Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: Redakcja » 24 lip 2013, 12:14

Zanim wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w kuchni, warto zacząć od dokładnego jej posprzątania. W trakcie mycia... Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć... >>
Redakcja

bodziu
Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: bodziu » 24 lip 2013, 12:14

U nich o te 30% taniej kupować baterie, zobacz - http://e-inclusive.pl/ W zasadzie wszystko można kupić sporo taniej, kwestia odpowiedniej organizacji.

nutia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 05 cze 2013, 13:02
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć

autor: nutia » 25 lip 2013, 13:03

Jeśli robisz remont to polecam Ci folię termokurczliwą. Przyda się przy każdym remoncie. http://www.penny.pl/folie-termokurczliwe.html

Awatar użytkownika
pancelofan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2014, 16:23
Lokalizacja: Białystok
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć

autor: pancelofan » 19 lis 2014, 22:59

Dzięki za linki, przydadzą się ;D
W po­lity­ce głupo­ta nie sta­nowi przeszkody.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: animka » 29 lip 2016, 11:43

kochani a macie może w kuchni coś jak fototapetę? Znalazłam świetne wzory na http://sklep.foteks.pl/content/20-fotot ... hni-gotowe i zastanawiam się jak to się będzie sprawdzać w pobliżu płyty gdzie pryska tłuszcz i w okolicach okapu bo jednak wilgoć się tam zbiera. Czy ktoś może podzielic się ze mną swoimi doświadczeniami?

keisha
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 mar 2010, 21:22
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: keisha » 23 sie 2016, 10:31

Polecam sprawdzoną ekipę budowlaną.
Jestem z Poznania i zaufałam Renowation renowation.pl. Chłopacy nie tylko przeprowadzili remont - skuwanie wszyskiego, nowa elektryka, zmiany hydrauliczne, ale wcześniej też doradzili, w jakie materiały zainwestować, pomogli w doborze kolorów etc. Wyszło naprawdę bardzo fajnie i zgrabnie.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: Zami » 23 sie 2016, 21:43

Najlepiej poszukaj firmy remontowej która ma doświadczenie i przystępne ceny. Jeśli jestes z Poznania to mogę ci polecić tą firmę http://taniopodklucz.pl/ cieszy się ona pozytywną opinią i ma konkurencyjne ceny. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z jej usług.

Annakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 10:12
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: Annakow » 12 wrz 2016, 10:41

Przerabiałam sama ostatnio remont kuchni a ponieważ znaczenie miały koszta więc podjęłam się tego sam z pomocą mojej rodzinki, najważniejszy jest plan działania, należy rozpisać na kartce co planujemy zmienić, wymienić, ja najpierw chciałam odświeżyć ściany, okno drewniane, podłogę , wymienić oświetlenie górne, oraz pochować część rzecz. Mój plan wyglądał następująco:
Większość przedmiotów stojących luźno na otwartych półkach, na szafkach na których do tej pory osiadał kurz zapakowałam w ładne ozdobne pudełka dostępne w każdym markecie:Castorama, Leroy itp., oczywiście wcześniej je odczyściłam i posegregowałam, następnie odkręciłam takie cześci jak karnisz, lampe, zabezpieczyłam podłogę , okna i część mebli które zostały nie wyniesione z kuchni foliami ochronnymi i zakupiłam dobry unigrunt którym pomalowałam sufit, i ściany ,uzupełniłam ubytki tynkiem maszynowym, po 4 godzinach można zacząć malowanie, ale w między czasie odczyściłam framugi okien drewnianych papierem ściernym końcówką założoną na wiertar

Annakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 10:12
Re: Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: Annakow » 12 wrz 2016, 10:45

Cd mojego postu...
na wiertarkę, następnie uzupełniłam ubytki szpachlą do drewna, po wyschnięciu po ok 4 godzin można było pomalować okna, ściany i sufit trzeba było pomalować 2 razy co najmniej, polecam farbę śnieżka white mieszana ręcznie w domu barwnikiem colorex, następnie odkurzenie wymycie kuchni i wymiana starej wykładziny na nową, wszystko można zrobić samemu z pomocą dodatkowej pary rąk, polecam, satysfakcja gwarantowana

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Remont kuchni - jak tanio, szybko i efektownie odświeżyć...

autor: ostrow » 30 gru 2018, 16:33

Vidaron jest bardzo dobry, szczególnie jeśli stosuje się pistolet czy jakaś inna forma ciśnieniowego nakładania impregnatu. Używałem również Vidaronu do drewna konstrukcyjnego - również super.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów

cron