Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: aniita » 19 wrz 2016, 11:36

Chciałabym porozmawiać na temat mebli kuchennych na wymiar, dlaczego warto, dlaczego nie. Co myślicie na ten temat?

Anna82
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2015, 20:56
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: Anna82 » 20 wrz 2016, 9:51

To rozwiązanie ma dużo plusów i jeden minus - cena. Kuchnia na wymiar wygląda super, można zastosować rozwiązania jakie się chce, dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb, głębokość, wysokość, szerokość, układ poszczególnych elementów. Ja mam kuchnię robiona przez szczecińską firmę Darex jestem super zadowolona, podpowiedzieli ciekawe rozwiązania uwielbiam wielkie szuflady które mam.

MarFur
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2016, 12:39
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: MarFur » 20 wrz 2016, 10:20

Zdecydowałam się na kuchnię na wymiar i jestem bardzo zadowolona!
Jest idealna, wszystko pasuje, zabudowałam od razu kuchenkę i zmywarkę :)

maciejo86
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 10:18
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: maciejo86 » 22 wrz 2016, 9:32

Meble kuchenne na wymiar są zawsze dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze - zawsze pasują kolorystycznie i stylistycznie, po drugie, zawsze są dopasowane do przestrzeni, nic nie wystaje i nie ma zbędnych luk. Minusem może być cena, ale to zależy zawsze od firmy, no i powierzchni kuchni. Osobiście mogę polecić markę Rol-Trans. Ta firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych na zamówienie, a także oferuje wszelkie akcesoria meblowe. Dowożą swoje realizacje na terenie całego kraju.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: lideropinii » 25 wrz 2016, 16:34

Minusów oprócz z reguły wyższej ceny szczerze mówiąc nie dostrzegamy, a taki wybór sprawdzi się tym bardziej przy pomieszczeniach nieustawnych i małych.

[więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: adam_krakow » 25 wrz 2016, 22:57

Firma Lamix ma bardzo fajne projekty w niezłych cenach, do tego podejście face to face a nie rzucanie gotowymi projektami skłoniło mnie do ich usług, meble są dokładnie takie jak chcę +kilka fajnych bajerów jak dodatkowe ledy czy blokady przeciwtrzskowe, a nietypowy rozmiar szafki narożnej nie był problemem (w sieciówkach nie mamy możliwości skrócenia szafki o dowolną wartość). A w końcowym rozrachunku nie zapłaciłem więcej niż w BRW. WAŻNE INFO spółka niedawno przestała być spółką i Pan Robert prosi o indywidualny kontakt pod nr 600 852 620.

magda123
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 05 paź 2015, 12:04
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: magda123 » 04 paź 2016, 11:00

to prawda ze cena jest spora ale można zawsze sprawdzić kilka firm i wybrać najlepszą a na pewno warto bo kuchnia na wymiar zawsze lepiej wyglada

Awatar użytkownika
daria29
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 paź 2016, 7:57
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: daria29 » 06 paź 2016, 8:00

Ja w swojej kuchni meble na wymiar i jestem z nich bardzo zadowolona. Wybrałam projekt białych prostych mebli z frontami na wysoki połysk i z drewnianym blatem. Meble są dobrej jakości, wykonane tak jak sobie z mężem życzyliśmy. Co do kosztów i czasu realizacji zamówienia to pozytywnie się zaskoczyłam, bo zakładaliśmy, że wykonanie mebli na wymiar będzie sporo kosztowniejsze i bardziej czasochłonne. U nas wszystkim zajęło się jedno studio z sieci Max Kuchnie. Podsumowując, u nas meble na wymiar były strzałem w dziesiątkę! :)

markmeb
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2016, 10:48
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: markmeb » 07 paź 2016, 10:57

Meble na wymiar - można zajrzeć tutaj ;)
http://www.markmeb.pl/

Misiora
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2016, 12:07
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: Misiora » 09 paź 2016, 12:20

Warto to zrobić. Dzięki zmierzeniu wymiarów waszej kuchni, będziecie mieć już wszystko dokładnie zaplanowane co kupić i jak kuchnia będzie wyglądać po jej zrobieniu lub jej remoncie.Zadbajcie też o to, aby wasze potencjalne wyposażenie kuchni także było dokładnie zmierzone w sklepie pod kątem waszej kuchni. Też trzeba będzie zmieścić zmywarki, piece, szafki w jednym pomieszczeniu.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: Jaśku88 » 08 lis 2018, 11:48

Dobrze nam się współpracowało z ludźmi z Kuchnie [...] przy okazji remontu domu. Kupowaliśmy z żoną dom na wsi do generalnego remontu, nawet dach poszedł do wymiany. Urządzaliśmy sobie wnętrza od zera i większość mebli pochodzi właśnie od nich. Domierzone, dopieszczone, zgodne z naszą wizją i pomysłem na aranż. Polecam – podchodzą do klienta bardzo indywidualnie.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

autor: Marcepan33 » 28 lis 2018, 12:49

Zabudowa wnęk to dobra inwestycja, bo nawet przy sprzedaży nieruchomości potencjalnej sobie odbijesz taki zakup. Nie warto na szafie oszczędzać i zadbaj koniecznie o zaprojektowanie funkcjonalnego systemu organizacji akcesoriów, ciuchów, innych rzeczy, które zamierzasz przechować. Zamawiałem szafę z górną strefą na cięższe rzeczy, a z dolną na lżejsze w http://indecokrakow.pl/ i jestem zadowolony. Wyszło, jak chciałem krótko mówiąc.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów