Remont dachu - papa

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

enedue
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2016, 8:18
Remont dachu - papa

autor: enedue » 05 paź 2016, 8:26

Witam, to mój pierwszy post na tym forum i będę bardzo wdzięczna za pomoc. Otóż mam do wyremontowania dach płaski, pokryty papą. Wystawiło mnie ileś ekip i stąd te termin, bo szukałam już od wiosny. Tak czy inaczej pogoda jest taka jak jest , znaczy leje. Podobno lać ma przestać, ale ciepło się nie zapowiada. Stropodach jest zbudowany z takich jakby płyt, od spodu widać wklęsłe łuczki w tych płytach. Potem jest zrobiony spadek, nie wiem jak, ale jest, i na tym leży papa. Mam w planach położenie ocieplenia 25/30 cm, w dwóch warstwach, druga to styropapa i na to papa wierzchniego krycia.
Czy moglibyście mi podpowiedzieć, jak zadbać o jakość robót, aby nie odbiło mi się to czkawką
Jak wspomniałam, mokro i zimno się zrobiło.

enedue
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2016, 8:18
Re: Remont dachu - papa

autor: enedue » 05 paź 2016, 13:11

ten spadek to jest wylewka położona na czarnym czymś, jakiś piach, czy coś takiego, tyle że miękkie w dotyku.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów