanowie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 30 paź 2015, 16:33

Zora mi jakoś nie przypadła do gustu, nie byłam w środku - więc nie będę pisać, że byłam... Za to bardzo podoba mi się Park Królewski - architekt zaprojektował piękną elewację :) Fajnie by było mieszkać w Wilanowie :)

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Tomek5 » 01 lis 2015, 17:17

Zora Wilanów faktycznie przedstawia sie bardzo ciekawie w stosunku do innych warszawskich inwestycji. Na zdjęciach prezentuje się imponująco. Równiez zastanawiamy sie nad kupnem tam mieszkania. Obecnie wynajmujemy mieszkanie w tej własnie okolicy i jest to dobre miejsce do wychowywania dzieci. Spokojnie,bezpiecznie, dużo placów zabaw oraz co najważniejsze dojazd do innych części miasta.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 10 gru 2015, 13:11

To fakt, niedawno widziałam, że plac zabaw przy Lenza odnowili :) Poza tym tak dużo dzieje się, cały czas jakieś zabawy/imprezy dla dzieciaków. Wilanów to dobra dzielnica dla rodzin z dziećmi.

Czternaście
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:16
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Czternaście » 14 gru 2015, 20:20

A powiedzcie mi, ile czasu zajmuje dostanie się z Wilanowa do Centrum? Bo doszły mnie słuchy, że te dojazdy nie są takie kolorowe jak wszyscy zachwalają. Może warto zastanowić się nad mieszkaniem na Ochocie albo bliskiej Woli? Ja w tej drugiej dzielnicy mam mieszkanie od agencji http://www.wigro.pl i powiem szczerze, że bardzo sobie chwalę dojazd do centrum, dworca centralnego i zachodniego, pracy czy też do większych galerii handlowych.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 29 gru 2015, 16:08

Dojazd nie jest zły, wiadomo, że zależy gdzie do tej pracy musisz dojechać. Super będzie jak zrobią tramwaj, o którym ciągle piszą w mediach. Do centrum autobusem jechałam ok 20 min. Auta nie mam, póki co, więc się nie wypowiem:)

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: tetate » 01 mar 2016, 11:57

Będzie zdecydowanie lepiej chociaż i tak nie jest źle Powiedziałbym,ze na chwilę obecną Wilanów należy do najlepiej skomunikowanych dzielnic w całej Warszawie. Mam porównanie bo w przeszłości wynajmowaliśmy z żoną mieszkanie na Mokotowie oraz na Białołęce. O ile Mokotow był ok to Białołęka pożal się Boże.... Nigdy bym tam nie zamieszkał

Obecnie czekamy na wprowadzenie się do mieszkania. Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Zora Wilanów. Prace budowlane z tego co widziałem już się kończą. Sa jeszcze ostatnie mieszkania na sprzedaż ale jeśli ktoś byłby zainteresowany to polecam się pospieszyć.

benedyktxx
Aktywny
Aktywny
Posty: 204
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: benedyktxx » 02 mar 2016, 15:17

Ciekawie wyglądają nowe domy w wilanowie od Villa Natura. Nie wiecie może ile jest jeszcze wolnych?

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 14 kwie 2016, 11:41

Z nowych inwestycji, które wyglądają ciekawie to Villa Nobile. Na wizualizacjach wygląda bardzo fajnie, widzieliście?

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: raku » 29 lip 2016, 9:48

Mi się najbardziej podobają mieszkania na osiedlu Śródmieście Wilanów, są prestiżowe jak na tą dzielnicę przystało, budynki bardzo solidnie wykonane, mieszkania jasne, z dużymi balkonami, a te parterowe z ogródkami. Jak dla mnie wymarzone, komfortowe miejsce na osiedlenie się z rodziną.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 25 sie 2016, 13:55

Na FB ROBYG'a pojawiła się informacja o ostatnich mieszkaniach do kupienia w Młodym Wilanowie: [więcej na Facebooku]. A do tego można sobie podejrzeć fotki z placu budowy: [więcej na Facebooku].
Widziałam też, że jakieś promocje są na inwestycje w Wilanowie.

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Andreas45 » 25 sie 2016, 14:08

Jakbym miał mieszkać w takiej dzielnicy, to raczej wybrałabym dom jednorodzinny.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 31 sie 2016, 10:24

Domy w Wilanowie są znacznie droższe niż mieszkania. A można też połączyć jedno z drugim- kupić mieszkanie z ogródkiem :)

Inny
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2016, 16:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Inny » 30 wrz 2016, 17:02

Nie znam Wilanowa, chociaż słyszałem, że ciekawa dzielnica. Ja jednak kupiłbym mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Nowodwory, Białołęka, może Mokotów. W sumie Gocław i Grochów też fajne, ale to już inny klimat.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 22 paź 2016, 12:48

Jakbym miała wybrać dzielnicę Warszawy, to Wilanów lub Mokotów. Na Mokotowie wychowałam się, z Wilanowa mam sporo znajomych. Obie dzielnice lubię.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: kosmo3 » 29 kwie 2017, 0:12

Na Bemowie jest ciekawa inwestycja Grupo Lar. Osiedle Bliskie Bemowo znajduje się przy Powstańców Śląskich 58A. Lokalizacja jest naprawdę rewelacyjna. Mieszkańcy mają tylko 7 min. piechotą do planowanej stacji metra. Poza tym są tam świetne układy mieszkań.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów