Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów Wlkp)

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dch253
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:48
Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów Wlkp)

autor: dch253 » 28 mar 2009, 15:19

Prosze o podanie Firm, ktore sprzedaja okna? ktore sa wiarygodne a zarowno maja dobre okna? Prosze o podanie mi wad i zalet okien zakupionych przez was ? czy sa dobre? czy warto dolozyc pare groszy i kupic lepsze? nie wiem Co sadzicie o Firmach: Drutex, Oknex, Fenetra, Delta, Budvar, Tontor?

oknadrzwi _MONTER_
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2009, 17:36
Lokalizacja: MILANÓWEK
jakie okna ???

autor: oknadrzwi _MONTER_ » 08 kwie 2009, 22:21

witam
mam pytanko
Czy okna mają być w okleinie czy białe?
Wiedząc że jaka cena taki towar,
stawiamy dla siebie ?
czy na zarobek?
Ptyasz o 3 inne CAŁKIEM INNE PROFILE PVC. :
DECCO 6-kom, VEKA TROKAL
ALUPLAST , IGLO - towar na przetargi 100% CENA
TU MOGĘ ZAOFEROWAĆ okna SALAMANDRA 5kom./ 76mm.szer ramy,
Jezierskiego 5kom., VEKA 5kom.
Pozdrawiam.

dch253
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:48
Re: jakie okna ???

autor: dch253 » 10 kwie 2009, 18:05

oknadrzwi _MONTER_ pisze:witam
mam pytanko
Czy okna mają być w okleinie czy białe?
Wiedząc że jaka cena taki towar,
stawiamy dla siebie ?
czy na zarobek?
Ptyasz o 3 inne CAŁKIEM INNE PROFILE PVC. :
DECCO 6-kom, VEKA TROKAL
ALUPLAST , IGLO - towar na przetargi 100% CENA
TU MOGĘ ZAOFEROWAĆ okna SALAMANDRA 5kom./ 76mm.szer ramy,
Jezierskiego 5kom., VEKA 5kom.
Pozdrawiam.


Okna w okleinie zgrzewanej na cieplo tylko od wewnatrz. Nie wiem zastanawiam sie i mozna powiedziec ze wybralem okna Aluplast ?? Moglbys mi cos powiedziec o tej firmie??

Invictus
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 09 paź 2008, 14:57

autor: Invictus » 10 kwie 2009, 20:11

Więc zaczynając od początku.

Wybrałeś profil aluplast a nie okna. Okno składa się z kilku komponentów dostarczanych przez różnych producentów a fabryka to składa. Jak to po składa (czy zgodnie z normami) wpływa na trwałość i efekt końcowy.

Podaj lepiej nazwę fabryki to powiem ci czy dobre bo znam trochę twoją okolice.

Okna wykonane na profilach aluplasta są niskiej lub średniej jakości. Jest to tani produkt gdzie liczy się cena, ilość a nie jakość. Stal w tych profilach przez wzgląd na cenę jest cieniutka, okucia, które ci ów producent proponuje są bardzo dobre (ROTO), Szyba 1,0 to standard. Sama jakość PVC (plastiku) w jest co najwyżej średnia.

Mówiąc kolokwialnie okna na profilu aluplast "to gumowe okna dla emerytów" kilka lat, trzy dobre zimy i wszystko się powygina.

Wybór należy do Ciebie.

dch253
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:48

autor: dch253 » 10 kwie 2009, 20:55

Invictus pisze:Więc zaczynając od początku.

Wybrałeś profil aluplast a nie okna. Okno składa się z kilku komponentów dostarczanych przez różnych producentów a fabryka to składa. Jak to po składa (czy zgodnie z normami) wpływa na trwałość i efekt końcowy.

Podaj lepiej nazwę fabryki to powiem ci czy dobre bo znam trochę twoją okolice.

Okna wykonane na profilach aluplasta są niskiej lub średniej jakości. Jest to tani produkt gdzie liczy się cena, ilość a nie jakość. Stal w tych profilach przez wzgląd na cenę jest cieniutka, okucia, które ci ów producent proponuje są bardzo dobre (ROTO), Szyba 1,0 to standard. Sama jakość PVC (plastiku) w jest co najwyżej średnia.

Mówiąc kolokwialnie okna na profilu aluplast "to gumowe okna dla emerytów" kilka lat, trzy dobre zimy i wszystko się powygina.

Wybór należy do Ciebie.


ogolnie to wiem tylko to ze produkuja je w gorzowie wlkp. A jakie okna polecasz, ktore sa godne polecenia? wady zalety jeszcze rozwaalem okna z Ostrowskiej Fenetry na profilu niemeickim Veka z okuciami Winkhausa no i gwar. wiecej bo 10 lat ale tez cena owiele wieksza. Prosze o jakeijs dane szczegolowe. Dziekuje z gory.

magic353
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2009, 19:31
Lokalizacja: Krotoszyn

autor: magic353 » 11 kwie 2009, 22:39

Właczając się do dyskusji powiem tak,informując klientów o moich oknach mówię otwarcie że sprzedaję okna na dwóch różnych profilach właśnie Aluplast+Roto NT
i jest to lekko wyższa półka średnia pod względem jakości i ceny oraz półkę dużo wyższą Deceuninck+WinkHaus. Nie boję się odpowiedzieć klientowi o wadach moich okien ponieważ to klient podejmuje ostateczną decyzję zakupową a im bardziej rzetelna informacja o tym co mu oferuję tym klient ma jaśniejszy obraz sytuacji. Kolega Invictus wspomniał o grubości stali,no cóż nie można odpowiadać na jednym przypadku.Ostatni demontowałem jeden z pierwszych plastików jeszcze bez stali a z duża ilością kotew i było stabilne mimo wycięcia piany.
Wszystko jest względne. I zależy od punktu widzenia i siedzenia.

womib
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2009, 10:30
witam

autor: womib » 14 kwie 2009, 10:47

Zajrzyj na stronę womib.pl okna avante . pozdrawiam

2009x
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2009, 21:53
Uwaga

autor: 2009x » 27 maja 2009, 22:05

Budvar bardzo niesolidna firma z fatalnym serwisem .Wszystko jest ok. do momentu wpłaty , póżniej dramat.

lantom
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:21
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów W

autor: lantom » 28 sty 2010, 10:35

Witam serdecznie

Osobiscie mam u siebie okna aluplasta ideal 4000 o wspolczynniku 1,0 generalnie jestem zadowolony, moze rzeczywiscie nie sa to okna z najwyzszego poziomu, ale mimo wszystko jestem zadowolony sam bralem okna od TONTORA dwukrotnie i wyszlo naprawede niezle, cenowo ok, a jak przed zima potrzebowalem zeby ktos mi wyregulowal okucie, to chyba po 2 dniach pojawil sie montazysta i od tej pory jest ok, generalnie slyszalem, ze roto jest najlepsze u siebie mam winkhausa i poki co tez jest ok, takze mimo braku profesjonalnego pogladu, polecam

Kasiulka6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 02 sie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów W

autor: Kasiulka6 » 12 lip 2012, 15:18

Co sądzicie o tym producencie okien: http://www.sapor.pl/? Szukam naprawdę solidnej firmy, bo jak wiadomo okna są na lata, więc muszą być dobre i funkcjonalne.

Jakby ktoś coś wiedział napiszcie. :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
P.C.

pawel69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2013, 11:17
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów W

autor: pawel69 » 21 sty 2013, 16:04

popatrz okna www.domel.pl producent okien pcv na gelanie naprawdę polecam 6 komorowy profil w standardzie stopniowanie uczyłu i 3 grzybki antywyważeniowe

pbo-okna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2014, 8:11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów W

autor: pbo-okna » 30 maja 2014, 8:22

[więcej na Facebooku]

kotfredi
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2014, 21:56
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów W

autor: kotfredi » 23 lip 2014, 11:55

Witam. Temat wielkopolski, ale w sumie zahaczam o wielkopolskie i łódzkie :D
Co sądzicie o oknach na profilu Salamander? To chyba jedna firma z Bruegman choć jak czytam to są to różne profile.
Słyszeliście o firmie Alsecco produkujacej okna na profilu Salamander? Warte uwagi? Wygląda solidnie, ale... W województwie łodzkim, powiat sieradzki i zduńskowolski są ich przedstawiciele(tzn firmy zjamujace się sprzedaża ich okien) Głuszczyńśki w Zduńskiej Woli i Plejada w Sieradzu.
Oczywiście jak zwykle co człowiek i okno to inna opinia. Co nie przeszkadza zapytać :)
Co do Tontora z Kalisza to nie mogę się z nimi skontaktować. Tzn dzwoniłem, pytałem, ale kazali wysłać na pocztę. Wysłałem i cisza. Chyba wakacje.

boniek005
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2016, 12:19
Re: Jakie sa najlepsze okna? W rejonie Wielkopolski(Ostrów Wlkp)

autor: boniek005 » 13 wrz 2016, 12:23

Polecam stolarkę firmy Krispolu. Bezpłatny pomiar i możliwość zakupu na raty. Strona www.otvore.pl tel +48 61 266 11 31. Oferują również produkty firmy Gerda i KMT.
Szybka wycena i solidna robota.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów