Zlecę oszuszenie ścian

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Olek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2015, 18:25
Kontaktowanie:
Zlecę oszuszenie ścian

autor: Olek88 » 28 lut 2015, 18:35

Miałem małe zalanie ścian w domu, lokalna rzeczka wylała, nie mogę sam osuszyć ścian. Na ścianach zaczął pojawiać mi się grzyb a ja dostałem duszący kaszel. Lekarz powiedział mi że póki nie poradzę sobie z osuszaniem ścian i pozbyciem się grzyba kaszel mi nie przejdzie. Proszę o informację gdzie mam szukać firm zajmujących się osuszaniem, a może są sposoby żeby sam był w stanie osuszyć ściany ?

KTH
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: KTH » 28 lut 2015, 18:39

to czemu się sam nie leczysz tylko do Piotrkowskiego chodzisz ??? jaka różnica między doktorem od płuc a firmą która się specjalizuje tylko w likwidacji przyczyn zagrzybienia

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: MTW » 09 mar 2015, 20:24

google
jest dość skuteczne w wyszukiwaniu

ninkaggggg
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2015, 16:54
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: ninkaggggg » 10 mar 2015, 16:59

niedawno szukaliśmy mężem ekipy do remontu naszego "gniazdka" (czytaj: mieszkanka) i natrafiliśmy na portal zyskoman. pl i tam też znaleźlismy fachowców którzy nam to wykonali. jesteśmy bardzo zadowoleni. a na tym portalu można za darmo dodać ogłoszenie i firmy sie do Ciebie zgłoszą

kamil21
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2015, 17:36
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: kamil21 » 14 mar 2015, 18:06

Osobiście polecam tą firmę http://www.belfor.com/pl/Poland.aspx Również miałem osuszane ściany z powodu wilgoci i wiem,że trudno pozbyć się jej na własną rękę.

Zeuss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:20
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: Zeuss » 19 mar 2015, 16:31

Poczytaj o tym więcej w internecie, może dowiesz się czegoś konkretnego, a potem możesz zleić specjaliście sprawdzwenie stanu ścian. Ja bym raczej sam sobie nie poradził, dlatego osuszyłem ściany z pomocą specjalistów z firmy moltom.

ElektroAqua
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2015, 20:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: ElektroAqua » 15 gru 2015, 20:37

Polecam naszą bezinwazyjną metodę z użyciem elektroosmozy.

Osuszanie budynków
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2016, 9:08
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: Osuszanie budynków » 25 sie 2016, 10:05

Witam
Chciałam zainteresować Pana ofertą Firmy zajmującej się osuszaniem i zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynków. Firma oferuje usługę polegającą na osuszaniu budynków zawilgoconych wskutek kapilarnego podciągania wody z gruntu poprzez wykorzystanie austriackich urządzeń Firmy Wet-Ex, emitujących fale elektromagnetyczne, które zmieniają polaryzację cząsteczek wody w murze. Urządzenia te pracują bez mechanicznej ingerencji w substancje osuszanej budowli (kamień, beton, cegła itp.). Montuje się je na stałe podczas normalnej eksploatacji budynku, bez względu na porę roku, na ścianach budynku, w piwnicy lub na parterze w miejscu centralnym, tak aby w promieniu działania znalazł się cały obiekt. Urządzenia są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt, posiadają polskie i europejskie atesty i certyfikaty. Firma udziela gwarancji, że w terminie 3 lat od daty montażu zostanie osiągnięta naturalna wilgotność materiału budowlanego (w przeciwnym razie Firma zobowiązuje się do zwrotu 100% wartości ceny wdrożenia systemu) oraz 25letniej gwarancji na podtrzymanie efektu suchych murów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia strony internetowej www.osuszanie-pomiary.pl

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: Tomko43 » 12 wrz 2016, 17:41

Osuszaniem budynków zajmuje się również Akma Polska, którzy pracują na świetnej zaprawach renowacyjno-naprawczych OXYDTRON - NANOCEMENT. Problem z wilgocią mieliśmy od dawna, ale w ostatnim czasie nasilił się na tyle, że nie było innego wyjścia niż osuszenie budynku. Zajęli się tym natychmiastowo i bardzo sprawnie. Efekt genialny zupełnie inaczej to wygląda i teraz w piwnicy i kotłowni nie ma nawet śladów po wodzie czy wilgoci w strukturze.

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Zlecę oszuszenie ścian

autor: omnibusek456 » 13 paź 2017, 9:37

To jest niestety prawda . Póki grzyb jest w domu czy jakakolwiek pleśń , to niestety kaszel nie minie . Trzeba po prostu wynająć odpowiednią firmę , która się tym zajmie . Polecam jeszcze zakupić dodatkowo oczyszczacz powietrza , który właśnie pozbywa się różnych patogenów , wirusów , grzybów itd z powietrza https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a60eu ... powietrza/


Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów