Brak wentylacji w lazience

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

szybkawolna
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2015, 19:13
Brak wentylacji w lazience

autor: szybkawolna » 31 lip 2016, 9:16

Witam,
mam pytanie bardziej prawne.
Mam nowo wybudowany dom, mieszkam w nim od niecalego roku, i zauwazylam ze cos musi byc nie tak z wentylacja w lazience /lazienka bez okna/. Cos mnie pokusilo i przystawilam swieczke do wentylacji i okazolo sie ze nic plomien stoi . zdjelam klatke wsadzilam telefon do srodka i srobilam zdjecie z lampa i moim ocza ukazala sie folia po zrwaniu foli jest wylewka ! czyli poprostu gosc co mi budowal chalpe wypuscil rure do stropu a potem nie wiem zapomnial o niej i ja zalal wylewka wszytstkim . Budowlaniec zajmowal sie odbiorem kominiarskiem. wiec ja dostalam ino karteczke ze wszytsko gra.
Moje pytanie czy ja moge teraz wyegzekwowac od firmy ktora budowala dom o odszkodowanie badz naprawienie sytuacji czy jestem za przeproszeniem w czarnej betonowej d...?
ps. bo tu juz nawet nie chodzi o to ze wilgoc tylko ktos sie mogl przez to podusic...

Jezeli ktos cos wie prosilabym o odpowiedz. z gory bardzo dziekuje
Wolna

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Brak wentylacji w lazience

autor: xander119 » 31 lip 2016, 10:01

No masz kwit od kominiarza co nie? To go za ryja i do nadzoru budowlanego. Dostanie karę za karę to mu się odechce układania na gębę z wykonawcami.

szybkawolna
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2015, 19:13
Re: Brak wentylacji w lazience

autor: szybkawolna » 31 lip 2016, 10:58

Czyli ktos dostanie kare ale nie ulzy mi to teraz finansowo. Bo chcac nie chcac troche rozpierdzielu bedzie chcac zrobic teraz te wentylacje.

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Brak wentylacji w lazience

autor: xander119 » 31 lip 2016, 11:28

Wykonawcę możesz oczywiście pozwać z powództwa cywilnego i żądać odszkodowania ale to potrwa. Lepiej się z nim dogadać.

insanpb
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2016, 11:04
Re: Brak wentylacji w lazience

autor: insanpb » 14 wrz 2016, 12:42

Może to sprawiać problemy.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów