Meble kuchenne na wymiar śląsk

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Majeczkat88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2013, 9:19
Lokalizacja: Tychy
Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Majeczkat88 » 22 kwie 2013, 9:35

Szukam dobrej i solidnej firmy która zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych na śląsku (w okolicach Tychów). Znajoma poleciła mi firmę www.meble-tychy.com.pl/ Na stronie jest dużo aranżacji podoba mi się 1 aranżacja kuchni:
Obrazek

Jestem umówiona z nimi na spotkanie, czy ktoś zna tę firmę? Czy jest godna polecenia?
Albo jakie firmy możecie polecic i dlaczego?

Mrozu
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2013, 10:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Mrozu » 26 kwie 2013, 10:21

Działałem też na śląsku, robiłem duży projekt, bardzo dobrze wspominam współprace. Na mojej stronie można zobaczyć zdjęcia z kilkunastu wykonanych kuchni, sa to zdjęcia orginalne i własnoręcznie robione a nie z katalogów http://www.mrozuprojekt.pl. Wykonuje sumienne i przemyślane projekty, nie tylko pod wzgledem wygladu ale i praktyczności i aspektów technicznych.


Obrazek
Projektowanie i wykonanie mebli na wymiar oraz aranżacje wnętrz
Specjalizacja Kuchnie Nowoczesne

nowanowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2014, 22:00
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: nowanowa » 06 lut 2014, 22:03

Ja mogę ich polecić tzn. firmę ditta polska. Robili mi meble w tamtym roku (przełom wrzesień-październik). Otrzymałam kilka projektów każdy inny (ale moja kuchnia też była spora), wyceniony każdy projekt, więc mogłam sobie porównać co i jak. Na miejscu wytłumaczyli mi i pokazali materiały i różne systemy. Fajne mają podejście do klienta, i pożartują i powiedzą co jest fajne a co nie i czego raczej unikać w meblach. Nie czułam żeby narzucali mi jakieś materiały. Co do montażu to bardzo sprawnie, dwa dni i kuchnia stała, zadziwili mnie pozostawioną czystością i miłym bilecikiem w meblach :-)

Bors
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2014, 7:42
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Bors » 21 lis 2014, 7:56

Ja mogę polecić moje usługi: http://bors.pl/. Wiem co oferuję Klientom i nie boję się ich proponować.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: tyga33 » 28 kwie 2015, 12:27

Dobre doświadczenia jeśli chodzi o projektowanie mebli i ich produkcję pod konkretny wymiar mam z firmą Pinio ze strony www.kuchniepinio.pl. Poza tym, dbają o jakość, porządek podczas montażu, korzystają z dobrej jakości materiałów i akcesoriów, także meble są na lata.

Awatar użytkownika
cloude
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:44
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: cloude » 28 kwie 2015, 13:26

klasyczne jak i nowoczesne to tylko Stokan :) Mam od 2 lat kuchnie i od pół roku szafe ich wykonia, bezawaryjne z dobrej jakości materiałów :)
`Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.`

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: karp30 » 04 lis 2015, 13:09

Odgrzewam trochę temat, bo potrzebujemy zamontować kuchnię pod wymiar w mieszkaniu. Kuchnia jest trochę niewymiarowa, bo jest długa i wąska.
Pytanie kto mógłby się tego podjąć i ile to może potrwać?

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: tetate » 04 lis 2015, 16:21

Jakiś czas temu zamawialiśmy kuchnię do mieszkania w studiu Torus : http://www.torusmeble.pl/ - jest to studio mebli kuchennych z Tych ale mają swoje studio również w Gliwicach. Jestem zadowolony z wykonania bo wszystko jest bardzo dobrze skonstruowane a cena nie byłą taka wysoka.

Na meble czekałem 3 tygodnie. Montaż to już kwestia jedynie 2 dni tak więc jestem zadowolony.

Enquau
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2015, 21:32
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Enquau » 04 lis 2015, 22:00

Dzięki wielkie, właśnie mam dylemt - na pewno zapiszę link w notesie.

MebleLublin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2015, 9:06
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: MebleLublin » 06 lis 2015, 9:10

Warto sprawdzić opinie klientów przed podjęciem współpracy. My działamy na SuperStolarz.pl
Znajdź najlepszego stolarza w Lublinie i zamów meble swoich marzeń ! Meble kuchenne Lublin | Stolarz Lublin opinie

olkusz789
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2015, 8:46
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: olkusz789 » 31 gru 2015, 9:00

Może zobacz ofertę, którą znajdziesz na stronach serwisu Tomasza Sarapaty numerem 508  841  062 . Ja właśnie u niego zamówiłem szafę wnękową i meble kuchenne i jestem bardzo zadowolony. Zaproponowano mi najwyższej jakości materiały, których zastosowanie dało naprawdę rewelacyjny efekt. Polecam!

Kan-dan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 25 lip 2015, 0:33
Lokalizacja: Warszawa
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Kan-dan » 14 lip 2016, 6:52

a Stokan w Czechowicach Dziedzicach???
Pozdrawiam! ;)

sergii
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 09 wrz 2015, 23:38
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: sergii » 31 sie 2016, 21:18

Z własnego doświadczenia mogę polecić ich http://www.meblejanas.eu/ . Robią solidne meble i doradzają jeśli masz problem z wyborem np frontów :)

moocha
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 10 maja 2015, 19:33
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: moocha » 13 wrz 2016, 12:54

Kurczę, o solidnym meblu możemy mówić jak ma on co najmniej 4 lata i się nie rozwala. Z czego macie mebelki?

Vocco
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 08 sie 2016, 10:59
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Vocco » 14 wrz 2016, 10:59

Jeżeli chodzi o zaprojektowanie kuchni oraz wyposażenie jej, to warto zerknąć na nasze studio kuchni oraz łazienek Vocco gdzie znajdziecie szereg ciekawych pomysłów oraz uzyskacie fachowa pomoc, porady.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów