Szklane drzwi wewnętrzne

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Redakcja » 25 kwie 2012, 16:41

Świat oceanicznych głębin oraz jego formy od zawsze inspirowały architektów i artystów do tworzenia niepowtarzalnych... Szklane drzwi wewnętrzne >>
Redakcja

Magik21
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:56
Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Magik21 » 25 kwie 2012, 16:41

Znalazłem ładne drzwi szklane kolorowe na inspirujacydom.pl i jestem z nich zadowolony. Po pierwsze nie wyglądają zwyczajnie i po drugie jak przechodzi przez nie światło dzienne to efekt jest fascynujący. Im więcej barw w domu tym lepsze samopoczucie. Polecam

ZamknieteDrzwi
lubie spamować
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2012, 9:10
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: ZamknieteDrzwi » 26 kwie 2012, 14:33

Witam Wszystkich. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne,to moim zdaniem lepiej sprawdzą się te standardowe niż szklane,moga być nawet przesuwane,ale ze szkła będą mało solidne na dłuższą metę. Na naszej stronie ZamknieteDrzwi.pl jest szeroki wybór,więc zapraszam.

Investland
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2012, 9:31
Lokalizacja: Krosno
Kontaktowanie:
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Investland » 03 wrz 2012, 10:19

Polecam również drzwi szklane wykonane w technologii fusingu, które można znaleźć na stronie
http://www.krosnodesign.pl/ oraz na http://www.glasspoint.com.pl/.
Piękne wzory i nietuzinkowa faktura szkła pozwoli na ożywienie każdego mieszkania grą światła.
Polecam
Obrazek
Investland

JanNowak2016
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2016, 11:35
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: JanNowak2016 » 13 wrz 2016, 10:11

Świetne drzwi szklane można kupić na http://beluglass.pl/drzwi-szklane Sam zdecydowałem się na taki zakup i naprawdę nie żałuję. Dodam tylko, że drzwi zamawiałem zgodnie z moim projektem. Do wyboru są różne rodzaje szkła od przezroczystego poprzez mleczne, na grafikach skończywszy.

temik
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 wrz 2016, 8:19
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: temik » 14 wrz 2016, 11:21

muszę przyznać, że wyglądają bardzo ciekawie, jednak jestem zwolennikiem tradycyjnych :)

limono
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2016, 15:08
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: limono » 19 wrz 2016, 15:18

Jestem jak najbardziej ZA. Wyglądają naprawdę stylowo.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 25 wrz 2016, 18:27

Nie wiem czym jest ta "faktura szkła" ale doświadczenie życiowe moje i ludzi którzy kupują drzwi z przeszkleniami jest jedno - ma to wyglądać i być funkcjonalne. W drzwiach wewnętrznych jest przeważnie jakieś przeszklenie mleczne. Często jest to folia mleczna naklejona na szybę. Umycie czegoś takiego to katorga, bo zawsze widać ślady i smugi. Praktyka pokazała że w codziennym życiu są lepsze gładkie powierzchnie do czyszczenia. Tak jak szło VSG gdzie mleczka wkładka znajduje się pomiędzy dwiema szybami.
Raz że jest mleczna, dwa że łatwo się myje takie szyby bo z obydwu stron jest gładka tafla, trzy folia ma za zadanie utrzymać szybę w razie zbicia.
To co pokazujecie jest super i pewnie tak samo niepraktyczne jak zachwycające.

Jan_Kalita
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 501
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:45
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Jan_Kalita » 26 wrz 2016, 9:08

Mam tego rodzaju drzwi pomiędzy biurami i wygląda to super. Drzwi są otwierane i zamykane ze 100 razy dziennie i nic się z nimi nie dzieje.

W domu jednak bym takich nie chciał ze względu na:
- dzieci, jakby nie patrzeć to jest szkło, a życie mnie nauczyło, że dzieciaki są bardzo pomysłowe.
- nawet przez mleczną szybę coś tam widać, więc jest pewne wrażenie braku prywatności
- ze względów technicznych, żeby skrzydło nie ocierało o podłogę nawet jak się opuści, to musi być dość duża szpara pomiędzy skrzydłem a podłogą
- te drzwi są po prostu głośne, jakbym chciał głośniej posłuchać muzyki (co bardzo lubię), to szyba rezonuje i przenosi drgania

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 27 wrz 2016, 18:17

Dokładnie. To co jest do biura sprawdzi się tam znacznie lepiej niż w domach. Te tafle trzeba pamiętać, że właśnie z biur zostały zaadaptowane do stolarki domowej.
Są klienci co montują sobie tafle do łazienek. Niby nie widać nic lub tylko zamazany kontur z bliższej odległości ale to tak samo jakbym miał załatwiać swoje potrzeby przy lustrze weneckim. Niby wiadomo jak działa ale pewności nie ma ;).
Zdecydowanie ciekawsze są drzwi z mniejszymi mlecznymi przeszkleniami.

ZielonaCytrynka71
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 13:38
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: ZielonaCytrynka71 » 28 wrz 2016, 14:24

O! A ja właśnie szukam drzwi do łazienki. Udało nam się w końcu z mężem zacząć generalny remont domu. Do tej pory myślałam, że mamy identyczny gust w kwestii wystroju a tu proszę. :? On właśnie myślał o drzwiach całych ze szkła. Podesłałam mu ten artykuł http://podlogiszczecin.com.pl/jak-dobra ... azienkowe/ . Trafiają w punkt. Prawidłowa wentylacja i prywatność to dwie rzeczy, których moim zdaniem szkło nie zapewni. :P

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 29 wrz 2016, 17:42

Nie zgodzę się z tym na końcu - tafle zapewniają odpowiednią wentylację w łazience. Trzeba zamówić je z podcięciem wentylacyjnym tak samo jak "zwykłe" drzwi. Przykład:
http://erkado.pl/wp-content/uploads/201 ... 16-www.pdf
Poszukaj sobie na stronie 48 w tabelce "akcesoria za dopłatą".

TommS
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2016, 13:34
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: TommS » 30 wrz 2016, 13:43

Co sadzicie o tego typu drzwiach

Obrazek

ZielonaCytrynka71
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 13:38
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: ZielonaCytrynka71 » 16 paź 2016, 17:26

TommS pisze:Co sadzicie o tego typu drzwiach

Obrazek


O matko :lol: Mieni mi się w oczach od tego wzoru!

ZielonaCytrynka71
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 13:38
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: ZielonaCytrynka71 » 16 paź 2016, 17:28

mazwoj pisze:Nie zgodzę się z tym na końcu - tafle zapewniają odpowiednią wentylację w łazience. Trzeba zamówić je z podcięciem wentylacyjnym tak samo jak "zwykłe" drzwi. Przykład:
http://erkado.pl/wp-content/uploads/201 ... 16-www.pdf
Poszukaj sobie na stronie 48 w tabelce "akcesoria za dopłatą".


O kurcze, nie wiedziałam, że tak się da. Dzięki za informację :wink:


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów