Ustalenia elektryczne

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

bania
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2016, 11:41
Ustalenia elektryczne

autor: bania » 28 wrz 2016, 11:48

Witam, mam problem i szukam na niego sposobu chociaż wydaje mi się, że jestem w sytuacji bez wyjścia. Deweloper oddał mi mieszkanie. Jest wykończone na biało. Ustalenia elektryczne robiliśmy sami na etapie budowy i jedynym odnośnikiem do tych ustaleń są zdjęcia dewelopera. Wg mnie brakuje w mieszkaniu dwóch kontaktów w strategicznych miejscach, na których mi zależało i które (wydaje mi się) były zaznaczone na ścianie sprayem. Na zdjęciach nie widać tych dwóch miejsc. Czy jest jakiś sposób/urządzenie dzięki któremu sprawdzę czy pod tynkiem były te punkty zaznaczone? Czy jestem w jakiś sposób (bez niszczenia ścian) w stanie udowodnić deweloperowi, bądź on mi, że któreś z nas ma racje?

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Ustalenia elektryczne

autor: xander119 » 28 wrz 2016, 12:45

bania pisze:(wydaje mi się) były zaznaczone na ścianie sprayem. Na zdjęciach nie widać tych dwóch miejsc.

Wszystko.


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów