Targi Warsaw Build

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szatzi38
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2016, 16:39
Targi Warsaw Build

autor: szatzi38 » 17 wrz 2016, 18:13

Hej, czytałam tu dzisiaj sporo o targach budowlanych, które się odbywały na wiosnę w Warszawie. Nie widziałam jednak nigdzie informacji o targach Warsaw Build, które się odbędą w listopadzie w EXPO XXI. Czy ktoś z Was się wybiera? A może ktoś się wystawia? To duże targi budowlano-wnętrzarskie, w formule B2B, myślę, że impreza godna uwagi :)

mycha123
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2016, 18:49
Re: Targi Warsaw Build

autor: mycha123 » 31 paź 2016, 11:26

Hej, program wygląda bardzo ciekawie -> http://warsawbuild.pl/Program.aspx, moim zdaniem impreza godna udziału :) Plusem jest międzynarodowy, branżowy charakter, myślę że sporo będzie można z takiej imprezy wynieść :)

amanda37
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 16 lis 2016, 16:14
Re: Targi Warsaw Build

autor: amanda37 » 17 lis 2016, 15:05

Byłam w dniu dzisiejszym w EXPOXXI na Warsaw Build i POLECAM! Super impreza, dużo się dowiedziałam, jestem w sumie trochę w szoku, że na rynku budowlanym i wnętrzarskim AŻ tyle się dzieje. Myślę, że dla osoby, która szuka konkretnych rozwiązań lub inspiracji jest to impreza naprawdę wartościowa, dlatego polecam się zmobilizować i wybrać, bo jutro ostatni dzień :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów