Poszukuję tapet ściennych

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anastaziamicia21
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:37
Poszukuję tapet ściennych

autor: anastaziamicia21 » 15 wrz 2016, 20:38

Witam serdecznie, kończę remont mojego domu i zastanawiam się nad przyklejeniem jakiś tapet, ale nie chciałbym by to było tanie „ścierwo”. Wolę by mój dom po wymarzonym remoncie wręcz rozkwitał paletą kolorów i niestandardowym wzornictwem. Jestem w stanie wydać troszeczkę więcej pieniążków po to by móc się cieszyć czymś czego raczej nie znajdę w większości sklepów. Doradzicie gdzie powinnam poszukać?

Editajania
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:34
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: Editajania » 15 wrz 2016, 21:01

Nigdy jakoś szczególnie nie podobały mi się tapety, gdyż kojarzyły mi się one z takimi domami starszych ludzi. Ale widziałam ostatnio u znajomych jak fajnie sobie zrobili mieszkanko i właśnie mają częściowo wytapetowane. Ale oni już sobie zamawiali tapetki ponoć od jakiś projektantów przez jakąś firmę która się tym zajmuje

anastaziamicia21
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:37
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: anastaziamicia21 » 15 wrz 2016, 21:17

Znajomi się mnie pytali: A google? Może najłatwiej będzie Ci tam poszukać jakiś tapet, które spełnią Twoje wymagania.
Ale właśnie szukałam w google ale to co znalazłam nie jest najwyższych lotów. Nie tapetujecie swoich mieszkań?
Właśnie: nie wiesz gdzie mogę takie tapetki od projektanta dostać?

StanSmith
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:32
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: StanSmith » 15 wrz 2016, 21:46

Tapetujemy... ja namawiałem żonę swą byśmy założyli tapety na ścianę, głównym mym argumentem w wojnie o swoje racje było to, że są one bardzo funkcjonalne, a i będzie miała świetne wzornictwo na ścianie- idąc na kompromis od razu... dogadaliśmy się, i znaleźliśmy sklep internetowy w którym zamówiliśmy. Tapety Eijffinger się nazywają i kupiliśmy je w sklepie internetowym tapetujemy. Bardzo polecam w sumie też: każdemu kto chce mieć wspaniale urządzone wnętrze, a przede wszystkim funkcjonalnie!

anastaziamicia21
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:37
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: anastaziamicia21 » 15 wrz 2016, 22:00

StanSmith pisze:Tapetujemy... ja namawiałem żonę swą byśmy założyli tapety na ścianę, głównym mym argumentem w wojnie o swoje racje było to, że są one bardzo funkcjonalne, a i będzie miała świetne wzornictwo na ścianie- idąc na kompromis od razu... dogadaliśmy się, i znaleźliśmy sklep internetowy w którym zamówiliśmy. Tapety Eijffinger się nazywają i kupiliśmy je w sklepie internetowym tapetujemy. Bardzo polecam w sumie też: każdemu kto chce mieć wspaniale urządzone wnętrze, a przede wszystkim funkcjonalnie!



Dzięki wielkie, właśnie sobie znalazłam w google tą stronkę. Tapety są prześliczne i teraz już wiem, że będę rano niewyspana myśląc o tym, że całą noc przeglądałam takie piękne wzory

szatzi38
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2016, 16:39
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: szatzi38 » 17 wrz 2016, 18:05

Jeśli szukasz fajnych, oryginalnych wzorów tapet, i to w dobrej jakości, z tzw. wyższej półki, to ja polecam sklep Deco Inspiration - sklep jest internetowy, ale w Wawie jest też showroom, świetny asortyment :)

dafia0
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:42
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: dafia0 » 23 wrz 2016, 13:07

Witam!
Jestem wykonawcą klejenia tapet na ścianach, w różnych wnętrzach: klatki schodowe, salony, kuchnia, łazienka itp. W swojej ofercie posiadam także bardzo dużo tapet różnych firm "z wyższej półki", w skrócie nazwę - cena za jakość.
Tapety niesamowicie zmieniają wnętrza, warto w nie zainwestować

Natalka_77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 22 lut 2016, 14:24
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: Natalka_77 » 23 wrz 2016, 13:28

mnie tapety nie przekonują. jakoś wolę ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania a wydaje mi się, że to moda... były czasy, że las i jelenie na rykowisku były mega modne, teraz wszedzie panele szklane i kolorowe tapety. ale to wszystko mija...

DekoracjeWnetrz
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2016, 9:49
Re: Poszukuję tapet ściennych

autor: DekoracjeWnetrz » 24 wrz 2016, 10:16

Może w takim razie zamiast zwykłej tapety ściennej, warto zastanowić się nad ciekawym i oryginalnym motywem fototapety, co o tym sądzisz? Tak się składa, że zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy podczas wyboru.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów