Jak sobie radzić ze zmęczeniem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Redakcja » 14 sty 2014, 16:01

Większość z nas odczuwa zmęczenie. Zniechęca nas to do pracy, jakiejkolwiek aktywności i psuje nastrój. Jak sobie radzić ze zmęczeniem >>
Redakcja

kama87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:58
Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: kama87 » 14 sty 2014, 16:01

na bolce nogi dobre sa rajstopy den 70 www.e-lazienki.pl

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Euro-Zakupy » 14 sty 2014, 19:39

Może i tak,ja nigdy nie próbowałem:) Z doświadczenia polecę natomiast gorącą kąpiel lub relaksujący prysznic,mi zawsze pomaga.
EURO-ZAKUPY pragną zaproponować Państwu zachodnie produkty z działu utrzymania czystości.

andrzej-pj
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2014, 13:06
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: andrzej-pj » 21 sty 2014, 9:17

Na takie zmęczenie, o jakim mowa w artykule, lekarstwem jest jedynie urlop.
Szczególnie polecam plaże, gorące piaski :)

Awatar użytkownika
sztajger
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 20 lis 2012, 23:23
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: sztajger » 21 sty 2014, 17:25

Bez żadnych wege historii (bez urazy) ale warto odciążyć dietę z cukrów prostych. Warzywka, chude mięcho, ryby i regularne jedzenie. Jeżeli połączyć z regularnym snem i wysiłkiem po dwóch tygodniach efekt nabuzowania energią gwarantowany.

Yoanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 02 lip 2012, 10:10

autor: Yoanna » 18 lut 2014, 12:08

Bardzo ciekawy artykuł, uwielbiam aromaterpię. Mam jeszcze jedną tajną broń w walce ze zmęczeniem-dobry relaks! Tańsza opcja niż urlop w ciepłych krajach, a bardziej relaksująca - wanna z hydromasażem :) ja mam z Sanplastu i jest opcja aromaterapii. Bajkaaaa!

mpbud
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2014, 11:49
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: mpbud » 24 lut 2014, 16:09

Jeżeli o mnie chodzi to na wszelkiego typu zmęczenie pomaga mi relaksująca kąpiel, dlatego tak ważne jest, aby łazienka była przyjemna dla oczu. Do tego jakiś ekstra masaż i jestem w siódmym niebie ;)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: malaka » 05 mar 2014, 20:48

O tak, gorąca kąpiel, aromatyczny płyn do kąpieli, świece plus książka

ogrodniczka31
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: ogrodniczka31 » 14 wrz 2016, 15:39

Przede wszystkim trzeba znaleźć trochę czasu dla siebie.
Wiadomo, w dzisiejszych czasach to nie jest proste, ale to najlepszy sposób, żeby porządnie odpocząć.
Jeśli to możliwe, dobrze jest wybrać się na masaż klasyczny: http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny . Dla mnie to najlepsza forma relaksu po ciężkim dniu.
Długa kąpiel przy świecach też całkiem nieźle się sprawdza. Ważne, żeby nikt nam nie przeszkadzał i żebyśmy mogli skupić się tylko na sobie.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: viki42 » 18 kwie 2017, 18:29

Pomysł z masażem jest świetny. Tego typu http://joannagesicka.pl/cialo/masaz-relaksacyjny/ masaż relaksacyjny pozwala przywrócić harmonię ciała i ducha. Nawet jedna sesja pozwala czynić prawdziwe cuda. Ja chętnie bym skorzystała.

Bartlomieja
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2016, 12:16
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Bartlomieja » 19 kwie 2018, 13:37

Znalazłam właśnie i chyba mogę wam polecić idealny artykuł na ten temat http://www.kobiety.pl/zdrowie/zmeczenie ... im-walczyc
Każdy ma zapewne swoje sprawdzone sposoby na pokonanie zmęczenia, ale warto zapoznać się z tymi kilkoma radami. na pewno wiedza ta nikomu nie zaszkodzi.

angela111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2017, 8:30
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: angela111 » 09 maja 2018, 7:55

Ja dotychczas walczyłam ze zmęczeniem filiżanką mocnej kawy, ale jakiś czas temu przerzuciłam się na guaranę, która także ma właściwości pobudzające i moim zdaniem działa o wiele lepiej, dłużej... Jeśli szukacie guarany w dobrej cenie, możecie zajrzeć tutaj. Guaraną wspomagam się w tygodniu, żeby mieć energię do końca dnia, ale gdy nadchodzi weekend to najlepsza jest długa kąpiel:)

Water-Star
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2018, 12:58
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Water-Star » 21 maja 2018, 8:49

Przede wszystkim należy uzupełniać magnez i dbać o odpowiednie nawodnienie. Kluczowe jest także odpowiednie wysypianie się w nocy oraz w miarę dobre odżywianie się.

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: KowalskaA » 21 maja 2018, 11:19

Organizm jest tak stworzony, że po prostu musi kiedyś odpocząć, nie ma opcji. Ja to nawet jak cały tydzień jestem na najwyższych obrotach, śpie po parę godzin to jak przychodzi weekend to wszystko nadrabiam. Moim sposobem na relaks jest masaż klasyczny od http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... klasyczny/ Głównie właśnie robie to dla relaksu, ale moje mięśnie tez znakomicie się regenerują przez takie zabiegi :D

Pandeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2018, 9:45
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Pandeczka » 22 maja 2018, 9:53

Mnie nic nie relaksuje bardziej niż prysznic, odprężam się, przestają mnie boleć plecy. Tylko uwaga, jak się ma kiepski zestaw prysznicowy to zamiast relaksu możemy poczuć tylko narastającą irytację. Dlatego ja postanowiłam zainwestować w taką głowicę natrysku: https://www.kludi.com/shop/pl/shower/he ... 15-21.html Dzięki temu czuję się jak po pobycie w SPA :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Grapeshot [Crawler] i 55 gości

Gotowe projekty domów