Wynajem kontenerów

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

agatkaz25
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2013, 16:33
Wynajem kontenerów

autor: agatkaz25 » 06 maja 2013, 16:44

Witam, polecam solidna firmę Kont-Dar zajmującą się produkcją i wynajmem kontenerów biurowych, stanowiących zaplecze biurowo- socjalne ale również takie kontenery mogą stanowić miejsce przebywania robotników podczas budowy domu. Doskonale się sprawdzają w tego typu sytuacjach. Firma zapewnia naprawdę solidne i terminowe wykonanie kontenerów. Jakość pracy i terminowość w 100% zgodne z umową! Polecam !

Tomasz70
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2015, 14:59
Re: Wynajem kontenerów

autor: Tomasz70 » 12 sty 2015, 15:03

Ja polecam firmę Transplanner. Wynajmują i sprzedają kontenery magazynowe, budowlane i morskie. Zajmują się również transportem. Ceny są bardzo konkurencyjne.

myszakK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 05 lut 2015, 12:24
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Wynajem kontenerów

autor: myszakK » 05 lut 2015, 12:29

O ile porad, a jak szukałem niedawno to nic nie moglem znaleźć, na szczęście samemu udało mi się znaleźć firmę WC Serwis, która wynajęła mi kontenery sanitarne i wc na budowę. Jakby ktoś też miał problem ze znalezieniem kogoś sprawdzonego to piszcie na PW polecę sprawdzoną firmę.

Lukasz0406
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2016, 18:56
Re: Wynajem kontenerów

autor: Lukasz0406 » 06 lip 2016, 19:00

Ja jak budowałem swój dom to wynająłem w lokalnej firmie boxtainer.pl kontener dla budowlańców

Rocky.Salazar
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2016, 7:25
Re: Wynajem kontenerów

autor: Rocky.Salazar » 27 lip 2016, 12:33

Nie często zdarza mi się wynajmować kontenery, ale zawsze, kiedy potrzebuje, to wypożyczam z firmy znajomego. Cena przystępna i obsługa miła.

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Wynajem kontenerów

autor: Andreas45 » 09 sie 2016, 13:02

Spory wybór kontenerów na budowę ma firma Amipol. Można u nich kupić albo wypożyczyć kontenery sanitarne, magazynowe i biurowe. Moim zdaniem wypożyczenie to dobra opcja , bo nie zawsze opłaca się kupować tego rodzaju wyposażenie.

obelixx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2012, 14:35
Re: Wynajem kontenerów

autor: obelixx » 13 wrz 2016, 9:29

Wynajem kontenerów w przystępnych cenach - tylko gotan.com.pl. Posiadają w swojej ofercie kontenery budowlane morskie również na sprzedaż. Polecam.

ArturKr
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 12 paź 2016, 9:35
Re: Wynajem kontenerów

autor: ArturKr » 26 sty 2017, 11:47

Chodzi o kontenery socjalne na budowe czy kontenery na odpady budowlane? Jeśli mowa o kontenerach na odpady to mogę polecić firmę dpr.info.pl. Mają indywidualny cennik i szybką realizację. Korzystałem z ich usług więc mogę polecić

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Wynajem kontenerów

autor: Agat83 » 29 sty 2017, 18:01

Ja korzystałam z usług tej firmy kontener-serwis.pl posiadają kontenery socjalne, magazynowe, sanitarne, biurowe, a także kontenery modułowe, które mogą być wykorzystywane jako zaplecza budowy, hotele pracownicze, budynki biurowe. Spełniają wszystkie moje wymagania, nie wyobrażam sobie współpracować z kimś innym. Podanej firmy nie znam i pewnie nie będzie okazji jej poznać, dlatego polecam kontener-serwis : )

Marecki_79
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2014, 13:19
Lokalizacja: Wrocław
Re: Wynajem kontenerów

autor: Marecki_79 » 07 lut 2017, 11:38

Kontenery - różnego typu (sanitarne, mieszkalne, biurowe) dobrej klasy wynajmuje też Boels. Na stronie mają od razu cennik, więc łatwo policzyć koszty :idea:

Tutaj link do oferty kontenerów:
https://www.boels.pl/wynajem/tymczasowe-zakwaterowanie/kontenery-laczone
Marek S.

aga.stypula
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2016, 11:59
Re: Wynajem kontenerów

autor: aga.stypula » 27 lut 2017, 22:02

Wynajmowałam kontener na odpady po budowie w firmie maxgruz. Wszystko tanio, cennika na stronie i ekspresowo można umówic sie na odbiór odpadów. Jakiś czas później korzystałam tez u nich z usługi opróżniania pomieszczeń

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Wynajem kontenerów

autor: kordoba » 19 mar 2017, 11:29

Jeśli mogę Wam coś polecić w kwestii kontenerów to firma Boxtainer http://krajowy.biz/firma,boxtainerpl zajmuje się sprzedażą i wynajmem kontenerów budowlanych. Może akurat to będzie to, czego szukacie? Warto rzucić okiem na ich propozycje.

Andrzej_
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2017, 10:04
Re: Wynajem kontenerów

autor: Andrzej_ » 28 mar 2017, 8:02

Odświeżam temat, bo myślę, ze warto wspomnieć o firmie WC Serwis. To rzetelna firma, która ma bardzo szeroką ofertę. Sam wynajmowałem od nich kontenery sanitarne na budowę i toalety przenośne. Polecam

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Wynajem kontenerów

autor: PrzemekS » 05 kwie 2017, 17:16

My wynajmowaliśmy od Lekaro, działają w Warszawie i okolicach. Odbierają odpady poremontowe, budowlane, gruz i odpady wielkogabarytowe. Przy remoncie byli nieocenieni, szybko i sprawnie odbierali, podstawiali nowe, płynnie to szło.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Wynajem kontenerów

autor: Jans » 20 kwie 2017, 13:13

Wynajem kontenerów oferuje również ta firma - hepamos. Zobaczcie sami, a być może również i wam tego typu kontenery się przydadzą.


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów