Podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

benedyktxx
Aktywny
Aktywny
Posty: 204
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warsza

autor: benedyktxx » 28 gru 2015, 12:11

Kancelaria Adwokacka Roman również cieszy się dobrymi opiniami. Mnie również pomogli w dość skomplikowanej sprawie rozwodowej i przy podziale majątku.

martatyb
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2016, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warsza

autor: martatyb » 06 sty 2016, 14:00

po pierwsze jeśli ktoś z Was naprawde poszukuje dobrego adwokata to najlepiej porozmawiać ze znajomymi którzy korzystali z usług prawnika - takie rekomendacje są najlepsze. I ważne aby tej osobie adwokat robił sprawę tego samego typu - bo jedni są specjalistami od np prawa cywilnego a inni od karnego. Ostatecznie jesli nie znasz nikogo takiego to najlepiej sprawdzić na portalach z opiniami o prawnikach ale z takich gdzie są rekomendacje i pozytywne i negatywne a nie same pozytywne. np http://www.wybierzprawnika.com - ten portal polecam

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: Rogers » 29 lut 2016, 12:11

No, a jak nikt ze znajomych nie korzystał z pomocy prawnika? To co też nie mamy korzystać? W Warszawie w sprawach rozwodowych, a więc także tych związanych z podziałem majątku bardzo dobrze oceniany jest mecenas Budrewicz (można sobie sprawdzić na portalach prawniczych) tutaj macie więcej informacji odnośnie jego osoby - http://www.rozwod-warszawa.pl/

mareczek.leb
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwie 2016, 9:21
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: mareczek.leb » 17 maja 2016, 13:11

Ja już jestem po formalnym rozwodzie, ale teraz przyszedł czas na najgorsze, czyli podział majątku. Już widać, że nie będzie lekko, bo mój były będzie się targował o każdy grosz, byle tylko mi na odchodne jeszcze dopiec. Nad kwestiami prawnymi czuwa Piotr Chmielewski z kancelarii na al. Solidarności. Mogę polecić, jest zaangażowany w sprawę, pod telefonem, zawsze mogę liczyć na kontakt. Info o jego kancelarii ma na stronie http://adwokat-rodzinny.com/index.html

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: tyga33 » 22 lip 2016, 10:16

Mogę polecić z czystym sumieniem Piotra Chmielewskiego, a zwłaszcza w sprawach o prawa rodzicielskie. Pełne wsparcie, duża wiedza i znajomość przepisów. Adwokat zawsze był świetnie przygotowany, zaangażował się w sprawę, nie czułem, że jestem traktowany jak jeden z wielu klientów. Jest specjalny serwis kancelarii dostępny na adwokat-rodzinny.com.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: tyga33 » 22 lip 2016, 10:16

Mogę polecić z czystym sumieniem Piotra Chmielewskiego, a zwłaszcza w sprawach o prawa rodzicielskie. Pełne wsparcie, duża wiedza i znajomość przepisów. Adwokat zawsze był świetnie przygotowany, zaangażował się w sprawę, nie czułem, że jestem traktowany jak jeden z wielu klientów. Jest specjalny serwis kancelarii dostępny na adwokat-rodzinny.com.

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: maciejos » 20 wrz 2016, 11:10

Jeśli potrzebna jest szybka porada polecam skorzystać z prawnika online. Bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie można poszukać odpowiedzi na swoje problemy. Niejednokrotnie korzystałem z takiej porady : http://www.lexagit.pl/porady-prawne-on-line/ i bardzo mi to odpowiadało.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: tyga33 » 21 wrz 2016, 10:47

Polecałbym ludzi z kancelarii Lex Optimum. Fachowe doradztwo, zwłaszcza jak ktoś prowadzi firmę to warto się do nich zgłosić. Udało się zoptymalizować koszty, wszystko legalnie i profesjonalnie. Dużo mi też pomogli w związku z dofinansowaniem pod inwestycję. Kontakt do kancelarii jest na strona.lexoptimum.nazwa.pl. Firma z dużym doświadczeniem, sam jestem ich klientem już 5 rok.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: tyga33 » 28 wrz 2016, 12:52

Ciekawą ofertę ma Lex Optimum. Wielka, ogólnokrajowa kancelaria z prawnikami o każdej specjalności. Ja akurat korzystałem z ich pomocy jak walczyłem o uczciwe odszkodowanie. Początkowo oferowano mi jakieś śmieszne pieniądze i dopiero jak się prawnik sprawą zajął do ubezpieczyciel zaczął inaczej śpiewać.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: walery p » 17 paź 2016, 9:47

Jesli chodzi o sprawy spadkowe: podział, nabycie, zachowek, podważenie testamentu etc. to podrzucam namiar na dobrą kancelarię, która się w tym specjalizuje: http://kancelaria-kopko.pl/klienci-indy ... y-spadkowe
Udzielają pomocy w sądach, mających siedzibę na terenie Warszawy i okolic tj. Wołomin, Piaseczno, Pruszków. Słyszałem, że na prawdę fachowo reprezentują Klientów.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: PawełNM » 01 sty 2017, 10:55

Osobiście uważam, że dobrych prawników u nas nie brakuje. Przy czym jeżeli w grę wchodzi taka kwestia jak rozwody wrocław , bez wątpienia warto skorzystać z oferty Kancelarii Adwokackiej Iwony Drewnickiej. Można tam bowiem liczyć na odpowiednie podejście do każdego klienta jak również ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu sprawę nie tylko z zakresu prawa rodzinnego ale też chociażby karnego.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: shore » 04 sty 2017, 18:05

W takich sprawach polecam tą kancelarię http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespol ... alnej.html , ludzie są naprawdę konkretni i rzeczowi, z ich strony można liczyć na dyskrecje i profesjonalizm oraz zaangażowanie takie na 100%. Posiadają ogromną wiedzę!

DamianTomaszewski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 wrz 2015, 12:02
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: DamianTomaszewski » 17 lut 2017, 9:16

W kwestii prawnych ja mogę osobiście polecić tą kancelarię: http://www.adwokat-figiel.pl/kancelaria-ruda-slaska

ectpllp
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 lut 2017, 7:34
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: ectpllp » 17 lut 2017, 10:04

Ciężko będzie o dobrego adwokata w tym przypadku.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: podział majątku - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

autor: tyga33 » 01 mar 2017, 17:49

Najtańszy rozwód w Warszawie z pełnomocnikiem (bez orzekania o winie, bardzo ważne) masz za 1500 złotych (+ trochę kosztów dodatkowych związanych z rozprawą) u radcy prawnego Marcina Budziaka. Polecam człowieka, bo nie tylko broni ludzi przed poważnymi konsekwencjami zaniedbań rozwodowych, ale przekazuje ogrom wiedzy na warszawskim portalu rozwodowym (e-rozwod.warszawa.pl). Zdecydowanie brakuje w sieci dobrych i co najważniejsze praktycznych artykułów o rozwodzie. To duże zaskoczenie najczęściej, a bez podstawowych informacji prawnych nic nie zdziałasz. Masz ochronę od A do Z, wsparcie negocjacyjne, wskazówki, także online na życzenie, bezpłatne pierwsze spotkanie. Od razu się dowiesz, jakie masz szanse przy konkretnej sprawie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów