Jaki projektor wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

salos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 2015, 23:21
Jaki projektor wybrać?

autor: salos » 18 paź 2015, 1:13

Czym kierować się podczas wyboru projektora? to będzie mój pierwszy tego typu sprzęt, więc będę wdzięczny za porady. Planuję wydać max 3,500 zł.

janek437
Aktywny
Aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 09 mar 2014, 7:01
Re: Jaki projektor wybrać?

autor: janek437 » 19 paź 2015, 14:14

Kupując projektor trzeba zwrócić na kontrast, jasność, żywotność lampy oraz rozdzielczość. Jeżeli posiada się większy budżet warto wziąć pod uwagę Full HD. Dobre projektory ma Optoma, Benq, Epson.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Jaki projektor wybrać?

autor: bukowska » 19 paź 2015, 19:35

Podczas wyboru projektora należy kierować się przede wszystkim rozdzielczością, za 3500zł można już kupić sprzęt z wyższej półki. Jeżeli projektor ma służyć zarówno do oglądania filmów, wydarzeń sportowych, jak i grania, rozsądnym wyborem będzie BenQ W1070+ - to bestseller wśród urządzeń tej klasy, dający czysty, bardzo wyraźny obraz bez zniekształceń, z żywotnością lampy do 6000h. Można go znaleźć w http://www.morele.net/projektor-benq-w1070-9h-j9h77-17e-660966.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Jaki projektor wybrać?

autor: tyga33 » 12 sty 2016, 10:56

Ja bym proponował poszukać na stronie www.mastermedia.com.pl. Mają dość fajne ceny, a sprzęt jakościowo bardzo dobry. Mam od nich projektor i sobie chwalę. Wszystko działa bez zarzutu, sprzęt nowy, na gwarancji, nie było też problemu przy zamówienia szybka opłata i szybka dostawa.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Jaki projektor wybrać?

autor: tyga33 » 12 paź 2016, 15:53

Przy wyborze projektora zwraca się zawsze uwagę na następujące cechy: żywotność lampy (tutaj standardowe wyniki to 30 000 godzin), gwarancja producenta, wejścia sygnału (im więcej nowoczesnych, tym moim zdaniem lepiej), kontrast (najczęściej regulowany przez oprogramowanie wewnętrzne), jasność projektora, rozdzielczość. No i ostatecznie na rynku spotkasz głównie dwa typy technologiczne wykonania projektorów, a mianowicie DLP i LCD. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z projektorami to z czystym sumieniem brałbym z oferty maxled.tv. Z jednym projektorem od nich mam do czynienia w pracy biurowej. Zarządzam szkoleniami i ten projektor mam od początku już kupiony przez szefa. Świetnie się sprawdza, cichy model, łatwy w przenoszeniu, regulacja na każdym poziomie praktycznie, no i jakość Full HD. Nie spotkasz lepszych konfiguracji na rynku.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów